Şimdi Ara

2 tane 1/X maç bulup kazanılamaz mı? (sistem 2)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşünüyorum ama henüz deneme fırsatım olmadı. Olay şu 6 tane maç yazıyorsunuz hepsine 1/x diyorsunuz. 1/x'ın oranı genelde hep 15 civarıdır. Bu kuponda sistem 2'yi seçip 15 lira ödüyoruz. 2 tane maç 1/x biterse 15x15'ten (oranlar) en az 225 lira kazanmış oluyoruz 15 lira ödeyerek. Bunu 7 kuponla yapsak, 15x7'den 105 lira ödemiş oluruz 7 kupona toplamda. 7 kupondan biri dediğim şekilde tutsa yani 7 kupondan 1 tanesinde 2 maç 1/X bitse 225 lira alacağız 105 lira ödeyip. Yani 7 kupon olayını işimizi garantiye almak istersek diye yazdım ona rağmen yine 100 liradan fazla kâr bırakıyor.

Hiç deneyen var mı? İşte burada tek sıkıntı sabırlı olup 1/X maç yakalamak.

• Ben aynı kuponda oynamayı düşündüğüm 1/X ve 2/X ti yanlış hatırlamıyorsam. 18 ve 14 oran maç bildim. Fakat kupon 90 tl tutunca oynamamıştım. Daha 1.5 hafta önce felan.

Kupon 2 sistemdi sadece aynı şekilde. Sadece 14 maç vardı. Gelmemeside tuhaf olurdu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Ben aynı kuponda oynamayı düşündüğüm 1/X ve 2/X ti yanlış hatırlamıyorsam. 18 ve 14 oran maç bildim. Fakat kupon 90 tl tutunca oynamamıştım. Daha 1.5 hafta önce felan.

Kupon 2 sistemdi sadece aynı şekilde. Sadece 14 maç vardı. Gelmemeside tuhaf olurdu zaten.

Sizce bu taktiğin sürekliliği olur mu? İşte tek sıkıntı o 1/x veya 2/x'yi bulmak. Bir de 2 tanesi de aynı kuponda olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

quote:

Ben aynı kuponda oynamayı düşündüğüm 1/X ve 2/X ti yanlış hatırlamıyorsam. 18 ve 14 oran maç bildim. Fakat kupon 90 tl tutunca oynamamıştım. Daha 1.5 hafta önce felan.

Sizce bu taktiğin sürekliliği olur mu? İşte tek sıkıntı o 1/x veya 2/x'yi bulmak. Bir de 2 tanesi de aynı kuponda olacak.

Hocam zor. En basit cümleyle. Şans gerek. Oranlar son düzenlemeden sonra çok düştü. Birde bu girince karlılıkta düşüyor. Ama 15 tlye 250 iyidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

quote:

Hocam zor. En basit cümleyle. Şans gerek. Oranlar son düzenlemeden sonra çok düştü. Birde bu girince karlılıkta düşüyor. Ama 15 tlye 250 iyidir.

Normal iddaa'dan oynamıyorum hocam.

• Taraf bahsi oynamak alt üst oynamak şanstan cok istatistik işidir ama bu 1/x 2/1 gibi secenekler istatistikten cok şans işidir. Bu yuzden 7 kuponda yapsan hicbiri tutmayabilir.

• sistem 2-3 4 lira ben genelde 0 dan 1 rastgele 3 tane atıyorum 2 tanesi gelirse 10 küsüt 3 ü gelirse 100 200 arası bırakıyor tam öğrenci işi
  • Konuyu hortlatmış oluyorum ama bu sistemin benzerini ben kullanıyorum. 2 günlük programı inceliyorum (Örn: Cumartesi,Pazar). Önce beraberlik beklenen maçları çıkartıyorum. Ardından 90 dk gol dağılımına bakıp ona göre 2/0 veya 1/0 yazıyorum. Bu sistemi kullanarak haftada 3-4 kupon yapıyorum sistem 2-3, bazen 2-3-4. Getirisi de gayet oldu şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerglu

Konuyu hortlatmış oluyorum ama bu sistemin benzerini ben kullanıyorum. 2 günlük programı inceliyorum (Örn: Cumartesi,Pazar). Önce beraberlik beklenen maçları çıkartıyorum. Ardından 90 dk gol dağılımına bakıp ona göre 2/0 veya 1/0 yazıyorum. Bu sistemi kullanarak haftada 3-4 kupon yapıyorum sistem 2-3, bazen 2-3-4. Getirisi de gayet oldu şu ana kadar.

Paylaşırsanız değerlendirmeye alırız hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.