Şimdi Ara

20'lik Diş Ağrısı Nasıl Geçer? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
484.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bosuna agri kesici icmeyn kesmez.kendiliginden gecer agrisi.ta gömülü 20yas disini kira kira cektirmistim.ameliyat konusunda yardimci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srt12

Bosuna agri kesici icmeyn kesmez.kendiliginden gecer agrisi.ta gömülü 20yas disini kira kira cektirmistim.ameliyat konusunda yardimci olurum

Nolur yardımcı ol

İğne olmaz, dikiş olmaz, ağrı da sağ altta var sadece...

İlk ağrım

• Benimde 3 tanesi cikti bir tanesi gomülü o gomulu olandan az cekmedim resmen yanagimi parcaladi cikcam diye suanlik bisey yok 4.yu bekliyorum
    Yapacagin hicbir sey yok cektirmek veya beklemek disinda

• 30 yaşında 20 lik dişim cıktı.:) ilk soldaki 2 senebönce buda yeni çıktı daha doğrusu çıkamadıgı için cekildiler. 1 hafta basınca agrı yapıyodu o tarafla yemek yeme bi yana dişimi zor fırcalıyodum cekildi kurtuldum öyle büyüyülcek bsey yok uyuşuyo bi halt anlamıyonuz. 3 4 dk bile sürmedi çekip cıkarması. Dikiş atıyo. Esas uyusukluk gecince zonkkamaya baslıyo agrı kesıcı aldım sıkıntı yok. Çektirin kurtulun mecbursunuz

20'lik Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

• Arkadaş böyle bir ağrı yok.Hem diş hem boğaz ağrısı.Ne bişey yiyebiliyorum ne içebiliyorum.Yarın randevu alacağım bakalım.Sol üstte en arkada yamuk bitane var alttada yarım çıkmış var.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.