DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
2 yıllık sevgilime doğum gününde hiç birşey alamıyorum? edit:doğum günü yarın
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
60
Cevap
0
Favori
3.622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 2 yıllık sevgilime doğum gününde hiç birşey alamıyorum? edit:doğum günü yarın
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:41:16
      kız arkadaşımla 2 senedir birlikteyiz fakat ailemin durumu çok kötü ona ilk doğum gününde 200 liralık bi hediye almıştım.yarın ise kibrit çöpü bile alamıyorum.ona bunu açıkça söyledim önemli değil dedi ama içim rahat etmiyor işte.sizin başınıza gelse ne yapardınız? yada yarını nasıl geçirirdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozkan37 -- 23 Kasım 2011; 19:40:14 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Kasım 2011 17:42:18
      git bi bakçeden gül çal . çiçek kopar . her şey maddiyat değil

Popüler sitelerin bir arada bulunduğu en popüler sitehttp://www.populersite.com
    • Yüzbaşı
      520 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:42:35
      Ben kendim biseyler hazirladm masrf 10 liryi gecmz sende guzl bi kac bsey dusene bilirsn kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN :cerdem5
      SEAT IBIZA FR
      Sony PlayStation 4
      Sony Xperia Z3
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:47:21
      arkadaşlar lütfen inanın ne yapacağımı bilmiyorum.yapabilceğim en güzel şey bi filme götürüp çıkıştada burgera götürmek onuda borçla yapabilirim belki?

• Yarbay
      3642 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:53:48
      Maddiyata dayalı olmayan çok şey yapabilirdin dostum malasef maddi olarak düşünmüşsün hep .
      Fotoğraflarından oluşan güzel bi slayt yapabilirdin .
      Akrilik boyayla 35-50 tablo yapabilirdin .
      Müzikle alakan varsa ensturmanını çalarken video çekebilirdin .
      Karakalem veya karikatür çizebilirdin .
      Doğum gününü kutlayan bi video çekip ansızın karşısına çıkarıp izletebilirdin . - Sinema da mesela film bittikten sonra , tabi bunun için kafalaman gereken kişiler var -
      El işçiliğine dayalı yapılabilecek o kadar çok şey var ki , inan kızların da hoşuna gidiyor . Ben yukarda kendimden yola çıkarak örnekler verdim ama yetenekli olduğun herhangi konuyu kullanarak , alacağın pahalı hediyelerden bile daha çok etki yapabilirsin . Benim bi kız arkadaşımın erkek arkadaşının aldığı kolye vardı gayet de değerliydi . Sonra bunlar ayrılınca kız kolyesini çıkarttı ve denize doğru fırlattı . Bana da , unutmak için yaptım demişti . Önemli olan esasen somut ta olmamalı , anılarınız silinmez asla.

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:54:52
      quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

Ben kendim biseyler hazirladm masrf 10 liryi gecmz sende guzl bi kac bsey dusene bilirsn kardes

ne gibi mesela biraz ip ucu versen.şuan çok tuhafım.normalde böyle fikirleri başkalarına ben veririm zor durumlarda ilk beni ararlar şuan kilitlenmiş durumdayım

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 17:57:36

quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Maddiyata dayalı olmayan çok şey yapabilirdin dostum malasef maddi olarak düşünmüşsün hep .
      Fotoğraflarından oluşan güzel bi slayt yapabilirdin .
      Akrilik boyayla 35-50 tablo yapabilirdin .
      Müzikle alakan varsa ensturmanını çalarken video çekebilirdin .
      Karakalem veya karikatür çizebilirdin .
      Doğum gününü kutlayan bi video çekip ansızın karşısına çıkarıp izletebilirdin . - Sinema da mesela film bittikten sonra , tabi bunun için kafalaman gereken kişiler var -
      El işçiliğine dayalı yapılabilecek o kadar çok şey var ki , inan kızların da hoşuna gidiyor . Ben yukarda kendimden yola çıkarak örnekler verdim ama yetenekli olduğun herhangi konuyu kullanarak , alacağın pahalı hediyelerden bile daha çok etki yapabilirsin . Benim bi kız arkadaşımın erkek arkadaşının aldığı kolye vardı gayet de değerliydi . Sonra bunlar ayrılınca kız kolyesini çıkarttı ve denize doğru fırlattı . Bana da , unutmak için yaptım demişti . Önemli olan esasen somut ta olmamalı , anılarınız silinmez asla.

inan hepsini yaptım el işi takıda yaptım,videoda çektim,slaytın kralını yaptım.resim vs karikatür hepsini yaptım flütle şarkımızı çalıp yolladım.fikirlerim tükenmiş durumda

• Yüzbaşı
      520 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:01:30

quote:

Orijinalden alıntı: emreozkan37

Alıntıları Göster

ne gibi mesela biraz ip ucu versen.şuan çok tuhafım.normalde böyle fikirleri başkalarına ben veririm zor durumlarda ilk beni ararlar şuan kilitlenmiş durumdayım

En ufagindan bi mektup yazabilirsn askini sevgini anlatan kizlar bole seylere onem verir bn kucuk kagitlara ask sozcukleri yazmistim 300 tane fln kagit vardi onlari da fanusa koydum istedigi zamn cekip okuyor bu tarz seylere emek harcadgn icin para vererk aldgn seyden dha degerlidir yada fotilarnzi bi album yapabilirsin ama foto ciktisna braz para gidebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN :cerdem5
      SEAT IBIZA FR
      Sony PlayStation 4
      Sony Xperia Z3
    • Binbaşı
      1517 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:01:34
      quote:

kız arkadaşımla 2 senedir birlikteyiz fakat ailemin durumu çok kötü ona ilk doğum gününde 200 liralık bi hediye almıştım.yarın ise kibrit çöpü bile alamıyorum.ona bunu açıkça söyledim önemli değil dedi ama içim rahat etmiyor işte.sizin başınıza gelse ne yapardınız? yada yarını nasıl geçirirdiniz?

