Şimdi Ara

2.Viteste 90 yapan araba 5. viteste kaç yapar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
65
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 2.Viteste 90 yapan araba 5. viteste kaç yapar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1137 Mesaj
    Max 190

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    18313 Mesaj

2012 auris aldım 18binde 1.33 olması biraz hantal yapıyor aracı ama sehir içinde yeterli şehir dısındada cok km yapan birisi olmadığından bana uygun diyebilirim. Tek sorun yakıtı 7lt nin altına düşüremedim bir
    |
    |
    trktlh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Yarbay
    7558 Mesaj

Kazasız belasız sürmek nasip olsun. 1.33 hantal degil bence Çok kullanıyorsan Lpg düşünebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 5 Kasım 2016; 16:17:07 >
    |
    |
    Chris Brown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yakıt tasarrufu benim için 2.sene başlayacak lpg takınca.2. sene satarım satmam emin de değilim bilmiyorum o sebeple şimdilik düşünmüyorum lpg. 1.33 bu kasa için çok seri değil açıkçası birden toplamıyor araç ama tabi beklenti de önemli standart araçlara binen birisi için çok farklı gelmiyor ama benim arkadaşlarda hep hızlı arabalar olunca biraz garip bir his tabi ben arkadan gidiyorum hep
    |
    |
    trktlh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Yarbay
    7558 Mesaj

Napcan hızı :) bi kaç seneye aile babası profiline girip çoluk çocuğa karısınca cam tavanlı 7 kişilik 1.6 dizel otomatik MPV-SUV bakarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Chris Brown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
haberler
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.