Şimdi Ara

20 Bin Liraya Neiş Kurulur ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
19.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gold'dan FRANCHISE başvurusu yap.Teknoloji manyağı çok ülkemizde
  • yazda geliyor kadıköy vs cadde bostan gibi yerlerde gıda üzerine birşeyler açabilirsin.. özellikle kadıköye bu nar suyu elma suyu cart curt satıyorlar adamlarda sıralar oluşuyor iyi getirisi vardır büyük ihtimal..

yada iyi yine aynı mekanlarda olabilir mısır, çikolata vs. standları var ya onların isim hakkını aldığında adamlar size zaten diğer tüm şeyleri sağlıyorlar stand vs.. sonrasında gelen para senin
  • 20 bin lirayı basaydın fb ye simdi elinde 50 bin lira olacaktı
  • şaka dükkanı aç
    caponyadan getir şaka malzemelerni %100 kar ile satsan ztn capon malı ucuz olur hırsızlığı engellersen benc ekar yapar
  • sadece istanbul değil herhangi bir büyük şehirde iş kurmak için bile çok küçük bi rakam 20bin..

dükkan kiralarına biraz bakarsanız net bi şekilde gözükür zaten..

ancak yapılacak iş 80 model bi transporter alıp - köfte ekmek-balık ekmek arabasına dönüştürmek olabilir..
  • iyi dinle arkadaşım bu kıyağı kimse yapmaz sana
    Madem dh ye sordum biz de söyleyelim sende dualarını eksik etme parayı bulduğunda

Nano teknoloji araba yıkama işine gir bu işe hızla yayılıyor dünyada özellikle italya ve yunanistanda çok yayın araştır biraz
  • Bar aç.
  • o 20 bin i nasıl kazandın- eğer loto filansa 5 bin tl lotoya yatır derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

iyi dinle arkadaşım bu kıyağı kimse yapmaz sana
    Madem dh ye sordum biz de söyleyelim sende dualarını eksik etme parayı bulduğunda

Nano teknoloji araba yıkama işine gir bu işe hızla yayılıyor dünyada özellikle italya ve yunanistanda çok yayın araştır biraz

Yerim nanosunu arabamı veriyorum köşedeki hüseyin ustaya, bide çayını içiyorum adam suyla sabunla mis gibi yapıyor.

• iddaa bayi aç. insanlar yemek yemeden bi kaç gün yaşayabilir ama umut etmeden hiç yaşayamaz.
  • 20 000 tl ne yazık ticarete girdiğine deymez kiralar kol gibi nasıl açacan nasıl adam bulacan nasıl ...hangi konuda iyi isen o konuya yönel ps3 le mi gemi yürücek
  • Hocam diyelim ki dönerci açtın hemde okulun tam karşısında . Ne kadar gider ki ? 2 liradan satıyosun desek döner ekmeği en kalabalık okulda 100 tane satarsın . 2x100=200 birde 50 lira da normal ciro yaparsın kira filan desek bu iş yürümez . Burda ayda bir açılıp kapanıyor alıştık artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: woop

iddaa bayi aç. insanlar yemek yemeden bi kaç gün yaşayabilir ama umut etmeden hiç yaşayamaz.

Fakiri , zengini & genci , yaşlısı hepsi oynuyor

Bu işi yapmak caiz midir onu bilemem

• iddaa oyna o rakami 200.000 ytl yap
    sonra araba kiralama sirketi ac . 1 sene sonra o rakam 500.000 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 29 Mart 2010; 5:22:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Siz olsaydınız 20 bin liraya İstanbulda hangi semtte ve neiş üzerine kurardınız işyerinizi.

Lütfen fikri olan paylaşsın arkadaşlar.

iyi bir web tasarımcı veyazılımcı ile anlaşıp çok daha ucuza mesela 5 bin tl civarına web sayfası yaptırabilir, web üzerinden birşeyler yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

Yerim nanosunu arabamı veriyorum köşedeki hüseyin ustaya, bide çayını içiyorum adam suyla sabunla mis gibi yapıyor.

Hacı ben o teknolojiyle arabanı yıkat demedim ki araba yıka dedim

Bir sürü iş kolu var senin yazdığın mantıkla yok olması gereken ama para kazanıyorlar...
    mesela yemişim iddaa bayiini oyunumu online yerimden kalkmadan çayımı içerken evimden oynarım diyen çıkar ama adamlar para kazanıyor o dükkanlarda
    ya da yerim internet cafeyi alırım evime internet evimde takılırım
    yemişim çakma kot pantolonu çakma tshirt filan ama adamlar onları satan dükkanlarda para kazanıyor.
    Yani tercihler ihtiyaçlar zevkler filan baya bir etken var...

Nano teknolojiyle araç yıka derken kuracaksın motosikletli ekip araçları kendi garajlarında evlerini önünde şirketlerinde yıkayacaksın
    araçları çizmemek
    uzun süre sıvı kaydırıcı özelliği
    maliyetin ucuz olması
    araç sahibinin yerinde kendi alanında hizmet alması ve bunun gibi birçok avantajı var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

Hacı ben o teknolojiyle arabanı yıkat demedim ki araba yıka dedim

Bir sürü iş kolu var senin yazdığın mantıkla yok olması gereken ama para kazanıyorlar...
    mesela yemişim iddaa bayiini oyunumu online yerimden kalkmadan çayımı içerken evimden oynarım diyen çıkar ama adamlar para kazanıyor o dükkanlarda
    ya da yerim internet cafeyi alırım evime internet evimde takılırım
    yemişim çakma kot pantolonu çakma tshirt filan ama adamlar onları satan dükkanlarda para kazanıyor.
    Yani tercihler ihtiyaçlar zevkler filan baya bir etken var...

Nano teknolojiyle araç yıka derken kuracaksın motosikletli ekip araçları kendi garajlarında evlerini önünde şirketlerinde yıkayacaksın
    araçları çizmemek
    uzun süre sıvı kaydırıcı özelliği
    maliyetin ucuz olması
    araç sahibinin yerinde kendi alanında hizmet alması ve bunun gibi birçok avantajı var...

Yeni başlangıç için çok tefarruatlı bir iş personel sayısını yüksek tutmak lazım tabiki maliyette artıyor bunları düşünmek lazım .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.