Şimdi Ara

2. Yayın Krizi! Partizan - Beşiktaş Maçının Yayıncısı Belli Değil. Edit: Trt 1 aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lask maçında olduğu gibi bu maçta da yayıncı krizi yaşanıyor. Hatırlarsanız Lask maçında son anda maçı Trt satın almıştı. Ama ilk 15 dakikasını izleyemedik.

Partizan maçı öncesi de aynı kriz devam ediyor. Şuan maçın yayın haklarını satın alan bir Tv kanalı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 23 Ağustos 2018; 16:8:3 >

• facebookdan canlı yayın yapsınlar
  • liveonsat.com sitesinden sabah bakmıştım beinsport gözüküyordu,ancak konuyu görünce tekrar bakayım dedim kaldırmışlar.

Gene son dakika ya birisi alacak yada izleyemeyeceğiz. dün şl başladı ancak onunda yayıncısı belli değil hala şaka gibi.
  • taraftar da yok stadın hiçbiyerinde. zor alır alan. yine son dakikada trt 'ye ucuza bırakırlar bence
  • Rezillik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl oluyor ya? Hiç kimsede para yok mu? Şl maçlarını da yayınlayamayıp son dakikada biri alırsa izletecek şeklinde mi olacak?
  • Beşiktaş , Sosyal medyadan duyuruyor diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaziklar olsun ne diyelim.
  • de marke trt1de yazıyor.

• Euro nun Dolar ın patlaması herkesi kötü etkiledi. Son dk ya kadar bekleyip, ucuza kapatacaklar yine yayını.
    Adamlar hırs yapıp vermiyoruz demediği sürece, son sn de kim ne verirse OK çekecek mecbur. zaten yayını yapıyor çünkü. SAdece bi yere daha broadcast edecek o kadar. Bizimkileri böyle olmaya itti kur, yapacak bişey yok
  • Yayın trt1 de nasıl belli değil

• Trtde reklamını gördün mü?

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Geçenki maçta reklamı gördün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teyfik Sikret

Yayın trt1 de nasıl belli değil
    Arkadaşım nasıl trt 1 de? Bana yayın akışında gösterebilir misin trt 1 de olduğunu? He son dakika maçı alır bilemem. Yada biraz sonra alır bilemem. Ama şu an maçın yayıncısı belli değil.

2. Yayın Krizi! Partizan - Beşiktaş Maçının Yayıncısı Belli Değil. Edit: Trt 1 aldı

Geçen maçı Trt son dakika aldığı için reklamı olmadı.

Konusu burada:https://forum.donanimhaber.com/lask-linz-besiktas-macini-henuz-turkiye-de-yayinlayacak-kanal-yok-edit-trt-1-aldi--134472728

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 23 Ağustos 2018; 14:8:36 >

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Tamam akşam izlersin o halde trt1 den ne diyeyim yani. Yardımcı oluyoruz internetten link arama diye trt1 de var diyorum gelmiş neler diyorsun. Geçenki maç da yayın akışında yoktu son dakika da değildi 1-2 saat önceden belli olmuştu TRT olduğu.

• quote:

Tamam akşam izlersin o halde trt1 den ne diyeyim yani. Yardımcı oluyoruz internetten link arama diye trt1 de var diyorum gelmiş neler diyorsun. Geçenki maç da yayın akışında yoktu son dakika da değildi 1-2 saat önceden belli olmuştu TRT olduğu.
    Elinde kesin bir şey var mı? Bence tahminle yola çıkıyorsun. He umarım izleriz sıkıntı yok.

1-2 saat öncede olsa son dakikadır. Önemli bir maç çünkü. Farkındaysan ilk 15 dakikasını izleyemedik.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına akşamı bekle. Kesin diyorum kesin bir şey var mı diyorsun. Tahmin diyorsun bir de
  • quote:

Allah aşkına akşamı bekle. Kesin diyorum kesin bir şey var mı diyorsun. Tahmin diyorsun bir de
    Dostum kesin diyorsan bir şeyler ortaya sun :) kesin diyorsun da neye göre kesin? He akşam maçı Trt 1 verebilir. Yada vermeyebilir. Şahsen ben bilmiyorum. Çünkü bir kaynağım yok.

Akşamı bekleyip göreceğiz.
  • murat özen twitterdan paylaştı şimdi maçı trt verecekmiş
  • Şimdi her şey netleşti. Maçı trt 1 veriyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.