Şimdi Ara

2 yıl hazırlık okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hacettepe otomotiv yazıyım diyorum ama 2 yıl hazırlık okumak çok mu zor olur sizce. Hem aileye da çok yük olurum gibi geliyor. Yazıyım mı sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 yıl niye okuyon olm? ingilizce sıfır bile olsa düzenli çalışırsan 1 senede geçersin.
  • Oha la 2 yıllık hazırlık ne çok yük olmazsa ve gerçekten kendini geliştirebilirsen fena olur ama gerçekte iyi bir seviyeye gelmen lazım 2 senede

• İngilizcem baya var aslında ama sınavı geçmek için yeterli olacağını sanmıyorum
    . 1 yıl ingilizce, 1 yıl almanca hazırlık

• Transskek kullanıcısına yanıt
    İngilizce pek sorun olmaz zaten, İspanyolcayı ve yazılıma da baya merakım var onları da birlikte götürebilirsem çok iyi olur da işte 6 yıl yani çok uzun ya hani üniversiteye başlamak için 2 yıl bekliycem filan korkutuyor biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: sabfur06

İngilizcem baya var aslında ama sınavı geçmek için yeterli olacağını sanmıyorum
    . 1 yıl ingilizce, 1 yıl almanca hazırlık

kardeş almanca hazırlık ne alaka?
  • hocam 2 yıl hazırlık sıkıcı gelecektir(özellikle de 2. sene ölümdür) ama bu mesleği istiyorsanız gerisin düşünmeyin bence
    şöyle düşünün tıp kazansanız 7 yıl okuyacaktınız şimdi 6 yıl
  • Zorunlu hocam yani 2 sinde de muafiyet sınavını vermem gerekiyor

• hacettepe otomotiv mercedes'e stajer felan sağlıyor diye duymuştum , belki onunla bi ilgilisi olabilir
  • O ne tıp gibi 6 yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

hacettepe otomotiv mercedes'e stajer felan sağlıyor diye duymuştum , belki onunla bi ilgilisi olabilir

alakası yok. sırf bir firma için 1 sene hazırlık koyacak değiller. arkadaş bence ne dediğini bilmiyor.
  • Yok hocam sitesine bakarsan görürsün ss atamadım.

• Orasını bilemem ama mercedesle anlaşmalı bir bölümmüş , sadece mercedes değildir zaten , otomotiv sektörünün önemli bi kısmı Almanya kökenli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabfur06

Yok hocam sitesine bakarsan görürsün ss atamadım.

ilginç almanca hazırlıkta varmış gerçekten. bence değmez baş yere git.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.