Şimdi Ara

2 yıl aradan sonra tekrar 'Converse' aldım. SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tolga*

Hayatta giymeyeceğim ayakkabıdır

Saygı duyarım dediğim gibi zevk meselesi herkes giyecek diye birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

41 numara "M7650 Chuck Taylor" serisinden özlemişim Converse'i.

M7650 diyerek artistik yapmana gerek yok bildiğin beyaz converse işte.

İşin prosedürüne uyuyoruz Artizlik yapmak istesem 2 kuruşluk converse'yle yapmam

converse diye mi okuyon birde bizim burda 50 liraya satıyorla conversi aynısı var

• bizim burda apaçiler giyiyor bedava verseler giymem.

güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

41 numara "M7650 Chuck Taylor" serisinden özlemişim Converse'i.

M7650 diyerek artistik yapmana gerek yok bildiğin beyaz converse işte.

İşin prosedürüne uyuyoruz Artizlik yapmak istesem 2 kuruşluk converse'yle yapmam

converse diye mi okuyon birde bizim burda 50 liraya satıyorla conversi aynısı var

Yazıyı akışına bırakınca öyle çıkıyor konvers diye okuyorum Sen git 50TL'ye al bakalım kaç gün dayanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: clubber42

bizim burda apaçiler giyiyor bedava verseler giymem.

güle güle kullan.

Sizin oralarda apaçi bol belli

Sağolasın
  • Şimdi dayanma konusuna gelirsek biliyoruz konversin ne kadar dayandığını ! Kesinlikle orjinal ama arada oluyor birde her üründe yok 100 lirada vermem konverse ki vermek zorunda kaldım bir ara hayatımın en büyük hatası o idi.
  • quote:

Şimdi dayanma konusuna gelirsek biliyoruz konversin ne kadar dayandığını ! Kesinlikle orjinal ama arada oluyor birde her üründe yok 100 lirada vermem konverse ki vermek zorunda kaldım bir ara hayatımın en büyük hatası o idi.

Arkadaşım önceki mesajlarda dediğim gibi zevk ve tarz meselesi dayanıklılığına gelirsek kullanmaya bağla dikkatsiz kullanırsan deri ayakkabıyı hatta botu bile parçalarsın ama dikkatli kullanırsan dayanır. Converse için ben veririm sonuçta hergün almıyorum giyeceksem kaliteli birşey giymeliyim.

• iPhone - Starbucks - Converse - Lacoste - RayBan kardeşliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 31 Temmuz 2011; 14:02:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

iPhone - Starbucks - Converse - Lacoste - RayBan kardeşliği

İphone kullanmıyorum
  • bu havada bileğin isilik olur
  • hayatımda giydiğim en rahatsız ayakkabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: he-manin abisi çetin

bu havada bileğin isilik olur

Yok bişe olmaz
  • quote:

quote:

Şimdi dayanma konusuna gelirsek biliyoruz konversin ne kadar dayandığını ! Kesinlikle orjinal ama arada oluyor birde her üründe yok 100 lirada vermem konverse ki vermek zorunda kaldım bir ara hayatımın en büyük hatası o idi.

Arkadaşım önceki mesajlarda dediğim gibi zevk ve tarz meselesi dayanıklılığına gelirsek kullanmaya bağla dikkatsiz kullanırsan deri ayakkabıyı hatta botu bile parçalarsın ama dikkatli kullanırsan dayanır. Converse için ben veririm sonuçta hergün almıyorum giyeceksem kaliteli birşey giymeliyim.

Tamam bizde alıyoruz aynı kalitede ama ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

iPhone - Starbucks - Converse - Lacoste - RayBan kardeşliği

bunlar olunca tamamdır yani
  • Bu palYalco ayakkabisini hic giymedim. Giymemde. Cok ezik gorunumu var bu bez ayakkabinin. Giyeni gorunce fakir diyesim geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 3 Sene önce 20 tl ye konvers almıştım 6 ay giymiştim ayağım içinde çok rahat ediyodu sonra patladı orjinal alayım dedim aynı senin ayakkabının tarzında mavi renk 110 tl sadece 1 kere giydim ayağım içinde hiç rahat etmedi duruyor hala Markasıda levis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

hayatımda giydiğim en rahatsız ayakkabı

Doğrudur senin fikrin
  • quote:

quote:

quote:

Tamam bizde alıyoruz aynı kalitede ama ucuz.

Aynı kalitede mi senin dediklerin çinde yan sanayi artık malzemelerden bir araya getiriliyor ve bir süre patlıyor yukarıda okursan arkadaş 6 ay sonra patladı demiş işte kalite farkı bu yan sanayilerde istediğin kadar dikkat et belli bir süre sonra patlar. Orjinal converse giydin mi bilmem ama farkı bilmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Bu palYalco ayakkabisini hic giymedim. Giymemde. Cok ezik gorunumu var bu bez ayakkabinin. Giyeni gorunce fakir diyesim geliyor.

Etrafında giyenler palyaçoya benziyor sanırım
  • bendede var ama artık giymiyorum cok rahatsız bir ayakkabı tiger sebago gerisi yalan :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.