Şimdi Ara

20 bine otomatik tavsiye(COLT alındı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geri kaydırmaması gerekir alacağım aracın çünkü istanbuldayım ve eşim de kullanacak malum.

Palio Şanzumanı hakkında şüphelerim var ama iyiyse düşünebiliriz aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartvel08 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam onlara da bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

hocam pandada stepne yeri var değil mi bagajda bilginiz var mı tüp taktırabilmek için?

Stepne yok yerine tamir kiti var onu eve cikarip yerine simit lpg 32 lik takiyorlar 28 litre ile s.ici 380 km gidiyor s.disi 400 kmyi geciyor yalniz panda alacaksan fulunu al skydom falanda olsun.

• Hocam corsa ve puntolara bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeREli 34

Hocam corsa ve puntolara bak derim.

corsalar geri kaydırma yapıyor mu hocam biliyor musunuz?
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Hocam baktığıma göre çevremden duyduğuma göre yokuşta az da olsa yapabiliyo yani genede yapabiliyo yani oda rampanın eğilimine göre oluyor dikleştikçe genellikle belli bir güçle ileri gider araba bu gücün karşısındaki güce göre ya az gider ya yerinde durur yada hafif geri kaydırır.

Edit:Genede çok sık bir sorun değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeREli 34 -- 23 Şubat 2014; 20:04:31 >
  • Xsara lara bir bakın derim

• eşim pejo 306 hackback kullanıyor. otomatik. yokuş desteği yok ama geri kaçmıyor. atak bir araç. sorunsuz kullanıyoruz. parça ve bakımı ucuz. maksimum 15000 TL ye bulursun. parketmesi kolay, yakıt düşük, sessiz ve konforlu bir araç. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmax

eşim pejo 306 hackback kullanıyor. otomatik. yokuş desteği yok ama geri kaçmıyor. atak bir araç. sorunsuz kullanıyoruz. parça ve bakımı ucuz. maksimum 15000 TL ye bulursun. parketmesi kolay, yakıt düşük, sessiz ve konforlu bir araç. tavsiye ederim.

Merhabalar 306da stepne yeri var mı acaba simit lpg tankı koyabilmek için?
    206 da bagaja lpg tankı koyulamıyor diye biliyorum da..

• Toyota Yaris. 9 sene bindim. 220.000km. Bana mısın demedi. Yokuşta da kaydırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 24 Şubat 2014; 0:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Orijinalden alıntı: alpmax

eşim pejo 306 hackback kullanıyor. otomatik. yokuş desteği yok ama geri kaçmıyor. atak bir araç. sorunsuz kullanıyoruz. parça ve bakımı ucuz. maksimum 15000 TL ye bulursun. parketmesi kolay, yakıt düşük, sessiz ve konforlu bir araç. tavsiye ederim.

Merhabalar 306da stepne yeri var mı acaba simit lpg tankı koyabilmek için?
    206 da bagaja lpg tankı koyulamıyor diye biliyorum da..

bizde lpg yok. istepne yeri olması lazım bakmadım hiç.
  • O bütçeye en mantıklı ve sevilebilir seçenek olarak mitsubishi colt 1.3 (95 hp) veya 1,5 (109 hp)(yakıt tüketimleri neredeyse aynı) öneriyorum.

Coltun geri kaydırması bir sorun değildir, yarı otomatik vites olduğu için geri kaçırır ama oda el frenini 2-3 tık çekip gaz verince harekete geçiyorsunuz ki bu olay her trafiğe çıkışınızda maks 2 kere başınıza geliyor.

Colt da porshce ve bmw gibi markaların sport modellerine şanzıman üreten alman getrag firmasının ürettiği şanzıman kullanılır.

