Şimdi Ara

20 bine otomatik tavsiye(COLT alındı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2004 model otomatik chevrolet kalos nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

bende dogal olarak colt oneririm. colt geri kaydirir yokus yukari el freni ile kalkmak gerekir. ama neyseki cok iyi konumlandirilmis ve iyi tutan bir elfreni ve gaza aninda tepki veren bir motor teknolojisi var. geri kaydirmasi hic sorun degil. tuketimi, yari alman yari japon olusi uretim kalitesi performansi ve defalarca avrupanin en az ariza cikaran modeli secilmesi ile tasdikli sorunsuzlugu coltu bu fiyat araliginda en akla yatkin otomatik arac kiliyor. hayirli gunler

Hocam kaç LT yakıt tüketimi var coltların ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxpeyn

quote:

bende dogal olarak colt oneririm. colt geri kaydirir yokus yukari el freni ile kalkmak gerekir. ama neyseki cok iyi konumlandirilmis ve iyi tutan bir elfreni ve gaza aninda tepki veren bir motor teknolojisi var. geri kaydirmasi hic sorun degil. tuketimi, yari alman yari japon olusi uretim kalitesi performansi ve defalarca avrupanin en az ariza cikaran modeli secilmesi ile tasdikli sorunsuzlugu coltu bu fiyat araliginda en akla yatkin otomatik arac kiliyor. hayirli gunler

istanbul sehirici 7,5 litre 1.3 benzinli icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxpeyn

quote:

istanbul sehirici 7,5 litre 1.3 benzinli icin

Fazlaymiş ya ben 6.5 - 7 diye biliyodum

• valla otomatik vitesli olup colttan az yakan bir jazz var. hayirli gunler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben hala araba alamadım maalesef :(
    paliolar tek airbagli çıktı. bu yüzden vazgeçtim gibi.
    2000-2001 model araçlar da sorun çıkartır diye vazgeçtim.

bu bütçeyle ne almalıyım sizce geri kaydırmayan tam otomatik?
    18000 TL maksimum bütçe :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 13 Nisan 2014; 20:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar ben hala araba alamadım maalesef :(

Xsara lara baktınız mı hocam?
  • ya şu 2000 model arabalara 20 bin vereceğine. 2009-2010 era alırsın 23-24 bine. kafan rahat binersin. bu arabalar kadar masrafta çıkarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigen

quote:

arkadaşlar ben hala araba alamadım maalesef :(

Xsara lara baktınız mı hocam?

Hocam baktım da 2004 bulamadım o fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freshwind F kullanıcısına yanıt
    18e çıkabiliyorum en fazla :(

• Forumda ilginç bir palio sevdası var.

Stilo, focus1, astra g, civic, clio falanda bakabilirsiniz.
  • arkadaşlar bir clio buldum 2006 model. aşağıdaki şekilde hasar kaydı var. fiyat 18000 TL diyor çok mudur? alınır mı bu kadar kazası olan araç?

Kayitlarimiza gore ***2316 Sasino lu arac 8 adet kazaya karismistir. KZ1:01/03/2013, ERP-Carpma, 5439TL KZ2:19/03/2012, ERP-Carpma, 504TL KZ3:07/03/2012, ERP-Carpma, 1406TL KZ4:15/01/2011, Carpma, 631TL KZ5:14/12/2009, Carpma, 957.78TL KZ6:21/04/2009, Park Halinde Carpma, 1859.75TL KZ7:26/01/2007, Carpma, 412.2TL KZ8:28/11/2006, Cihaz Calinmasi, 1562.09TL 1 Ocak 2012 sonrasi Hasar verileri eksper raporuna gore verilmistir.
  • Valkswagen bora otamatik vites olaları nasıldır

• lanet olsun böyle piyasaya

konuyu açtığımda 15-20 arasına bir çok modeli bulabilirken artık bulamıyorum ve araç alamıyorum maalesef :(

