Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2 soru :2 telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> 2 soru :2 telefon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2142 Mesaj
    bu hafta sonu yeterince para biriktirdigim ve ailemi yilbasi bahanesiyle ikna ettigim icin yeni telime kavusuyorum ancak kararsizim 1. sorunum ve sorum su : bu spot telleri durdurup calismaz hale getirecekleri dogru mu malum ogrenciyim ailemi zorlamak dogru olmaz tel de p910 olunca biraz dogubanka kayiyor insanin gozu ama telefon elimde ceset olarak kalsin da istemiyorum bu konuda beni aydinlatip kesin bilgi verirseniz sevinirim ona gore spot tellere yoneleyim 2.sorum : p910 u super ekrani ve ses kalitesi icin istiyorum ama 166 mhz islemci bu konuda yetersiz kalir mi kalirsa simdilik p800-900 daha ucuz gibi bir model alip nisanda i-mate jam e geceyim mi aralarindaki isletim sistemi farkiyla ilgilenmiyorum ikisi de islerimi(internet film izleme mp3 e-mail oyun agirlikli islerimi) gorucek kapasiteye sahip beni ilgilendiren donanim performansi cumartesi oglenine kadar bana yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

|
    |
    ilginç ne demek durdurup çalışmaz hale getirmek bu mümkünmü ama eger sunu sormak istiyorsan ve malum çok para verdiğin yada para değerli olduğu için bence spot teldede sorun olursa sansına ama olmama olasılığı çok yüksek ben daha aşırı duymadım
    |
    |
    spot telleri değil çalıntı telefonları seri numaralarına göre bulup anında imha ediyolar OKEY olay budur yani yoksa şu türk milletinin %70 i SPOTÇU
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
google reklamları
haberler
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.