Şimdi Ara

Satılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
5
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Disk Boyutu #3.5 inç Arabirim #SATA
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 250 GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD :425 TL (24.11.2019 Amazon TR Faturalı,Kutulu)

480 GB Hi Level SATA 3 SSD :375 TL (Mayıs 2020 Teknorya Cıkıslı,Forumdan Alınma Garantili)

Pendik Elden Teslim Ya da Kargo

Satılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 9 Ekim 2020; 19:6:35 >

• Fotoğraf koyması satıcının işini kolaylaştırır, alıcıya güven verir.

Yok öyle "madem almayacan niye fiyat soruyon" diyen mal esnaf gibi cevap vermek. Almayacaksak yazmayacakmışız. Hadi ya...

Bu mantığın en büyük sorunu ne biliyor musun?
    Bir şeyin resmini veya fiyatını sorunca almak zorunda olacaksa karşı taraf, o zaman istediğim fiyatı veririm 250 tl'lik ürüne 50.000 tl derim. Nasıl olsa sordu, almak zorunda. S.ike s.ike alacak mantığı ortaya çıkar.

O yüzden bir şey sorana "madem almayacan ne soruyon" denmez. Dünyanın en aptalca ticaret yaklaşımı.
  • İsmemi verilecek 250 tl resmini koysaydınız
  • Satılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSD

• derbentkoylu D kullanıcısına yanıt
    Yazıp çizmeyin almayacaksaniz. Size ne, muhtar misiniz forumda. Onu yapın bunu yapın diyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Drift D kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf koyması satıcının işini kolaylaştırır, alıcıya güven verir.

Yok öyle "madem almayacan niye fiyat soruyon" diyen mal esnaf gibi cevap vermek. Almayacaksak yazmayacakmışız. Hadi ya...

Bir şeyin resmini veya fiyatını sorunca almak zorunda olacaksa karşı taraf, o zaman istediğim fiyatı veririm 250 tl'lik ürüne 50.000 tl derim. Nasıl olsa sordu, almak zorunda. S.ike s.ike alacak mantığı ortaya çıkar.

O yüzden bir şey sorana "madem almayacan ne soruyon" denmez. Dünyanın en aptalca ticaret yaklaşımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xooa

Fotoğraf koyması satıcının işini kolaylaştırır, alıcıya güven verir.

Bravo kardeşim şu mübarek günde benim söyleyeceklerimin fazlasını söylemişsiniz teşekkür ederim. Diske gelince 10 yıllık disk. fazla birşey demeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbentkoylu

Bravo kardeşim şu mübarek günde benim söyleyeceklerimin fazlasını söylemişsiniz teşekkür ederim. Diske gelince 10 yıllık disk. fazla birşey demeye gerek yok

Alıntıları Göster
    Nerden biliyorsunuz 10 yıllık oldugunu?Alırken benimle miydiniz?Diskin Fabrikadan Cıkıs Tarihi Nisan 2013 yani 7 yıllık 10 yıldegil...
    Ayrıca kac yıl kac saat kullanıldıgını biliyor musunuz?Ben bu Diskten zamanında Eksen den 4 tane aldım.Yıllardır odada yatıyorlar.Bu diski de 2 aydır aktif olarak kullanıyorum.
    Sonuc olarak 7 yıldır kullanılmıyor bu diskler...

Ayrıca Fotograf istediniz koydum.Konunun altında anlamsız tartısmalar niye konumu mesgul ediyorsunuz?
    Diske Gelince 10 yıllık disk birsey soylemeye gerek yok diyorsunuz.Madem oyle direkt gecersiniz.Neden ilanıma boyle bir yorumda bulunma ihtiyacı hissediyorsunuz?

• Satılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSD

İlanımın altında gereksiz ve nezaketten uzak tartısmalar döndü.
    Goruldugu gibi aynı diskten 2 adet daha vardır.Zamanında kullanmak icin aldııgm disklerdir.Ve goruldugu gibi kullanılmamaktadır.3 diskin de kullanım suresi azdır.
    İlgilenenlerin bilgisine...

• Kullanım Suresi 150 Gun
  • Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı satışlar. Arkadaş üst perdeden konuşunca dayanamadım verdim cevabı.

İlanınız fotoğraflarla daha da güzel olmuş. En kısa zamanda hayırlısıyla satarsınız umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xooa

Hayırlı satışlar. Arkadaş üst perdeden konuşunca dayanamadım verdim cevabı.

İlanınız fotoğraflarla daha da güzel olmuş. En kısa zamanda hayırlısıyla satarsınız umarım.
    Tesekkurler İyi Dilekleriniz İcin
  • Garantisiz bu tarz disklerin yavaş tarama sonucu ve çalışma saati bilgisi yer alan görüntünün ilanda olması lazım. Sahibinden vb. gibi sayfalarda her türlü kullanıcı olduğu için ordan bu beklenti fazla ama forumdaki ilanlarda satıcı da alıcı da bilinçli. Bu bilgiyi bilmeden ben disk almam mesela, kimseye de almasını tavsiye etmem. Forum kuralları bir elden geçip böyle detaylar eklenebilir. Rahat rahat alışverişini yapsın herkes işte.
  • Satılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSDSatılık 250GB Samsung 970 EVO M2 NVME SSD ve 480GB Hi Level Ultra Sata 3 SSD

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.