Şimdi Ara

2 Tane Seagate 1 tb Sata3 7200 RPM 32MB Hardisk İKİSİ =SON FİYAT 310 LİRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asdasdoks NİCKLİ KARDEŞİME SATILMŞTIR HAYIRLI GÜNLRDE KULLANMASI DİLEĞİMLE..

CİDDİ ALICI SADECE NUMARASINI GÖNDERİYOR...ALICAM EDİCEM DİYİCEKLER CEBİNDE NAKİTİ OLMAYANLAR İLGİLENMESİN.

ARKADAŞLAR İKİSİ 310 LİRA OLMŞTUR SON FİYATTIR..TEK SATIŞ YOK..

hardiskler dolu ayrıntılı bilgiyi pm ile sorunuz.ek ücrete tabidir.
    Piyasada 270-280 den aşağı bulamassınız Tanesini.SIFIR FİYATI TANESİ 280 LİRA OLAN ÜRÜNÜN 2 TANESİ BU FİYAT İYİCE ÖLDÜRDÜM..KESİNLİKLE PAZARLIK İÇİN MSJ ATMAYIN BUNA RAĞMEN ATAN OLURSA OKUMADAN SİLİNECEKTİR.
    İkisini = 310 Tl.

Gönderilmeden evvel test isterseniz yapılacaktır..
    Ürün aşağıdakinin aynısıdır.
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/hard-disk-hdd/seagate-barracuda-1-tb-7200-rpm-32-mb-on-bellek-3-5-sata-iii-disk-st31000524as.html
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 9 Ocak 2012; 16:00:00 >

• Dostum hdd ler faturalımı ,faturalıysa hangi firmadan???
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Dostum hdd ler faturalımı ,faturalıysa hangi firmadan???
    hayırlı satışlar

Ürünler faturalı ciddi alıcıysanız Hocam pm ile haberleşirseniz sevinirim artık fatura önemsenmiyor özellikle seagatede seri numarasından garanti sorgulanır resimler eklenir ciddi alıcıya o şekilde ne test isterse yapılır ve kargosu verilir.
  • p.m.
  • Son Fiyattır ihtiyacı olan ve raid yapmak için kaçırılmaz fırsat daha ucuzuna bulunmaz..
  • Şu sıralar kaçırılmaması gereken bir fırsat olmuş.İhtiyacım çok olup para olmayınca insan lanet ediyor.İnşallah ihtiyacı olan hayrını görecek olan birine gider.Bir tanesini almak isteyen olursa ve satıcı da onay verirse diğerine de ben talip olabilirim ilgilenenlerin bilgisi olsun.

07.01 son durum: anakartım arızalı çıktı ve serivse gitti.kullanıcı hatası ihtimalinden elimde kalma ihtimali yüzde 50 olduğundan bütçemde her ihtimale karşılık bir anakart parası tutmam gerekiyor.o yüzden takibi bırakıyorum ürünü + satıcıya hayırlı satışlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metcat -- 7 Ocak 2012; 22:33:52 >
  • Hayırlı satışlar..
    Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: metcat

Şu sıralar kaçırılmaması gereken bir fırsat olmuş.İhtiyacım çok olup para olmayınca insan lanet ediyor.İnşallah ihtiyacı olan hayrını görecek olan birine gider.Bir tanesini almak isteyen olursa ve satıcı da onay verirse diğerine de ben talip olabilirim ilgilenenlerin bilgisi olsun.

O Şekildede olur hocam yeterki anlaşın ve 330 tl toplam para olsun fiyatı uygun tuttum ikiside ilk sahibi olduğum ürünler daha indirim beklenmesin 300 olurmu diye msj atılıyor insaf..
    Teşekkürler ilgin için hocam.

• Fiyatlar son derece mükemmel. Bu fiyata 1 dakika bile durmaması lazımdı bu hd lerin. Bu fiyatada pazarlık yapılıyorsa yok artık demek lazım. Satıcıda referansı bol güvenilir bir kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: embayo07

Fiyatlar son derece mükemmel. Bu fiyata 1 dakika bile durmaması lazımdı bu hd lerin. Bu fiyatada pazarlık yapılıyorsa yok artık demek lazım. Satıcıda referansı bol güvenilir bir kişi.

Sağol hocam piyasaya göre iyice düşürdüm artık satlmıyorsa yapıcak birşey yok ve bu hardiskin diğer hardisklerden avantajı var artık yeni alınan hardiskler 1 sene garantili olucak seagate ve wd markalar bu şekilde karar aldı buda şuanki hardiskin önemini daha arttırıyor.
  • Özel mesaj attım umarım onlinesınızdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdoks

Özel mesaj attım umarım onlinesınızdır :)

asdasdoks nickli arkdşa ödeme yapması için Bilgiler gönderildi yrn ödeme bekleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.