Şimdi Ara

20$/20,01$ Kupon Yüklü Aliexpress Hesabı 40TL (SKT 28 Mart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
6
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alt limitsiz 20$/20,01$ Aliexpress kupon 40TL pazarlıksız.

• Kupon tüm ürünlerde geçerlidir. Sepete yeni kullanıcı promosyonlu ürün eklerseniz kuponu kullanamazsınız.
    • Sepetinizin KARGO HARİÇ en az 20.01 dolar olması gereklidir.
    • Alışverişi tarayıcının gizli sekmesinden yapın. Uygulamadan alırsanız alım iptal edilebilir.
    • Aynı IPden birden fazla sipariş vermeniz durumunda iptal edilebilir.
    • Aynı kartı devamlı kullanmanız durumunda sipariş iptal edilebilir.
    • Aynı isim, adres ve tel noya birden fazla sipariş verirseniz iptal edilebilir. Adresi ve tel noyu değiştirip deneyin.
    • Hesaplar genelde kapanmıyor. Satın alırken belki sipariş iptal olabilir. IPnizi değiştirip belli süre sonra tekrar deneyebilirsiniz.
    • Sipariş iptalinde kupon hesaba geri yatar. Eğer tarihi dolmadıysa yeniden kullanılabilir.
    • Sadece hesaplarda kuponun olduğu garanti edilir.

Önemli !! Son zamanlarda aliexpress hesaplara girişte doğrulama sormaya başladı. Satılan hesapların mail adresleri alınmamıştır. Kendiniz alıp doğrulamayı geçebilirsiniz.

Bazen de telefon ile doğrulama soruyor. SMS alabileceğiniz bir numara girmeniz yeterli. Doğrulama nedeniyle iptal olan hesap şu an için görmedim.

Forumun bildirimleri çok alakasız zamanlarda düştüğü için mesajlara farkettikçe dönüş yapıyorum. Anında dönüş bekleyen arkadaşlar başka satıcılara bakabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kada34 -- 22 Mart 2021; 20:2:31 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 dolar mı?
  • Pm
  • Edit: bazı sorunlar nedeniyle hesabı sağlayamadı ama ücreti iade etti. Sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apo424 -- 5 Mart 2021; 16:56:14 >
  • forumun sağ olsun bildirimleri saatler sonra düştüğü için anında cevap veremiyorum. mesajlarınıza bakarsanız geri yeni hesabı verdiğimi görürsünüz.

• 26tl şu anda platide hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

26tl şu anda platide hocam.

İsteyen istediği yerden almakta özgür.

• Plati'den alıp burada pahalıya mı satmaya çalışıyorsunuz?

• Dediğim gibi isteyen istediği yerden alır. Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

• 2 adet kupon aldım ilgili bir arkadaş ve hızlı dönüş yapıyor, sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • Kupon varmidie

• problemli bir süreçti bulaşmayın derim kupon değil sanki nükleer füze satıyor bi tripler bi tripler değişik

• Kişi önce neyi nasıl isteyeceğini soracağını bilmeli. nick üslup uyumsuzluğu.

• dogruduzgun kullanıcısına yanıt

plati'den alsana hocam niye alsatçıyla yüz göz oluyorsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.