Şimdi Ara

20 Mbit 49 Lira?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 6-7 senedir ttnet kullanıyor, 1 mbit sınırsız tarife için 49 yada 50 küsür lira mı ne ödüyordum.
    Tesadüf kapımıza gelen bir arkadaş vesilesiyle superonlineye geçtim.
    Bağlayacak olan arkadaşlar 10 mbit 49 lira dedi bende tamam dedim, bir yerlere telefon açtı ona göre ayarlayın dediler. Speedtest yaptık 20 çekiyordu, ayarları yapan abi düşeceğini söyledi ve internetin herşeyini kurup gittiler.
    Sonra ben webden işlem yapmak için müşteri no ve şifresi aldım. Aldığım hizmet 20 mbit gözüküyordu müşteri hizmetlerini aradım, bana 20 mbit tarifenin 49 lira olduğunu 10mbit ile aynı olduğunu söylediler. İnternet sayfasındaysa 20 mbit limitsiz 69 lira gözüküyor??
    49 lira ödeyeceğim galiba ve 2 yıllık sözleşme imzaladık yeni. Sizce bu fiyatı değiştirler mi? Sonradan acısını çıkartacaklar mı biraz bilgi alabilirsem iyi olur, teşekkür ederim.

• Daha fazla internet kampanyasında 20mbit bağlantı 49 lira. 24 ay boyunca aynı fiyattan alırsınız.
    http://superonline.net/bireysel/kampanyalar/adsl_fiber_internet_paketi.aspx
  • turkcellin 1 kampanyası vardı fibere geçişi desteklemek için ilk üç ay 9.90 olması lazım hatta ama haziranın sonunda bitti diye biliyorum bizim burdada 10 15 güne aktif olacakmış ona geçirmiş olabilirler
  • attığınız linke baktım iyide ben sınırsız kullanıyorum. yani bir terslik yok değil mi? bir kaç başlık önce de birşeyler okumuştum. 20mbit altı hizmet vermiyorlarmış böyle bir kampanya varmış doğru mu yani ? gerçi müşteri hizmetleri de doğruladı ancak güvenemiyorum. faturada bir süpriz olmasın. 20 mbit sınırsız tarife 49 lira yani doğru mu? peki bu ilk 3 ay ne olacak? bir sürü bir şeyler okudum kafam karıştı.
  • Evet, sınırsız fiyatı ilk 3 ay 9.99 lira daha sonra 49 lira. Zaten attığım linkte yazıyor.
  • Telefon için 900 dk vs şeylerde yazıyor. Kafam yine karıştı. Biz telefonla beraber taşımaya karar verdik, 5 tl karşılığında şehir içi-dışı,yurtdışı 100 dk verileceği söylendi. Bu durumda nasıl olacak yardım kısmındaysa hediye dakikadan bahsediyor? Sabit numaranızı Turkcell Superonline'a taşıdığınızda 20 Mbps hızında 3 ay boyunca 300 dakika hediye var diyor? Şimdi tam olarak ne oluyor? Çok soruyorum ama müşteri hizmetleriyle muhattap olmayı hiç sevmiyorum. Çok teşekkür ederim.
  • Müşteri hizmetleri ile iletişimde olmanız daha doğru olur ancak 20 mbit hız ve 49 lira olan pakette ses tarifesi olduğu doğrudur. Şu anda hangi tarifede olduğunuzu müşteri hizmetlerinden öğrenin.
  • bende aradım müşteri hizmetlerini 24 ay 49 lira ama fiber internet altyapısı olması gerekiyormuş binaya gelip uygunmu değilmi kontol ediyorlarmış eğer uygun değilse gerekli altyapıyı kendileri ücretsiz yapıyorlarmış herşey iyi güzelde bir bit yeniği olmasın işin içinde 20 mb sınırsız 50 lira mümkün değil ben türknete 2 mb sınırsız 64 lira ödüyorum bence bir şeyler olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkal34

bende aradım müşteri hizmetlerini 24 ay 49 lira ama fiber internet altyapısı olması gerekiyormuş binaya gelip uygunmu değilmi kontol ediyorlarmış eğer uygun değilse gerekli altyapıyı kendileri ücretsiz yapıyorlarmış herşey iyi güzelde bir bit yeniği olmasın işin içinde 20 mb sınırsız 50 lira mümkün değil ben türknete 2 mb sınırsız 64 lira ödüyorum bence bir şeyler olabilir

@bakkal34 kardeş ben bursadan fiber internet 20 mb download yaklaşık 7-8 mb upload hızı ile ilk 3 ay 9 tl 24 ay sözleşmeli olarak kullanmaktayım işte bir bit yeniği felan yok.ama fiber altyapısının olması ilede iş bitmiyor öncelikle sitelere abonelik veriyorlar.
  • ben bağlattım ve gerçekten tam anlamıyla hızda hiç sıkıntı yok. bağlayan arkadaşlarda, müşteri hizmetleri de 49 lira olduğunu söyledi. benim endişem taahhüt süresinde ansızın fiyatı birden çok yükseltmeleri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesberk

ben bağlattım ve gerçekten tam anlamıyla hızda hiç sıkıntı yok. bağlayan arkadaşlarda, müşteri hizmetleri de 49 lira olduğunu söyledi. benim endişem taahhüt süresinde ansızın fiyatı birden çok yükseltmeleri..

Taahhüt yapmışsan fiyatı ne indirebilirler ne de yükseltebilirler.
  • peki bu limitsiz pakette aylık belli bir kota koyuyorlar mı yani 50 gb falan diyorlar mı yoksa aylık 500 gb indirseniz de sorun olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

peki bu limitsiz pakette aylık belli bir kota koyuyorlar mı yani 50 gb falan diyorlar mı yoksa aylık 500 gb indirseniz de sorun olmuyor mu?

Adil kullanım limiti var 100 gb indirirsen hızın 1mbite düşüyor,tabi bu kağıt üzerinde kimsenin hızı düşmüyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

peki bu limitsiz pakette aylık belli bir kota koyuyorlar mı yani 50 gb falan diyorlar mı yoksa aylık 500 gb indirseniz de sorun olmuyor mu?

Adil kullanım limiti var 100 gb indirirsen hızın 1mbite düşüyor,tabi bu kağıt üzerinde kimsenin hızı düşmüyor şuan.

Aynen öyle. Az önce bir konuda @PhantomX adlı üyenin Nisan 2012'de kimsenin bu durumdan muaf olmayacağını yazdığını okudum. Umarım böyle bir şey olmaz. Böyle rahatımız yerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: parkae

quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Aynen öyle. Az önce bir konuda @PhantomX adlı üyenin Nisan 2012'de kimsenin bu durumdan muaf olmayacağını yazdığını okudum. Umarım böyle bir şey olmaz. Böyle rahatımız yerinde.

Muaf olmamak yasal manada dedim. Nisan 2012'den itibaren propaketi olmayan herhangi bir uye, yasal olarak Adil kullanima tabi olacak. Uygulayip uygulamama Superonline'in insiyatifindedir. Tabiri caizse gik diyemezsiniz adil kullanim baslarsa.

Kagit uzerinde kalmasi herkesin temennisi ve dilegi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.