Şimdi Ara

20.000 TL ye Kadar Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde 20 bine yakın bir bütçe var.Bu fiyata uygun fiyatlı bakım maliyeti düşük az yakan bir aile ve öğrenci aracı almayı düşünüyorum kafamda iki tane araç belirledim.
    1.2000-2004 arası 1.4 Benzin+LPG Peugeot 206
    2.2000-2003 arası 1.4 Benzin+LPG Clio Sembol ve HB 1.4

Bu araçlar arasından en temizini nasip olursa Ankara içi butceme uygun olanı değerlendirip almak istiyorum sizin önerileriniz var mıdır bu araçlar hakkında ne biliyorsunuz özellikle 206 almayı düşünüyorum öğrenci olduğumdan değerli görüşlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Clio dan hallice hocam sevmiyorum bu aracı .

• 2005 model 206 kullandım 1 sene 1.4 desire lpg liydi.
    yakıt olarak çok ekonomik az yakıyor ama küçük araba 70 hb çok bişi bekleme.15-20 bin km yaptım sadece lpg de sıkıntı yaşadım beyin değiştirdim oda her lpg li aracın başına gelebilecek bir sorun onun haricinde sıtıntı çıkarmadı bana.Yalnız sevmediğim bir özelliği vardı arkadaşın aracı lpg de kullanıyordum aynı zamanda benzin göstergeside düşüyordu araç elektronik olduğu için benzinde gidiyormuş gibi algılıyormuş benzin gostergesi düşüyordu ama tabiki depondaki benzin duruyor benzin yakmıyor araba.Benzin gostergesi dibe düşüyordu 10 tl lik benzin alıyordum tekrar full oluyordu ama tabi çok büyük bir sıkıntı değil.
  • O sorunu biliyorum hocam bu araçta (206)1.4 mü yoksa 1.6 mı tutulur acaba ?

• O cliolara dikkat etmek gerek masrafli olabilir

• Fiyat aralığında Audi A3 neden tavsiye edilmiyor? İki kapılı olan modeli.

Kötü bir araba mı? Yoksa yedek parçası vb. pahalı olduğundan mı?
  • 2001 kasa polo nasıldır arkadaşlar?

LPG 1.4 olanlardan.

• 206 değil de 306 al. daha sağlamdır. yağını suyunu koyar gidersin. abs 2 ve 4 hava yastığı çocuk kilidi,otomatik cam sileceği zart zurtu ile gönlünü eder. yağı 50 tl filtresi 10 tl dir,sw olanları bence daha havalıdır. sedanı vardır hb i vardır. kullandım oradan biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.