2004+ araçlardan;
    Temiz getzler: 20000 liradan
    temiz coltlar: 21000 liradan
    temiz paliolar: 20000 liradan
    temiz cliolar: 22000 liradan başlıyor

yani 21-22 binliranız yoksa otomatik araç yok temizinden.

bana araç kalmadı piyasada onu anlamış oldum :(
    herkese teşekkürler
  • quote:

lanet olsun böyle piyasaya

konuyu açtığımda 15-20 arasına bir çok modeli bulabilirken artık bulamıyorum ve araç alamıyorum maalesef :(

2004+ araçlardan;
    Temiz getzler: 20000 liradan
    temiz coltlar: 21000 liradan
    temiz paliolar: 20000 liradan
    temiz cliolar: 22000 liradan başlıyor

yani 21-22 binliranız yoksa otomatik araç yok temizinden.

bana araç kalmadı piyasada onu anlamış oldum :(
    herkese teşekkürler

Hocam bu bütçeyle eşiniz mecbur fedakarlık yapacak zaten bu paralara otomatik almak intihar hor kullanılmış bir otomatik başa bela olur en iyisi düz vites alın binin yoksa çaresi de yok anladigim kadariyla araç da begenmiyosunuz kolay kolay ben olsam alırım bi uno vura kıra öğrensin araba kullanmayı sizin çareniz o

• Daha oncede soylemistim bence en mantiklisi civic zira ben oyle yaptim

• Hocam bende senin söylediğin rakamlarda otomatik araç araştırıyorum, en mantıklısı colt gibi. Hasarlı araçlara falan sakın girme. Mümkünse bayilerden araç al biraz daha pahalı olur ama. Uygun arabayı bulduktan sonra eşinide al git deneyin bir aracı geri kaçırmadan eşin aracı kaldırabiliyorsa bence al. Geri kaçırma olayını bu kadar takıntı yapma bence. Bu fiyata başka modelli araç alamazsın zaten, ha rakamını yükseltebilirsen diyorsan honda jazz alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skizkapan

Hocam bende senin söylediğin rakamlarda otomatik araç araştırıyorum, en mantıklısı colt gibi. Hasarlı araçlara falan sakın girme. Mümkünse bayilerden araç al biraz daha pahalı olur ama. Uygun arabayı bulduktan sonra eşinide al git deneyin bir aracı geri kaçırmadan eşin aracı kaldırabiliyorsa bence al. Geri kaçırma olayını bu kadar takıntı yapma bence. Bu fiyata başka modelli araç alamazsın zaten, ha rakamını yükseltebilirsen diyorsan honda jazz alırsın.

Aslında colt ile getZ arasında kaldım gibi . İkisi de aynı fiyat biri yarı otomatik diğeri tam otomatik hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skizkapan

Hocam bende senin söylediğin rakamlarda otomatik araç araştırıyorum, en mantıklısı colt gibi. Hasarlı araçlara falan sakın girme. Mümkünse bayilerden araç al biraz daha pahalı olur ama. Uygun arabayı bulduktan sonra eşinide al git deneyin bir aracı geri kaçırmadan eşin aracı kaldırabiliyorsa bence al. Geri kaçırma olayını bu kadar takıntı yapma bence. Bu fiyata başka modelli araç alamazsın zaten, ha rakamını yükseltebilirsen diyorsan honda jazz alırsın.

Aslında colt ile getZ arasında kaldım gibi . İkisi de aynı fiyat biri yarı otomatik diğeri tam otomatik hocam

otomatik viteslerde şanzuman olarak hundai pek tercih edilmiyor. Ama tercih senin yinede zamanın varsa bulduğun arabaları git gör dene ondan sonra karar ver. Ha bu arada sanayinde güvenilir bir ustada bulki aracı onada gösterirsin.

• Arkadaşlar getz nasıldır? Övüyor herkes. Tabi lpgli olmak kaydıyla :)
    2005 model 100000 de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 18 Nisan 2014; 20:37:51 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.