Bu şanzımanın çalışma prensibi şöyledir, araç da normal manuel bir şanzıman var ve bu manuel şanzımanı kontrol eden bir robot kolu ve bu kolu yöneten bir beyin var siz gaza basıp deviri ve hızı arttırdığınız zaman oda otomatik olarak debriyaja basar vitesi attırır ve yolunuza devam edersiniz, bu yüzden tam otomatiklerde çıkabilcek sorunların şanzımanı elinize verdirir cinsden masraflarına karşı bu en mantıklı seçenekler arasında gözüküyor.

Heleki bir de bu coltların 1.5 instyle paketini düşürürseniz hiçbir b sınıfı araç da olmayan donanıma ve 109 hp lik motoru ile muhteşem bir performansa da sahip olmuş olursunuz.

Yakıt tüketimi konusunda lpg de şehir içi 100 km de 11-12 lt yaktığını söyleyebilirim. Benzin ise 100 km de 6 lt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

O bütçeye en mantıklı ve sevilebilir seçenek olarak mitsubishi colt 1.3 (95 hp) veya 1,5 (109 hp)(yakıt tüketimleri neredeyse aynı) öneriyorum.

Coltun geri kaydırması bir sorun değildir, yarı otomatik vites olduğu için geri kaçırır ama oda el frenini 2-3 tık çekip gaz verince harekete geçiyorsunuz ki bu olay her trafiğe çıkışınızda maks 2 kere başınıza geliyor.

Colt da porshce ve bmw gibi markaların sport modellerine şanzıman üreten alman getrag firmasının ürettiği şanzıman kullanılır.

Bu şanzımanın çalışma prensibi şöyledir, araç da normal manuel bir şanzıman var ve bu manuel şanzımanı kontrol eden bir robot kolu ve bu kolu yöneten bir beyin var siz gaza basıp deviri ve hızı arttırdığınız zaman oda otomatik olarak debriyaja basar vitesi attırır ve yolunuza devam edersiniz, bu yüzden tam otomatiklerde çıkabilcek sorunların şanzımanı elinize verdirir cinsden masraflarına karşı bu en mantıklı seçenekler arasında gözüküyor.

Heleki bir de bu coltların 1.5 instyle paketini düşürürseniz hiçbir b sınıfı araç da olmayan donanıma ve 109 hp lik motoru ile muhteşem bir performansa da sahip olmuş olursunuz.

Yakıt tüketimi konusunda lpg de şehir içi 100 km de 11-12 lt yaktığını söyleyebilirim. Benzin ise 100 km de 6 lt.

Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. Yalnız istanbulda olduğum için ve yoğun trafik ve yokuş çok olduğu için her durduğum yerde ayağımı pedallar ile zorlamak istemiyorum. Bu arada colt'a simit lpg tankı takılabiliyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 25 Şubat 2014; 16:31:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmz56

Ben 17850 gecen hafta 99 civic aldim kesinlikle tavsiye ederim

Hocam hayırlı olsun biraz bahsedebilir misiniz 1.6 mı? Km kaç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

quote:

1.4 orj 77 binde ilk sahibinden boyasiz degisensiz ve yetkili servis bakimli bir arac gumus gri ve sedan sifir alindigi faturasi ve 3 adet yedek anahtarina kadar mevcut 4 cam otomatik elektrikli ayna ve klima var sorunsuz bir arac bence civicler

• quote:

quote:

quote:

1.4 orj 77 binde ilk sahibinden boyasiz degisensiz ve yetkili servis bakimli bir arac gumus gri ve sedan sifir alindigi faturasi ve 3 adet yedek anahtarina kadar mevcut 4 cam otomatik elektrikli ayna ve klima var sorunsuz bir arac bence civicler

Güle güle kullanın sıfır gibi araba almışsınız. Kazasız belasız inşallah. Sorunsuz olmasına katılıyorum. İnşallah hiç de rastlamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güle güle kullanın sıfır gibi araba almışsınız. Kazasız belasız inşallah. Sorunsuz olmasına katılıyorum. İnşallah hiç de rastlamazsınız.

Amin allah sizlere daha iyilerini nasip etsin ins :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.