Şimdi Ara

2. vites sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ford transit mk2 2500 cc aracim var. sanziman 1. vites haric problemliydi. ustaya para vermemek icin sanzumani tek basima indirip bikere tamir ettim sadece hilalleri degisti 2 vites haric tum vitesleri duzelmisti. ama sehir icinde 2. vites cok lazim oldugu icin icime sinmemisti gecen hafta sanzimani tekrar indirdim hilaller haric icini komple yeniledim. 200 lira civari param gitti. akliniza ne geliyorsa tum viteslerin somun civata yay kilit senkromec disli rulman vb lazim olan olmayan herseyi tek tek alip yeniledim. bu sabah test surusune ciktim 2. vitesteki problem devam etmekte vites kolunu hafif bastirip gaz yedirince gidiyor ama ayagimi gazdan cekince vites cikmak istiyor elimle bastirarak tutuyorum ama hissettiriyor. eskiden elimle tutmamda ise yaramazdi. bu sorun neden kaynaklanabilir bu yetersiz ekipmanla ve tek basima sanzimanla ugrasmaktan yoruldum artik. son kez bidaha denicem fikirlerinize ihtiyacim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanzimani tekrar indirdim sorunu hallettim. bu aksam deneme firsati buldum saat gibi calisiyor cok sukur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun buyuk masrafdan kurtulmussunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.