Şimdi Ara

20 Bin Bütçe ile alınabilecek en iyi hazır sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3070 li bir sistem toplamak istiyorum ama bu kart sıkıntısı yüzünden hazır sistemleri inceliyorum, 20 bin bütçe ile araştırdıklarım arasında en iyisi bu gibi geliyor, sizin tavsiyeleriniz olur mu ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/27521/ultima-3070-intel-i5-11600k-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-8gb-16gb-ram-500-gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-battlefield-2042-hediyeli//

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 6 Nisan 2021; 11:21:37 >

• +1

• normalde tek başına aldığında sadece ekran kartı 20.000 TL

hazır sistem alınırken ekran kartlarını normal fiyatlardan mı veriyorlar ?

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Normal olmasada daha makul fiyattan veriyorlar:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • anladım bende temmuzda madencilik işleri bitiyor, ekran kartları normal seyrine gelecek dedikleri için önce kasayı toplayıp ekran kartını daha sonra almak istiyordum

birde bu alternatifleri inceleyeyim

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Çoğu zaman iyi ekran karti yanında uyduruk bileşenleri cakiyorlar, hepsine baktım.

Sadece sinerji de özelleştirerek full rog strix sistem toplayabildim monitor haric 27 bine geldi. 6700xt rog ekran karti var.

Su anda en yakin olduğum sistem bu sadece anakart x570e istiyorum sinerjide f yani WiFi siz olan model var, birde rog lc 360 siyah istiyorum ama beyazi var.

Tek tek ayrica topluyorum en ucuz fiyatları ile aşağı yukarı aynı rakamlara geliyor.

20 Bin Bütçe ile alınabilecek en iyi hazır sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpdrnc -- 8 Nisan 2021; 9:30:46 >

• hocam ana kartta wi-fi ne işinize yarayacak ki, en iyi wi-fi bile lan bağlantısının yanında performansı çok düşük hele ki oyun için kabul edilemez seviyelerde. Ben Playstation hatta akıllı TV'mi bile mutlaka kabloyla bağlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 8 Nisan 2021; 9:32:1 >
  • hocam sistemi revize ettim şu hali ile değerlendirir misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

hocam sistemi revize ettim şu hali ile değerlendirir misin ?

sistem baya iyi olmuş

SSD biraz pahalı seçmişsiniz

• hey yavrum be zamanında 3000 liraya en kral sistem dizilirdi şimdi 20k ya alıyoruz

• vay arkadaş. ülkenin geldiği noktaya bakar mısın? önceden bir adet mühendis maaşımla canavar gibi bir sistem toplayabiliyordum. şimdi o sistemi kaç tane mühendis maaşımla toplayamam. şaka gibi. neyseki ekonomi uzmanı bir reisimiz var. daha da beter olacak o yüzden gidişat.

• quote:

Orijinalden alıntı: canskru

vay arkadaş. ülkenin geldiği noktaya bakar mısın? önceden bir adet mühendis maaşımla canavar gibi bir sistem toplayabiliyordum. şimdi o sistemi kaç tane mühendis maaşımla toplayamam. şaka gibi. neyseki ekonomi uzmanı bir reisimiz var. daha da beter olacak o yüzden gidişat.

hocam malesef bende komple strix güzel bir sistem toplıyım dedim ama monitör ıvır zıvır derken 40 bini buluyor, ben 2010 yılında 1+1 daireyi 49 bine almıştım şimdi o zamanın daire parasına anca orta halli sistem toplanabiliyor.

TL bazında aşırı bir fakirleşme var bakalım nereye kadar gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

hocam malesef bende komple strix güzel bir sistem toplıyım dedim ama monitör ıvır zıvır derken 40 bini buluyor, ben 2010 yılında 1+1 daireyi 49 bine almıştım şimdi o zamanın daire parasına anca orta halli sistem toplanabiliyor.

TL bazında aşırı bir fakirleşme var bakalım nereye kadar gidecek.

Alıntıları Göster

bazı arkadaşlar işine gelmeyen almasın zorla al diyen mi var diyor. cidden bu cümleyi kurabiliyorlar. bunlar düşünce fakiri, insanlık fakiri, akıl mantık fakiri. çıldırasım geliyor bu insanları gördükçe. tiksiniyorum resmen.

• canskru kullanıcısına yanıt
    Ülkeye her gelen mali 8 le carpip üstüne birde vergi ekliyoruz, toptancı kar koyup mağazaya mağaza kar koyup bize satinca tablo bu şekilde malesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.