Şimdi Ara

20 Bin - 27 Bin TL arası bakımı ucuz sürmesi ucuz araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksimum verebileceğim 30 bin TL, parayı uzun zamandır biriktiriyorum. ben öğrenciyim ama aynı zamanda çalışıyorum cebime ayda 5 bin lira giriyor çok şükür. aileden yardım yok. bıktım artık dolmuşa 40 kişi binmekten insanların ağız kokusunu çekmekten, hava biraz kötü olunca 1.5 saat otobüse binmekten. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür editorum.
    Araçtan beklentilerim;
    -ben bursada oturuyorum, burdaki yokuşları çıkabilsin.
    -2000-2011 model arası
    -yazın soğutacak kışın ısıtacak kadar klimanın olması
    -mümkünse otamatik değilse manuel (araba kullanmayı birazda bu arabada öğreneceğim, direksiyonum fena değil)
    -mümkünse lpgli ve lpg ile uyumlu bir model olması
    -parçalarının kolay bulunup ucuz olması
    Ben 1 aydır araştırıyorum popüler 2. el sitesinden sizin de önerilerinizi bekliyorum.
    varsa tanıdığınız düzgün gelerici peşinatla 30bine o şekilde araba alabilirim.

• Öğrenci neden fakir, ezilmiş ve boynu bükük olmak zorunda Elin amerikalisi somestrda çalıştığı para ile altina araba çekiyor, almanyada burda 20 30k piyasasi olan 10 15 yasinda bos araclar 800 euro(yari asgari ucret) satılıyor. Ehliyeti varsa her türlü biner kimse bir sey diyemez.

Benim tavsiyem hosuna giden 1.5 dci motorlu renault veya 1.3 multijet albea olabilir hatta ilk aracin boyali degisenli bir linea da bulunabilir. Vurdugunda ettiginde hem deger kaybetmezsin aldigin paraya yine satarsin.
  • Getz olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi kazanıyosun az daha biriktir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayi bosver okulu 4 yil daha uzat :-)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaris 1.3 sol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci adamsın araba senin boyunu aşar. Öğrenci dediğin otobüse , minibüse biner yada bisikletle okula gider . Bu kadar rahatiniza düşkün olmayın azıcık çile çekiverin sizde. Ayrıca 20 bine alacağın araçta çöptür!

• Clio HB tam sana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Öğrenci adamsın araba senin boyunu aşar. Öğrenci dediğin otobüse , minibüse biner yada bisikletle okula gider . Bu kadar rahatiniza düşkün olmayın azıcık çile çekiverin sizde. Ayrıca 20 bine alacağın araçta çöptür!
    İhtiyacı vardır alır. İhtiyacı yoksa bile eğitimine harcamak istemeyebilir yine alır. Burası öğüt verme yeri değil. Kendisi iradesinle ve parasıyla alabilir bu da kimseye düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crag Drag -- 8 Ocak 2019; 1:23:14 >
  • Tavsiyem Clio 2000-2002 1.4 8 Valf olanlardan alabilirisiniz?
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    valla getz bana da mantıklı geliyor, araba güzel fiyatıda uygun görünüyor teşekkürler
  • 2011 trafige çıkışlı manuel , Chevrolet Spark aracım satılık. Ilgilenirseniz ilânı paylaşabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Çalışıyorum demiş, 5k gelirim var demiş. Anlaşılmayan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Logan
  • quote:

Öğrenci adamsın araba senin boyunu aşar. Öğrenci dediğin otobüse , minibüse biner yada bisikletle okula gider . Bu kadar rahatiniza düşkün olmayın azıcık çile çekiverin sizde. Ayrıca 20 bine alacağın araçta çöptür!
    insanların çektikleri çileyi ancak kendileri bilirler, öğrenci demek 17 yaşında liseyi bitirmiş anlamına gelmiyor herzaman. varmı önerin ?
  • quote:

Öğrenci neden fakir, ezilmiş ve boynu bükük olmak zorunda Elin amerikalisi somestrda çalıştığı para ile altina araba çekiyor, almanyada burda 20 30k piyasasi olan 10 15 yasinda bos araclar 800 euro(yari asgari ucret) satılıyor. Ehliyeti varsa her türlü biner kimse bir sey diyemez.

Benim tavsiyem hosuna giden 1.5 dci motorlu renault veya 1.3 multijet albea olabilir hatta ilk aracin boyali degisenli bir linea da bulunabilir. Vurdugunda ettiginde hem deger kaybetmezsin aldigin paraya yine satarsin.

• 1.2 lpgli Panda satıyorum 2004 140binde klima abs 2 hava yastığı var. lastikler sıfır muayene 2 ay oldu ve alt takımı sıfır. Turkuaz renkli, camlar film yan basamak üst çıtalar ve led farlar mevcut. Ankaradayım. İlgilenirsen görüşelim kardeşim:)

• tata vista yada chery kimo
  • Seat ibiza mk4 ( 2003 - 2008 ), temizini bul rahat rahat bin benim gibi. Hem konforlu hemde yakıtı az. Geçen hafta 10 bin bakımını 110 liraya yaptırdım .

• Fiat palio albea veya eski kasa punto olabilir

• Kardeş öğrencisin ve ayda 5 bin lira gelirin var maşallah, gözümüz değmesin, Allah daha ziyade etsin. Bence sen o okulu hiç bitirme, ayda 5 bin gelirle hayatına devam et. Ha araba tavsiyesi istiyordun, ayda 5 bin geliri olan adam bizen tavsiye istememeli, ayda nasıl 5 bin kazanılır diye bize tavsiye vermeli... Gerçekten samimiyim, ayda nasıl 5 bin gelirin oluyor okulla birlikte?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.