Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

2. YILA ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASINDA EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDA Kİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkay1074 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
869
Cevap
14
Favori
143.026
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 2. YILA ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASINDA EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDA Kİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      792 Mesaj
      14 Mart 2019 09:31:09

Dün 3 kere aramışlar. Toplantıdaydim. Sonra eposta yazmışlar.En geç 18 Mart'ta kargoya verilecek dendi. Bakalım bekliyorum umarım eksik vs. bir sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Cübbesiz Ömer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      540 Mesaj
      14 Mart 2019 09:35:06
      quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas Dün 3 kere aramışlar. Toplantıdaydim. Sonra eposta yazmışlar.En geç 18 Mart'ta kargoya verilecek dendi. Bakalım bekliyorum umarım eksik vs. bir sıkıntı olmaz. Alıntıları Göster
      normalde olmaz. daha önce ekran kartı almıştım gönderdiler hemen. mininglerin patladığı zamanlardı. aldığım fiyattan 100 lira yukarı sattıydım sonra
      bu arada sistem toplama konusunda inventus da iyidir. şuanki bilgisayarı onlara toplattım telefondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cübbesiz Ömer -- 14 Mart 2019; 9:35:18 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      14 Mart 2019 14:30:43
      Alt tarafı bir psu siparişi verdik 2 gün olcak hala hazırlanıyor yazıyor akşama kadar kargoya verilmese iptal edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"everyone's a whore. we just sell different parts of ourselves."
    • Yarbay
      2103 Mesaj
      14 Mart 2019 17:58:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Çoçuga niye kendini öptürmedim Çöp jaho

Videoda çocuk "Abi bi kere öpebilir miyim" diyor, Jahrein "Hayır, hayır" diye üst üste tekrarlıyor ve sonunda da çocuk öpmeye çalışıyor. Sen her önüne geleni öpüyor musun?
      |
      |

Steam ID: thetimelorddh | Social Club ID: AlperOZD | Atatürkçü. | English | PHP | Javascript | jQuery | C | Java | Android | İTÜ İnşaat Mühendisliği | SINCE 01.02.2012

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      14 Mart 2019 22:26:06
      Maşallah tek tek toplayınca daha ucuza gelen parçalar sistem olarak kampanyalı alınca bi anda iki kat fiyata çıkıyor neredeyse :)
      |
      |

MSI Z170A GAMING M7/İntel İ7 6700K 4.8 GHZ/Corsair Dominator Platinum DDR4 3000 Mhz,CL15/Evga GTX 970 FTW PLUS 4GB/Razer BlackWidow Chroma Clicky Full RGB/Logitech G602/Samsung 960 EVO, 850 EVO ve 840 EVO/Logitech Z906 5.1 Ses sistemi/Corsair Hydro Series H110i GTX Cooling/ASUS VG248QE 3D 1MS 144HZ LED/CORSAIR GRAPHITE SERİSİ 780T FULL TOWER SİYAH KASA/Corsair Gaming MM300/EVGA SuperNOVA 750 G2 750W 80 GOLD/Logitech HD Pro Webcam C920
          AKG Q 701 Quincy Jones Signature Reference-Class Premium Headphones - Black/AKG Q350 In Ear Headphones, Quincy Jones Signature Line, Black/Rode K2 Consender mikrofon/T.C. Electronic Desktop konnekt 6 Ses kartı
    • Teğmen
      221 Mesaj
      15 Mart 2019 01:11:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Bana gelen aynı monitörde 3 adet ölü piksel çıktığı için geri gönderip değişimini istedim. Üzerinden 20 iş günü geçmesine rağmen ne iade ne değişim yaptılar. En son ürünü kargoladıklarını söylediler ancak ertesi gün olduğunda (20. İş günü) böyle bir kargonun olmadığını UPS'ten öğrendim. Bunun üzerine iade istedim. Öğrendiğim kadarı ile o da 15 gün sürüyormuş. Herkes bu tecrübeyi yaşamayabilir ama bu şekilde olan çok kişi var. Alıntıları Göster
      Bir de ölü piksel çıkma durumu var doğru. Yarın teslim almadığım monitör ellerine ulaşacak. Bakalım ben onlara ulaşabilecek miyim ???
      |
      |

Asus N55SL-1011V

• Binbaşı
      1191 Mesaj
      17 Mart 2019 03:00:37
      Hakkınızı arayın, öyle durduk yere her önüne gelen olumsuz eleştireleri silemezler. O zaman kurumsalız demesinler. Yasal olarak da hakları yok. Burası forum ortamı, adam buradaki ürünler pahalı diyip üzerine bir de kanıt olarak başka yerlerden karşılaştırmalı fotoğraf koyuyorsa o mesajı silemezsin.

Hatta eğer %50'ye varan fahiş fiyat farklılıkları varsa Rekabet Kurumu'na bile şikayet etmeyi deneyebilirsiniz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 17 Mart 2019; 3:19:20 >

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
    • Yarbay
      14870 Mesaj
      17 Mart 2019 13:23:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Fulton Hakkınızı arayın, öyle durduk yere her önüne gelen olumsuz eleştireleri silemezler. O zaman kurumsalız demesinler. Yasal olarak da hakları yok. Burası forum ortamı, adam buradaki ürünler pahalı diyip üzerine bir de kanıt olarak başka yerlerden karşılaştırmalı fotoğraf koyuyorsa o mesajı silemezsin.

