Şimdi Ara

20 milyar dolar serveti var VW Golf kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
6.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 milyar dolar serveti var bunu kullanıyor !!

Facebook'un patronu Mark Zuckerberg 20 milyar dolarlık servetiyle pek de ilgisi olmayan bir otomobil kullanıyor.

Dünyanın en zengin isimlerinden biri şüphesiz Facebook'tan kazandığı servetiyle tanınan Mark Zuckerberg'den başkası değil. Genç yaşına rağmen 20 milyar dolarlık bir servete sahip olan Zuckerberg'in kullandığı arabayı hiç merak ettiniz mi?

Yüklü servetine nazaran oldukça mütevazi bir otomobil kullanan Zuckerberg, 30 bin dolar değerindeki Volkswagen GTI'yi sürmeyi tercih ediyor.

Ancak Zuckerberg her zaman bu kadar da mütevazi değil. Komşularından kurtulup tek başına yaşamak için aylar önce evinin yanıbaşındaki evleri toplamda 30 milyon dolara satın alan Zuckerberg uzun süre gündemden düşmemişti.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/25518914.asp

VW golf fanatikleri konuya bekleniyor
    Edit: Bu Konuyu açmamdaki maksat Golf üzerine tartışmak değildi.Bir milyarderin araba meraklısı olmamasıydı.Tabiki başka arabalarıda vardır.Bir milyarderin tek arabası olduğu düşünülemez zaten.Ama kredi çekip 6-7 yıl sonra ancak krediyi ödeyebilen zar zor geçinen aldığınıda benzine ve araba tamir masrafına verip; arabayı statü göstergesi zannedenlere dikkat çekmekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtillaHan1 -- 8 Ocak 2014; 18:21:10 >

• Off gelecek yorumlara şimdiden gülmek istiyorum
  • Vay be ne kadar üst düzey yaşıyormuşum da haberim yokmuş
  • Golf GTI alması mantıklı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek kapı sesi önemli abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok kişi hayranlıkla baksa da böyle insanlara acıyorum gerçekten. Tüm komşularını da kovmuş, tam facebook bağımlısına örnek bir karakter.
  • şirkete gider gösterip bi tane s class alamamış mı

• O servet bende olsa bende gider Kia Ceed'e binerim.Çünkü lüks araca binme gibi bir isteğim hiç olmadı.Kullandın mı peki hiç derseniz daha önce 2006 C serisi,2005 X5 2008 Audi A6 kullandım bu kadar.Muhtemelen bundan 200-300 yıl önce yaşasam eşeğe değil ata binerdim ama ingiliz atına binmezdim.Orta direk olmak ruhumda var heralde.
  • Facebook kullanan birisi için normal.

• İlgi çekmek için yapmış olabilir. Otomobil sevdası da yoksa normal..
  • Renk körü olduğunu biliyorduk zaten , tasarım körü olduğunu da öğrenmiş olduk
  • vw kim bilir üstüne kaç para verdi de bize böyle bir haber geldi.

geçen gün behlüle bmw vermişlerdi beleşe eminim altında böyle bişey vardır yemiyelim arkadaşlar.
  • Konunun amacı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

vw kim bilir üstüne kaç para verdi de bize böyle bir haber geldi.

geçen gün behlüle bmw vermişlerdi beleşe eminim altında böyle bişey vardır yemiyelim arkadaşlar.

Yahu 20 milyar doları olan adama ne verebilirsinki? Az mantıklı olun
  • Arkadaşlar 20 milyar dolar serveti olan adam altında eşekle dolaşsa bile çok büyük itibarı olur. Avrupa'da biz Türk'ler gibi araba merakı yok. Yani lüks arabası olan zengin olmuyor. Ayrıca arkadaşlar VW bu adama ne kadar para verirse versin bu adam istemezse o arabaya binmez. Çünkü bu kendi serveti bir de ailesinin serveti var.

• Ya golf gti diyoruz. Anca konusun. Yolda görseniz içine binseniz akliniz uçar. Golfu kucumsemenizin tek sebebi başariyi çekememezlik. Başka bir neden bulamiyorum ben. Turkiyeye Almanya fiyatiyla gelse gti alim gucu olan kaç kişi hayir diyebilir?

• Her şeye tamam da çevredeki evleri almak nasıl bir saçmalıktır?
  • -şaban dan sonra,

-orta direk Mark Zuckerberg,

-hangisi ???

-Hani şu feyz almış bokun sahibi olan!

-haaa... bizim ziker berk !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysall07

Ya golf gti diyoruz. Anca konusun. Yolda görseniz içine binseniz akliniz uçar. Golfu kucumsemenizin tek sebebi başariyi çekememezlik. Başka bir neden bulamiyorum ben. Turkiyeye Almanya fiyatiyla gelse gti alim gucu olan kaç kişi hayir diyebilir?

Selamlar;

Orada ki fiyatla ülkemize bir çok araç gelsin Golf GTI yine diğerlerinin yanında tercih edilmez.

edit ; iç mekan konusuna kesinlikle katılmıyorum

akıl uçuracak bir durum söz konusu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 7 Ocak 2014; 17:58:56 >

• Bekide adam facebooku kurmadan önce sıraya girdi daha yeni alabildi ve binmeye başladı ne biliyosunuz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.