Şimdi Ara

2 Yıldan Fazla Süren Kaygı,Panik...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle herkese merhaba.. Uzun zamandır bu platformun takipçisiyim, genelde hiç bir yerde üyeligim bulunmaz, ama bugün bu faydalı platformda üyeligim olsun istedim. Konu saglıkla alakalı eger yanlış yere açtıysam affola dostlar. Konuya girmek istiyorum çok uzun oldugu için kısa özet geçmek istiyorum umarım sıkılmadan okursunuz yorumlarınızı bu kardeşinizden esirgemeyin gerçekten çok ihtiyacım var siz güzel insanların destegine. Herşey 2-3 yıl önce başladı aşk hayatım oldukça güzel hatta güzel ötesiydi mutlu huzurlu rahat yan gel yat misali biriydim saglıklı huzurlu oldugum halde bilirsiniz cahillik elin kızlarına aşık olmaya aglamaya sızlamaya başladım hic bir seyim yokken mutsuzum diyip mutluluk aradım o zamandan bir "Dost" teselliyi başka şeylerde arattı açık konuşmak gerekirse alkol,hap vs adını söylemedigim bir cok şey her gün kullandım mutlu oldum evet ama anlık mutluluk heleki bu tarz seylerden ne kadar dogru ki be kardeşim? Kullandım abarttım cıvıttım öyle hale düştüm ki biraz aklım başıma geldi bıraktım çok kötü olmuştum çünkü. Sonra bi kaygı panik her gün akşamları duygu degisimi kişilik bozuklugu panik atak açıkcası filmlerde futbolde favorim olan insanları örnek almaya özenmeye başladim hal hareketleri konusmaları davranısları tabii ki iyi olan insanlardı buda bir cahillik ben o kadar kötü günler yaşadım ki size yemin ederim ki mafoldum öyle hallere düştüm ki ben gitti yerine baska ben geldi öz güvensiz hayatını baskası gibi yasayan neyse 2 yıldır sevgilim olmadı arkadasım dostum hic kimsem olmadı bir beşiktaşım vardı dogdugumdan bu yana iste o zaman hayatı ogrendim suan o hataların hic birini yapmayacak kadar ve yapanlarla takılmayacak kadar olgun biriyim ama güçsüzüm,yorgunum halsizim dayanıksızım umutsuzum.. Neyse ben bu sene 2 3 gunde bir acillik oluyordum 1 haftada 3 kere serum yedigimi hatırlıyorum gecen ay. Defalarca doktora gittim anlattım ya ben anlatamadım yada onlar anlamadi yada anlamak istemediler. Verdikleri ilaçlar hep beni kötü yaptı bu son ki gittigim doktor atarax ve citoles verdi 1 hafta kadar kullandım kendimi o kadar kötü hissettim ki ve o kadar cok yan etki yaptı ki dayanamadim biraktim zeztat verdiler kullandım uyuyamiyodum diye onuda biraktim. 1 2 ay once kulak kristiyalleri teşhisinden dramamine ve 2 ilac verdiler dramamineyi kullandim uyuklama yapti 2 3 gun ve 2 3 gun sonra kendimi acilde buldum uyuyamiyodum yataga girince 30 saniye sonra korkuyor cikiyordum delirecekmis ölecekmis gibi oluyordum dostlar gercekten cok zordu dusunmesi bile urkutucu. 3 4 gun uyuyamiyor serum yiyor oyle uyuyordum sonra iste bu zeztat vs anlattigim ilaclari kullanmaya basladim iste en son citoles atarax fayda etmeyince redepra ile vegenis diye bi ilac yazdi vegenisdi adi galiba arastirdim cok kotu etkileri oldugu icin korktum acikcasi kullanmadim redeprayi daha once kullandigim icin ona basladim bende kalp teklemesi vardi doktora gittim cihaz taktilar rontgen emar vs vs hic bir sey cikmadi sadece sigarayi birak gecer dedi doktor redeprayi kullandiktan 2 3 gun sonra gece bi an korku dustu ve kalp teklemem gecti şükürler olsun ki gecti beni mafetmisti 1 yildir cektiriyodu bana psikolojimi anladiginizi umuyorum neyse redeprayi kullaniyorum haylen 2.tablette bitecek bir kac gune 15 mg. Bu 2 3 gundur kendimi degisik hissediyorum yine kafayi yiecekmis ölcekmis gibi konusasim gelmiyor insanlarin yuzune bakasim gelmiyor sanki bisey olacagini hissediyor gibi birine bakinca ona kotu bisey olacaksa onu hissediyor gibi oluyorum gercekten cok cok degisik bi duygu arkadaslar ben napacagimi bilemiyorum cok uzundu bu kadar kısa oldu anlamanız için okuduysanız eger teşekker ederim. Okumanız bile yeterli.. Napacagım konusunda yardımına muhtacım... Bu arada yaşım 22 şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim sana şöyle bir tavsiyem var hangi konuda kaygı duyuyorsan onun üzerine git bir kere kork 2 kere kork 3 kere kork ama bir nokta da artık beyin kaygidan uzaklasak örneğin asansör den korkuyormusun 10 kere bin asansör e emin ol 11 incide kaygıların azalicak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.