Hatta eğer %50'ye varan fahiş fiyat farklılıkları varsa Rekabet Kurumu'na bile şikayet etmeyi deneyebilirsiniz bence.
      Başkan zaten silme işlemini admin ve moderatör ekibi yapıyor, İtopya ekibi de bunları kendilerine raporluyor. Dh yönetiminin buna alet olması asıl üzücü olan. Propaganda yaparken iyi ama fahiş fiyat farkını gözler önüne serince hemen sansür. Satış öncesi böyle tavır alan firma satış sonrası ne yapmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Mart 2019; 11:4:56 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      775 Mesaj
      19 Mart 2019 06:56:30
      Reklama para harcayacagina elemanına para harcasan şimdiye çok daha ünlü olmuştum ütopya

asgari ücretli bilgisayar elemanından hayır gelir mi? Ben MSI Lightning model ekran kartını alacağım adam hala bana Asus al Asus diyor aradaki farkı bilmiyor ki daha

|
      |

• Yüzbaşı
      582 Mesaj
      20 Mart 2019 10:58:23
      Ben itopyadan memnun kalmadim kesinlikle telefonlarina kendilerine ulasilmiyor email lere cevap gelmiyor urunu aldikdan sonra bir problem yasarsaniz sizi zorlu bir surec bekliyor en azindan bnm icin oyle oldu.

PS4 PRO 1TB \ MSİ Z270 GAMİNG M5 LGA 1151 \ İ7 6700K 4.2 GHZ \ Corsair Vengeance 16GB 8*2 DDR4 2400 MHZ CL14 \ 240 GB SANDİSK ULTRA 2 SSD \ NZXT S340 ELİTE BEYAZ KASA \ HİGH POWER 750W 80 PLUS PSU \ EVGA GeForce GTX1080 FTW 8GB \ SİLVERSTONE AR01 CPU COOLER \ RAZER NAGA HEX V2 \ RAZER GOLIATHUS SPEED COSMİC ED. PAD \ Samsung C24FG73 Curved 144Hz FreeSync QLED Gaming Monitor
    • Teğmen
      118 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kuriton

20 Mart 2019 11:09:00
      Asus ROG dan selamlar

|
      |

! SİGARAYA HAYIR !
    • Binbaşı
      1368 Mesaj
      20 Mart 2019 11:17:33
      2k 27inç 144hz 1ms monitör fiyatları nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
      4 Mesaj
      20 Mart 2019 13:01:49 Konu Sahibi

Merhabalar, istediğiniz özellikte ki bir monitörün başlangıç fiyatı sitemizde şuan 2700tl dir. Ürüne ulaşmak isterseniz linki buraya bırakıyorum.
      https://www.itopya.com/viewsonic-27-xg2730-144hz-freesync-2xhdmi-dp-profesyonel-gaming-monitor/
      |
      |
      Raz Muay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Firma Yetkilisi
      4 Mesaj
      20 Mart 2019 13:06:00 Konu Sahibi

Merhabalar;

Yapılan kampanyalara talep fazla olduğundan dolayı bizlere ulaşmak biraz zor olabilir. Sizler için bu sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız
      |
      |
      qwert7610 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      118 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kuriton

21 Mart 2019 13:45:00

Düğün yapıcam bu sene.. Kasayı ben alsam monitör hoparlör klavye fare kulaklığı siz hediye eder misiniz ? Az buz değil 4 binlik mal alıcam ? Cevabınızı bekliyorum .
      |
      |
      Bahsedilenler: itopya.com

! SİGARAYA HAYIR !
    • Firma Yetkilisi
      4 Mesaj
      21 Mart 2019 13:54:11 Konu Sahibi

Merhabalar, öncelikle bir ömür boyu mutluluklar dileriz fakat taktir edersiniz ki böyle bir şey yapmamız mümkün değil.
      |
      |
      No Smoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      118 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kuriton

21 Mart 2019 14:07:50

Pazarlık sünnettendir diye şansımı deneyeyim dedim :)
      Çok teşekkür ederim.Cevap vermeniz bile beni mutlu etti +1 müşteri kazandınız :)

Asus Rog'umu da biradere bırakıp masaüstüne zamanı geliyor artık
      Ama düğün sonrası Ekim ayı gibi güzel bir sistem toplayıp alacağım..
      Kolay gelsin
      |
      |
      itopya.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

! SİGARAYA HAYIR !
    • Yüzbaşı
      487 Mesaj
      21 Mart 2019 17:16:16
      Ulan ha hiç güleceğim yoktu, 4binlik kasa alcak üstüne ortalama 2.500 liralık ekipman istiyor bedavaya ahahahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1123 Mesaj
      21 Mart 2019 19:02:25

az değil ama taa 4 bin lira.

|
      |
      RoadMonster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      803 Mesaj
      21 Mart 2019 19:15:12
      Kusura bakmayın ama taksit seceneklerin de tefeciden farkınız yok, bu kadar fark nerde görülmüş şuan çoğu siteden vade farksız alınabiliyorken.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.