Şimdi Ara

2 Temmuz Ehliyet Sınavına Girenler (SINAV BİTTİ) ...:::ANA KONU:::... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
5.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arabaci_58

bende 2 temmuzda sınavda olacağım. 500 evler yıldız sürücü kursu.

ya dostlar bu kurs bana 250 sayfalık bir kitap verdi ama 3 bölümden toplam 40 sayfa civarı bir konu anlarımı var sadece geri kalan 200 sayfa sadece çok detaylı sorular. kitapta yapamadıklarımda oluyor ama geçen gün nisanda yapılan sınava baktım sağlık sorularını kitabı hiç okumamıştım sadece 2 yanlış yaptım, gerçekten bu kadar kolay mı bu sınavlar?

Bende bir önceki sınavın testlerini çözdüm oldukça kolay geldi. Yani eğerki o sorular bana gelmiş olsaydı şu an ehliyet cebimdeydi. Eğerki bu kadar kolay soru gelirse bizede çok iyi olur o zaman

• Ben de giricem trafikten korkuyorum başka bişeyden değil :D
  • 2 Temmuz'da görüşürüz
  • Ben de giricem. Derslere sadece 1 hafta gidebildim üniversite sınavı dalgasına. Hiç bişey bilmiyorum gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

Ben de giricem trafikten korkuyorum başka bişeyden değil :D

Ben acayip heycan yaptım artık bildiklerimide unutuyorum heycandan. Gerçekten kaç senedir istediğim birşeydi. 18 senedir bu anı bekliyordum alamazsam kendimi intihar ederim yani o dereceyim
  • 20 ağustostaki sınav için son başvuru tarihi nedir
  • evet son 3 gün kaldı son durumlar nedir ?
  • Kozyatağı bora sürücü kursu, youtube'dan anlatımlar var onları izleyip bir de online soruları çözerseniz sıkıntı yaşamassınız gibi geliyor
  • güngören barış sürücü kursu ben kurstan çok sınıftaki kızlara takıldım şaka bir yana denemelerde en son 90 civarı aldım herkese başarılar perşembe son deneme var
  • Tuzla- Özler Sürücü Kursu

abarttığınız kadar zor değil göz gezdirin yeter. bide son 3 dönemin sorularını çözseniz fazla bile gelir
  • Son 2 gün kaldı ne alemdeyiz ?
  • bende girecem sınava. aynı güne bir iş geldi. onla uğraşmaktan 1 kelime bile çalışmadım. bakalım nasıl olacak...
  • motor ehliyeti ile aynı zamanda mı oluyo araba ehliyeti sınavları?
  • üniversite sınavlarından dolayı 1 gün bile derse gidemedim.bugün yarın çıkmış soruları çözerek birşeyler yapmaya çaılışıcaz.umarım sınavı geçerim.bu arada ben 350 ye kaydolmuştum kursa.
  • 2 gün kaldı ..B'yi aldım. A2'den sınava girecem
  • Beyler sakin olun

Sorular inanılmaz basit zaten rahat geçersiniz ilk girişinizde.
    Ayrıca heyecan yapmaya gerek yok,hatta girdiğinizde en rahat siz olacaksınız çünkü 60-70 yaşındaki teyzeler amcalar ne bielyim bi ton insan var.Gülersiniz yani.

Ben girdiğim zaman oradaki görevli bir tek teyzeler falan kalıyor bu sınavda rahat geçersiniz demişti,sonra kağıtlara baktı oha sen 3 kere mi kaldın demişti birine.
    İyi gülmüştük
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Park

Beyler sakin olun

Sorular inanılmaz basit zaten rahat geçersiniz ilk girişinizde.
    Ayrıca heyecan yapmaya gerek yok,hatta girdiğinizde en rahat siz olacaksınız çünkü 60-70 yaşındaki teyzeler amcalar ne bielyim bi ton insan var.Gülersiniz yani.

Ben girdiğim zaman oradaki görevli bir tek teyzeler falan kalıyor bu sınavda rahat geçersiniz demişti,sonra kağıtlara baktı oha sen 3 kere mi kaldın demişti birine.
    İyi gülmüştük

Daha önce arabayla ilgilenmeyen arabaya ilgisi olmayan birisi için " sorular çok zor" ben mesela arabayla alakam yok! aile baskısı yüzünden ehliyet alalım dedik 5. girişim bu eğer kazanırsam B+A2 alıcam sonra ömür boyu cüzdanımda süs olarak taşıyacam..Çünki sevmiyorum arabayı fln alakam yok anlamam.

• Derse hiç gitmedim son 4-5sınav sorularını çözdüm kursta denemeye girdim en son ben girdim 15 dk sonra çıktım 97-93-94
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0y4n

Derse hiç gitmedim son 4-5sınav sorularını çözdüm kursta denemeye girdim en son ben girdim 15 dk sonra çıktım 97-93-94

iyiymiş o zaman.ben soruları ezberlemeye başlasam yeter demek ki geçmek için.yazın ehliyeti elimize alsak iyi olur, bi piknik yaparız arkadaşlarımızla
  • Son 17 saat millet son durumlar nasıl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.