Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoçuga niye kendini öptürmedim Çöp jaho

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Geçen hafta itopya üzerinden AOC C24G1 monitör aldım. Monitör geldiğinde gördüm ki emniyet bandı ve kutusu açılmıştı. Bu yüzden teslim almadım ve geri yolladım. Yaklaşık 1 hafta sonra ulaşabildiğim görevli monitör kendilerine ulaştığında yenisini gönderebileceklerini belirtti. Sizce hiç bulaşmadan iade alıp kurtulsam mı?
    Bana gelen aynı monitörde 3 adet ölü piksel çıktığı için geri gönderip değişimini istedim. Üzerinden 20 iş günü geçmesine rağmen ne iade ne değişim yaptılar. En son ürünü kargoladıklarını söylediler ancak ertesi gün olduğunda (20. İş günü) böyle bir kargonun olmadığını UPS'ten öğrendim. Bunun üzerine iade istedim. Öğrendiğim kadarı ile o da 15 gün sürüyormuş. Herkes bu tecrübeyi yaşamayabilir ama bu şekilde olan çok kişi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

Çoçuga niye kendini öptürmedim Çöp jaho

genelde jaho oluyor öpen taraf da ondan bir kere hesaplamaya kalktım gizli sponsorluk hariç 40-50k geliri var (aylık tl) gralımızın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 13 Mart 2019; 12:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Jahrein kim ki Allah aşkına? O olunca farklı mı oluyor yani nedir?
    fenomen twitcher eskiden youtube'da kendi kendine minecraft videoları falan çekerdi. öyle abonelik kasma amaçlı falan değil ama öyle böyle değil yapmadığı şey kalmadı sanırım sonra yürüdü gitti. almanyada biyogenetikmidir nedir ondan okumuş. allahın yürü ya kulum dediklerinden. indirim veya çekiliş zamanlarında izliyyorum işe yarıyor şişko
  • İtopyadan pazartesi sipariş verdim. Bugün çarşamba hala daha hazırlanıyor diyor. Bilgi almak için eposta attım dün. 4 kere de aradım ancak ne açan var ne de cevap veren. Sizce iptal edeyim mi siparişi ?
  • yine bir sürü tatava. hadi dükkan işletelim;

bir adet gtx bişey aldım. 300 dolar ödedim ve aldığım gün 50 lira kar ile 950 liraya sattım. aynı gün bir tane daha aldım ve satamadım.
    sonra bişeyler oldu dolar arttı. benim 50 lira kârım sabit kalsın dedim elimdeki kart artık 900 değil 1200 lira olmuş. şimdi iki yol var;

ya ben bunu 900'e aldım diyerek 950'ye satarım ve bir daha 300 dolarlık kart alamam, iş biter.
    ya da güncel kurdan satarım ki bugün sattığımda aldığım para ile bir kart daha alabileyim ve iş devam etsin.

dip not: tabi ki firmalar bir iki üzerinden işlem yapmıyorlar ve onlarca yüzlerce çalışan, dükkan masrafları vs var. haliyle kur değişikliklerinde üst bantta kalmaları normal. ortam durulduğunda indirim vs diyerek kur ve total maliyet üzerinde gezerler.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    bu forumda son zamanlarda bir tuhaflıklar seziyorum ya hayırlısı
  • 100 lira bagıs atsa öptürürdü belki.onun kral oldugu yerde Oguz Sasi Kainatın Lideridir.
    Kendisini yolda gördüm gıdısından öptüm adamda ego eksi 1500 Oguz Sasinin heykelini dikmeliyiz Marsa

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

bu forumda son zamanlarda bir tuhaflıklar seziyorum ya hayırlısı
    ben 20 senedir seziyorum
  • quote:

100 lira bagıs atsa öptürürdü belki.onun kral oldugu yerde Oguz Sasi Kainatın Lideridir.
    Kendisini yolda gördüm gıdısından öptüm adamda ego eksi 1500 Oguz Sasinin heykelini dikmeliyiz Marsa
    100 lira mı la sırf twitchden aylık 5000$ yatıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

