Şimdi Ara

20 ''lcd tv 348 tl toshiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sabahdan beri o forum senin bu forum benim lcd tvlere bakıyorum. bir çok markalar tartışılmış 300 tl civarına. ama rastlantı sonucu karşıma istanbul bilişimden bir lcd çıkdı euronunda düşmesi ilehttp://www.istanbulbilisim.com.tr/TOSHIBA_20W300P-LCD-TV,2580.html adresinden görebileceğimiz gibi 20'' hd vs.vs. çok güzel olduğunu düşündüğüm bi ürün çokkk güzel bi fiyata karşıma çıkdı.
    ya yanılıyorum ve göremediğim bi eksiklik var yada bu fırsat ayağıma geldi. çok hızlı bir değerlendirme rica ediyorum plssss :(

• Bende bekliyorum yorum. İnşaallah beğenilen bir modeldir de sonunda bi lct tv alabilirim :)
  • Kesin stokta yoktur
  • Hadi biri al desin verim parayı alım. bu arada uçandeve arkadaşım benim göremediğim senin gördüğün bi dipnot varmı. ölü piksel stokda yok gibi bişiler.
  • galiba aynısı migrosta 399 a satılmıştı pek de ilgi görmemişti bir iki ay önce. ama yine de iyi fiyat. eğer astoklarında va<rsa tabi. hızlıalda 395 ytl ye ktc 22 inç var o da cazip gibi
  • Arkadaşlar hep söylüyorum yine söyleyeceğim. Bu adamlar 3 kağıtçı. Ürün stoklarında yoktur. Boşuna heveslenmeyin.

Sipariş ver linki var gördüğünüz gibi bu stoğumuzda yokun istanbulbilişimcesi. Stokta olan ürünler HEMEN AL linki çıkanlardır.

Bilginize.
  • Yapma beh içimde kaldı :( biliyodum o fiyata vermeyeceklerini zaten
  • Şimdi ufaktan bir göz attim. Sitelerinde yüzlerce tv olmasına rağmen sadece bir kaç model stoklarında vardır.

Bu firmaya itibar etmeyin. Bu adamların satışmı yoksa başka bir şeymi yaptığı belli değil.
  • Ben telefon açtım cevap veren olmadı:(
    Bu saatte kapatıp gitmezler değil mi?
  • ürünün stokta olmadığı belirgin çünkü satmıyo sözde döneceklermiş bana dönsünler bakım. "Abdulkadir bey şuan istediğiniz ürün elimizde bulunmamaktadır size 3000 ytl ye ?'' lik sony versek olmazmı?" dicekler.
    Neyse arkadaşlar ben bugünlük kaçdım gidemde kpss çalışayım...
    Atandıkdan sonra alırız bi 50-60 inclik bişi :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavipiyon -- 13 Nisan 2009; 19:13:10 >
  • istanbul bilişim
  • internette görünen lcd tv lerin hiçbiri stoklarında yok.Telefonla aradım 2 ay sonra gelecek sadece 1 lcd tv varmış oda pahalı.
  • Hocam siz şimdi mi aradınız ben 18:30 civarında aradım açan olmadı ..
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: ezorla

Şimdi ufaktan bir göz attim. Sitelerinde yüzlerce tv olmasına rağmen sadece bir kaç model stoklarında vardır.

Bu firmaya itibar etmeyin. Bu adamların satışmı yoksa başka bir şeymi yaptığı belli değil.

+1
    quote:

Şimdi ufaktan bir göz attim. Sitelerinde yüzlerce tv olmasına rağmen sadece bir kaç model stoklarında vardır.

• Alakası yok ama bu yılda kpps sınavı varmı acaba ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: incele

+1
    quote:

+1
    quote:

+1
    yeni diye yazdiklari tvlerin hicbirisi yok,tamamen aldatmaca

• istanbul bilişim benim için tek yararlı yeri ürünlerin özelliklerini bu siteden bakarak bulabilmemdir. bedava verseler üstüne para verelim deseler bile kesinlikle ilgilenmem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.