Şimdi Ara

20 bin tlye 318i aldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni aldım getirdim aracı, araç biraz yakıyor ama km de 50 kuruş lpg ile Araç 92 model,
    300.000 km de,
    ufak tefek masrafı var,
    pert,ağır hasar yok, değişen tek sağ çamurluk.
    hadi eyv.

edit: Sanayiden bir kaç fotoğraf geldi arkadaşlar 20 bin tlye 318i aldım20 bin tlye 318i aldım20 bin tlye 318i aldım

EDİT2: Aracı aldığım günden itibaren yaptığım masrafları da kalem kalem yazacağım.

4 cam film çekildi : 150 TL.
    - Sol kapı twister çalışmıyordu, sol kapı ve sağ kapı söküldü yeni twister takıldı : 20 TL.
    - Motor komple temizlendi, leş gibi kiri vardı temizleme spreyi alındı : 10 TL.
    - Sol amerikan park yanmıyordu, soket yenilendi takıldı : 10 TL.
    - Araç içi aydınlatma lambaları yenileri ile değiştirildi : 10 TL.
    - Rölanti sensörü söküldü, balata spreyi ile temizlendi : 10 TL.
    - Benzin pompası değişti, orjinal pompa bulunamadı için uygun olan audi a4 pompası takıldı : 170 TL.
    - Yeni akü alındı: 400 TL.
    - Yeni araç alt takım yapıldı orjinal ürünler kullanımadı, işçilik dahil : 1.600 TL.
    - Angel farlar değiştirildi yenisi takıldı : 200 TL.
    - Pasta+cila yapıldı : 150 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subsie -- 16 Aralık 2018; 22:50:12 >

• Sanayiden çıkamazsın kanka olursun diyorlardı eski model bmw için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Sanayiden çıkamazsın kanka olursun diyorlardı eski model bmw için

BENCE DE

• Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Sanayiden çıkamazsın kanka olursun diyorlardı eski model bmw için

sanmıyorum bence eski model bmwler yeni modellerden daha kaliteli, 25 yaşında motorda üfleme yok, yağ kaçağı yok, tek sıkıntısı beygir kaybı ha oda sorun değil çünkü 25 yaşında motor, vites geçişlerinde sıkıntı yok, 20 bin liraya alınabilecek en iyi araç bmw.
  • kanka dynamique clio almadım sory.
  • Sasesini merak ediyorum ilerde nasıl sorun çıkarır acaba

• LiteraryN kullanıcısına yanıt
    Kendim kontrol ettim bir sikintisi yok, ayrica motoru bme ustasina gosterdim, oda bi sikinti gormedi. Ve isin ilginc yani arabada curukte yok, uzun suredir ariyodum 318 buldugum en duzgun araba bu hemen aldim.

• en ufak parçada 700 lira - 800 liralar havada uçuşunda belin kırılmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

en ufak parçada 700 lira - 800 liralar havada uçuşunda belin kırılmaz umarım

hayatınızda kaç kere bmw kullandınız ?

25 yaşındaki arabanın en pahalı parçası 500 lirayı geçmiyor ki genelde pahalı ama orjinal olsun üstüne yük binmeyecek çabuk bozulmayacak parçalar için çıkma parça kullanımı oldukça fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

25 yaşındaki arabanın en pahalı parçası 500 lirayı geçmiyor ki genelde pahalı ama orjinal olsun üstüne yük binmeyecek çabuk bozulmayacak parçalar için çıkma parça kullanımı oldukça fazla.

çok kullandım

işin tam da içindeyim
  • Soyle bir not duseyim. 2008 model audi a4, motor takozu tanesinin fiyati 600 tl.

Hadi eyvallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

çok kullandım

işin tam da içindeyim

hangi en ufak parçada 700-800 lira tutarmış. madem aydınlatıverin bizi ?
  • su sitede angel farın tanesi 400 tlhttps://www.karakaslarotoyedekparca.com/bmw/e-36/3-16-1991-1998-yedek-parca-1
    bence gayet uygun fiyatlar.
  • 2007 bmw z4 aracim vardi.

Elimde sadece 8 ay kalabildi. Keske tamirine, bakimina gucun yetebilseydi...

efsane arabaydi ama. Mercedes araclari cok daha masrafsiz. 2007 model 280.000 bin km deki e350 aracimda 2007 bmw de cikan hic bir sorun daha cikmadi..

Gecmis olsun kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanoona -- 14 Mart 2018; 3:19:29 >
  • Parçaları pahalı değil bu arada aldığın araç dolumu 20bine güzel almışsın dediğin gibi temizse. 18tuş obc sanruf recaro varmı

• 92 model, 300 bin km. değişen tek şey sağ çamurluk.

hayırlı işler
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Onun ki Authentique değil miydi Hayırlı olsun bu arada

• Hayırlı olsun.

Hadi eyv.
  • Karakaşlar dandik malzeme gönderiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.