Şimdi Ara

20 Bin Liraya Neiş Kurulur ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
19.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thedelpiero

pazarda patates soğan satarsın...

Sen tezgahtarlık yaparsan neden olmasın
  • valla yiyecek üzerine bütün dükkanlar iş yapar.lokantalar full dolu oluyor. giyim dediğimiz şey insanlar ayda yılda bir alır. ama yeme işlemi her gün yapılan bişrşey oldugundan bence bu sektöre gir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklike

valla yiyecek üzerine bütün dükkanlar iş yapar.lokantalar full dolu oluyor. giyim dediğimiz şey insanlar ayda yılda bir alır. ama yeme işlemi her gün yapılan bişrşey oldugundan bence bu sektöre gir.

İlk mesajımda belirttigim gibi İnsanlar Mecburen bişiler yemek zorunda ama kıyafeti varsın 1 sene sonra alsın o sebepden bunu düşünerek bişiler kurmak lazım benim gibi Ticarete ilk adım atıcaklarda bunu düşünerek karar versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 27 Mart 2010; 21:44:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuLLsuZ

Güzel bir film çekip başrol oynarsın

Evet, 20.000 TL'ye çok güzel bir film çekip, başrol oynayabilirsiniz..

&

Sen 20.000 TL'ye iş kurmak yerine, devren kiralık veya kar payı ortaklığı işlerinden birini düşün derim başlangıç olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Haznedar tarafında güzel bir genç giyim mağazası açardım.Biz Çeliktepe'deyiz bayram arifesinde 10 milyar ciro yaptıgımızı bilirim.3 milyarı dekarosyona harcarsın geri kalanıda düzenlersin mağazayı.Genç giyim mağazalarında iyi para var ne bileyim işte 20 tl ye abercrombie tommy gömleklerle paraya para demezsin 35 e lives pantolonlar filan gençler orjinal yerine böyle yan sanayi giyiniyor işte
    bizim ortamdan resimler:
    http://www.tuketici.com.tr/ilan/acil-devren-kiralik-yuksek-cirolu-genc-giyim-magazasi-is-yeri-emlak,22898

http://ilan.elookat.com/ilan-ACIL-DEVREN-KIRALIK-YUKSEK-CIROLU-GENC-GIYIM-MAgAZASI-uasuAAN-1772352.htm

özel bir soru soracam, benimde aynı tarz dükkanım var. nekadara mal oldu bu tür dekarasyon?

• Kokorec tezgahı al
  • Tekstil ve gıda üzerine bişeyler olabilir.
  • bi araba alıp özel şöförlük yapabilirsin . . .
  • evlerin gıdadan sonra sanırım kesin bir ihtiyacı da tüp siparişi vermek..

tüp bayisi almak kaça acaba ? 20 bine olursa,iyi gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YD again

bi araba alıp özel şöförlük yapabilirsin . . .

Ticari zekanı alkışlıyorum!

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 27 Mart 2010; 22:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YD again

bi araba alıp özel şöförlük yapabilirsin . . .

• hocam sana şöyle bi tavsiye veriym .giyim üstüne düşünüyorsan kapalı giyim yada büyük beden güzel ürünler satabilirsin.İkiside cok karla satış yapabilecegin sektörler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

hocam sana şöyle bi tavsiye veriym .giyim üstüne düşünüyorsan kapalı giyim yada büyük beden güzel ürünler satabilirsin.İkiside cok karla satış yapabilecegin sektörler..

• İddaa oyna. 3 Maç yazsan en bankolarından 2 oran verse. tabi hepsini değil 10 bin lira yatır 2 kere oynayabilirsin bu sayede. Böyle böyle derken epey paran olur. Sonra internet PS Cafe aç.

Kimse dememiş ben diyim. Ne de olsa DH herkese zengin olmanın yolunu söyler, akıl verir ama zengin olamaz
  • ben izmirliyim ama böyle ana cadde değilde ara cadde insanların çok geçtiği yere 10 metre kare alan dükkan varsa ekmekçi açardım. herzaman tutucak birşey ekmekçi.
  • Bence dönerci gibi birşey aç çok iyi para yapıyor özelliklede okulların orda açılanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRLoRd

Bence dönerci gibi birşey aç çok iyi para yapıyor özelliklede okulların orda açılanlar

Hemen hemen herkez gıda üzerine düşünüyor benim gibi.o zaman yapıcagımız iş yavas yavas sekilleniyor ..
  • Eyüp Aksamsettin mahallesinde internet cafe kurabılırsın 1-2 yer var onerebılıcegım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.