Şimdi Ara

20 lik diş ağrısını nasıl geçirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20 lik dişlerimden birtanesi çıktı ama birtanesi daha çıkmadı. Çok ağrıyor ve acıyor ne yapsam geçirebilirim kesin çözüm olarak ne yapmalıyım sürekli ağrı kesici ilaç alıyorum korkmaya başladım artık.

• 20 lik diş nasıl ağrıyor ya benim ağrıdığını hatırlamıyorum hiç bi tarif etsene ayrıca ilaç almışsın işte daha nasıl bi çözüm olabilir bilemiyorum geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janine

20 lik diş nasıl ağrıyor ya benim ağrıdığını hatırlamıyorum hiç bi tarif etsene ayrıca ilaç almışsın işte daha nasıl bi çözüm olabilir bilemiyorum geçmiş olsun

Dostum, 20 lik dişlerim çıkıyor yavaş yavaş birtanesi çıktı birtaneside daha çıkmadı ve çıkmadığı için acıyor ve ağrıyor. İlaçtan korkmaya başladım sürekli ilaç alıyorum çünki zehirlenirim falan.. Bazıları da diyor ki yardırırsan daha çabuk çıkar ne yapıcam bilmiyorum.
  • Allah kımsenın başına vermesın Askerde 20'lik Diş Çıktı

3 Gün Ölüm Orucuna Yattım Çözümünü Bilmıyorum
  • Acısını biliyorum ama öyle dayanılmayacak kadar mı ya ne biliyim çok ilaç alma zararlıymış mideni delersin flan.Bari kafanı başka bişeye yoğunlaştır zor ama uyumaya çalış :D
  • rakıya pamuk batır. ağrıyan yere koy
  • Acısı çok ya. Ah bir uyuyabilsem pamuklu rakı da yaptım ama bana mısın demedi.
  • 20'lik dişin sana hiç bir yararı yok diyorlar, ucu çıkar çıkmaz gidip çektirmek en iyisi diyorlar.

Benim 20'lik dişler de geçen sene çıktı, daha doğrusu çıkmaya başladı.1-2 ayda ara sıra ağrı yapıyor sonra geçiyor.

Eğer dayanamayacak kadar ağrıyorsa doktora gitmeni öneririm.Yalnız 20'lik diş çekimi normal diş çekimi gibi değil, başlı başına cerrahi bir işmiş.

Biraz da tuzlu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.