Arkadaşım kalp şeklinde bir kutunun içine browni intense doldurup vermişti :D sevgilisi seviyomuş intense i :D fikir olsun sana

Memleket ve dünya dertlerini siz çözün. Ben küçük meselelerin adamıyım. Bunlarla da birileri ilgilenmeli nihayetinde.
    • Teğmen
      174 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:06:51
      quote:

arkadaşlar lütfen inanın ne yapacağımı bilmiyorum.yapabilceğim en güzel şey bi filme götürüp çıkıştada burgera götürmek onuda borçla yapabilirim belki?

bende öyle bir durumda 2.5 yıllık sevgilime,gittim bir güzel şirin resim albümü aldım fotoğrafcıdan.Daha sonra onun bende olan küçüklük fotografının üstüne . İyi doğdun iyi varsın yazdırdım.Sonra bu 2.5 yıldır çekindiğimiz fotoraflari fotografcıda çıkarttırdım. Hepsini albüme koydum ona verdim. 15 lira tuttu. Çok da mutlu oldu.En sona küçüklük rsmini koy bebeklik falan. Son demde güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemalBahar -- 23 Kasım 2011; 18:08:35 >

• Android Beta Kullanıcısı
      5318 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:08:19
      quote:

büyükçe kalp kutu, tabanda kırmzı gül yaprakları
      üstte kağıda yazılmış güzel sözler ve bir oyuncak ayı arkadaşım yapmıştı bunu şu hediyelik eşya satan dükkana yaptırmıştı 15tl'ye.çokta hoştu böyle bişey düşünebilirsin.

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

Intel Core i7 4790K - MSI Z97 MPower Max AC - Radeon R9 280X - Corsair Vengeance 8GB 1600MHz - Corsair AX850 80+Gold - Samsung 850 Evo 250 GB - WD CaviarBlue - WD CaviarBlack - Coolar Master HAF932 - Corsair H2100 Wireless Gaming Headset
      XSPC Raystorm Blok - Alphacool UT60 Full Copper 360mm - Aquastream XT Ultra - Phobya 250mm - NZXT Sentry 3
      *
      Monster TULPAR T7 v3.1 17.3" FullHD - Intel Core i7 4720HQ - GTX970M - Samsung 850 EVO 250GB M2Sata SSD
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:11:09
      güzel fikirler geliyo walla çok sağolun arkadaşlar devamını bekliyorum

• Yüzbaşı
      290 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:13:34
      sana güzel bi fikir veriyim..
      güzel ince bir şiir kitabı al,
      aynı yazı tipi falan yazı fonundan bitane şiir yaz, yazdır,
      kitabın ortasına koy, sanki kitabın sayfalarından biriymiş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyaksbss -- 23 Kasım 2011; 21:53:59 >

Bir millet kendi kuvvetine dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlamazsa şunun bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz.

Mustafa Kemal Atatürk
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Kasım 2011 18:14:49
      quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

Alıntıları Göster

Arkadaşım kalp şeklinde bir kutunun içine browni intense doldurup vermişti :D sevgilisi seviyomuş intense i :D fikir olsun sana

İshal olur sakın yapma böyle bişey

• Yarbay
      2545 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:17:27
      ikinizin resmini puzzle yaptırabilirsin

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:18:30
      quote:

Orijinalden alıntı: conquête

ikinizin resmini puzzle yaptırabilirsin

hocam güzel tamamda maddi birşey yapamıyorum malesef

• Yarbay
      2545 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:22:44
      quote:

Alıntıları Göster

sinemaya gideceğine puzzle yaptır 15 20 lira bişey

• Binbaşı
      1517 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:22:45
      quote:

Alıntıları Göster

Maddi zorluk durumunda seni anlayışla karşılayabilecek biriyse bir şey yapmak zorunda değilsin , içinden geliyor ama yapamıyorsan rahat ol bence. Önemli olan içinden gelmesi - istemen yani. Biraz mantıklı ol , sen niye kendini bu kadar mecbur ediyosun ki hediye denmi ibaret yani , beraber zaman geçirin altı üstü doğum günü , insan 1 yaş daha eskiyor diye hediye alman şart mı ?

Memleket ve dünya dertlerini siz çözün. Ben küçük meselelerin adamıyım. Bunlarla da birileri ilgilenmeli nihayetinde.
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:26:57
      quote:

Orijinalden alıntı: conquête

Alıntıları Göster

sinemaya gideceğine puzzle yaptır 15 20 lira bişey

onun için doğum günü biraz farklı mesela ilk doğum gününde ben hediyeyi alırken 12 gibi. o beni annesiyle evde bekliyomuş.güya evine gidip onu almamı bekliyomuş. o yüzden sabah 9 gibi kapıda bitmem gerek.puzzleda öyle çabuk olmaz bence.ayrıca şuan sıfırım.

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Kasım 2011 18:29:48
      quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

Alıntıları Göster

Maddi zorluk durumunda seni anlayışla karşılayabilecek biriyse bir şey yapmak zorunda değilsin , içinden geliyor ama yapamıyorsan rahat ol bence. Önemli olan içinden gelmesi - istemen yani. Biraz mantıklı ol , sen niye kendini bu kadar mecbur ediyosun ki hediye denmi ibaret yani , beraber zaman geçirin altı üstü doğum günü , insan 1 yaş daha eskiyor diye hediye alman şart mı ?

insan yinede almak istiyor.kimbilir benden ne bekliyodur =(

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.