Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2 YILLIK SİLAH TEKNİKERLİĞİ ÇİZİM PROGRAMI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1231243 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
3
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler >> 2 YILLIK SİLAH TEKNİKERLİĞİ ÇİZİM PROGRAMI TAVSİYESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2 YLLIK SİLAH TEKNİKERLİĞİ OKUMAK İSTİYORUM BÖLÜM YENİ VE ÜLKEMİZİN SAVUNMA SANAYİSİNDE ARTAN ARA ELAM İHTİYACINI GİDERMEK İÇİN AÇILMIŞ BİR BÖLÜM BEN KENDİMİ ÇİZİMLERDE GELİŞTİRMEK İSTİYORUM SİLAH TASARIMLARINDA ÖZELLİKLE SOLİDWORKS MU YOKSA AUTOCADMİ MERAK ETTİM HANGSİNDE İLERLEYEYİM VEYA SAVUNMA ALANINDAKİ FİRMALARIN GENEL ANLAMDA TERCİH ETTİĞİ PROGRAM HANGİSİDİR BU GENÇ VE İSTEKLİ KARDEŞİNİZE ANLAYA BİLEN ABİLERİMİN YARDIMCI OLMASINI İSTİYORUM

|
    |
    |
    |
    Internet ortaminda buyuk harfle yazmak bagirmak anlamina gelir. Ek olarak belki haddim degildir ama kendini gelistirmek istiyorsan oncelikle noktalama isaretleri kullanarak, kendini daha iyi ifade ederek baslamani tavsiye ederim. Genc ve istekli bir kardesimiz oldugunu dusunursek ileride bu konulara dikkat etmenin cok buyuk faydasini gorursun, kendini hem sanal hem gercek hayatta duzgun dogru konusup yazmaya alistirmalisin.
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Xigmatek Tauro 700W Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz

• hocam ilk defa foruma üye oldum pek anlamam bilmem jargonu özür dilerim. Günlük yaşantıda beni tanırsanız öyle biri olmadığımı anlarsınız saolun uyarınız için
    |
    |
    CCaaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.