İtopyadan pazartesi sipariş verdim. Bugün çarşamba hala daha hazırlanıyor diyor. Bilgi almak için eposta attım dün. 4 kere de aradım ancak ne açan var ne de cevap veren. Sizce iptal edeyim mi siparişi ?
    et aga sıkıntı çıkarmazlar. mal yetiştiremiyolardır. tek şube bütün vatan bilgisayarın işi kadar işlem yapıyo olabilir şu sıralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 14 Mart 2019; 9:23:45 >
  • Dün 3 kere aramışlar. Toplantıdaydim. Sonra eposta yazmışlar.En geç 18 Mart'ta kargoya verilecek dendi. Bakalım bekliyorum umarım eksik vs. bir sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usmcsas

Dün 3 kere aramışlar. Toplantıdaydim. Sonra eposta yazmışlar.En geç 18 Mart'ta kargoya verilecek dendi. Bakalım bekliyorum umarım eksik vs. bir sıkıntı olmaz.
    normalde olmaz. daha önce ekran kartı almıştım gönderdiler hemen. mininglerin patladığı zamanlardı. aldığım fiyattan 100 lira yukarı sattıydım sonra
    bu arada sistem toplama konusunda inventus da iyidir. şuanki bilgisayarı onlara toplattım telefondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 14 Mart 2019; 9:35:18 >
  • Alt tarafı bir psu siparişi verdik 2 gün olcak hala hazırlanıyor yazıyor akşama kadar kargoya verilmese iptal edicem

• quote:

Çoçuga niye kendini öptürmedim Çöp jaho

Videoda çocuk "Abi bi kere öpebilir miyim" diyor, Jahrein "Hayır, hayır" diye üst üste tekrarlıyor ve sonunda da çocuk öpmeye çalışıyor. Sen her önüne geleni öpüyor musun?
  • Maşallah tek tek toplayınca daha ucuza gelen parçalar sistem olarak kampanyalı alınca bi anda iki kat fiyata çıkıyor neredeyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Bana gelen aynı monitörde 3 adet ölü piksel çıktığı için geri gönderip değişimini istedim. Üzerinden 20 iş günü geçmesine rağmen ne iade ne değişim yaptılar. En son ürünü kargoladıklarını söylediler ancak ertesi gün olduğunda (20. İş günü) böyle bir kargonun olmadığını UPS'ten öğrendim. Bunun üzerine iade istedim. Öğrendiğim kadarı ile o da 15 gün sürüyormuş. Herkes bu tecrübeyi yaşamayabilir ama bu şekilde olan çok kişi var.

Alıntıları Göster
    Bir de ölü piksel çıkma durumu var doğru. Yarın teslim almadığım monitör ellerine ulaşacak. Bakalım ben onlara ulaşabilecek miyim ???
  • Hakkınızı arayın, öyle durduk yere her önüne gelen olumsuz eleştireleri silemezler. O zaman kurumsalız demesinler. Yasal olarak da hakları yok. Burası forum ortamı, adam buradaki ürünler pahalı diyip üzerine bir de kanıt olarak başka yerlerden karşılaştırmalı fotoğraf koyuyorsa o mesajı silemezsin.

Hatta eğer %50'ye varan fahiş fiyat farklılıkları varsa Rekabet Kurumu'na bile şikayet etmeyi deneyebilirsiniz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 17 Mart 2019; 3:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hakkınızı arayın, öyle durduk yere her önüne gelen olumsuz eleştireleri silemezler. O zaman kurumsalız demesinler. Yasal olarak da hakları yok. Burası forum ortamı, adam buradaki ürünler pahalı diyip üzerine bir de kanıt olarak başka yerlerden karşılaştırmalı fotoğraf koyuyorsa o mesajı silemezsin.

Hatta eğer %50'ye varan fahiş fiyat farklılıkları varsa Rekabet Kurumu'na bile şikayet etmeyi deneyebilirsiniz bence.
    Başkan zaten silme işlemini admin ve moderatör ekibi yapıyor, İtopya ekibi de bunları kendilerine raporluyor. Dh yönetiminin buna alet olması asıl üzücü olan. Propaganda yaparken iyi ama fahiş fiyat farkını gözler önüne serince hemen sansür. Satış öncesi böyle tavır alan firma satış sonrası ne yapmaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Mart 2019; 11:4:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklama para harcayacagina elemanına para harcasan şimdiye çok daha ünlü olmuştum ütopya

asgari ücretli bilgisayar elemanından hayır gelir mi? Ben MSI Lightning model ekran kartını alacağım adam hala bana Asus al Asus diyor aradaki farkı bilmiyor ki daha

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.