Şimdi Ara

2 Silkroad'ı Aynı Anda Çalıştırmak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ordan bul indir
    yanlız internet sureli oluyor
    ornek:1saat sonra kapanıyor ama adsl ise oda adsl
    normal ise oda normal oluyo giriyosun silkroada
    bide indirdiğin programla giriyosun alsanaa 2 silkroad
  • quote:

Orjinalden alıntı: H u R R i C a N e

MU ONLINE i okadar kücümsemeyin 7 yıldır o oyunu oynadım ve hala bircok rpg oyunun üstünde unutmayalımki bizamanlar Rpg Leader MU ONLINE idi ayrıca 2007 de season 2 cıkıyor 3d ninde ustunde grafikler olacagı söyleniyor

BEN ŞİMDİ MU YA KOTUMU DEDİM?
  • Berkay muya neden kotu desınkı oda oynadı
  • silkroad_pablo yu yükle iki sro dosyası hazırla ikisindede sro dosyaları olıcak birinle gir sora alt+tab yap dierinle gir ama acaip kasıo bence dogru cafeye git
  • silkroad_pablo he link plsss
  • quote:

Orjinalden alıntı: silentking

önce 1 tane client aç ve oyuna gir ama oturum açta 2 tane kullanıcı girişi olmalı örn asd bilgisayar misafir girişi gibi ilk clientten oyuna girince win + L yap oturum aç yerine dönücektir ve misafir girişinden gir yani farklı oturumdan ve gene aynı şekilde oyuna gir farklı acc ile ve win+L yolu ile iki oyunda istediğini yap ama ram ve işlemcinin iyi olması gerek tabiki oyunda lag da olucak çünkü 2 farklı veri yolu yaratmış olcaksın bu yol tamamen denenmiştir yapamassan kendinde bi sorun ara :)

bunu denedim gameguard hatası verdi, kapatıp tekrar deneyin d
    yo :D
  • bende 6 tane birden açma var :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: why_living

tek bilgisayarda ancak şöyle olabilr. yaklaşık 4 gb ram gerekli . min 2 gb olabilir. 2 farklı işletim sistemi kuracaksın.aynı anda calıştıran yazılımlar var . işleminde saglam olacak 4 çekirdekli olursa daha iyi oynanır.
    ve ekran kartın cift cıkışlı olursa ve iyi bişey olması makbul . yada yüksek cözünürlüklü büyük bi ekran olabilir 2 ayrı mon. yerine . yani iş yine aynı noktaya varacak . aynı akrakter ve hesapta oynayamazsın. öyle bi bilgisayar normal calıştıracak 2 pc den pahalı olur. piyasayı araştırısan belki türkiyede bulamazsın ama .
    işlemci cift cekirdek opteron olabilir .
    ekran kartına cok büyük bişey gerekmez . 6600 gt de salıştırır sanırım kısıpta
    ram kesninlikle 2 gb den büyük olmalı rahatlık için
    harddisk hızlı olursa iyi olur sata 2 raid yaparsan daha iyidir.
    sanırım 2 ayrı klavye ve mause takma olasılıgın var usb den
    monitör olarak 82 " lik 2 ye bölüne bilen ekranlar var . pek bilgim yok ama onda daha yii olabilr.

illaki clıştırmak istiyorsan yüksek yerlerde tanıdıkların olmalı.

haa bide unutmadan . adsl yerine . uydu interneti kullanırsan daha hızlı bişey 4 mb /saniye sanırım yapmışken bunuda al . adsl hatlarında oluşan lagtan kurtulabilir sin sanrıım.

yaklaşık hepsi 5000 $ + kdv olabilir.

Ko ile SrO yu aynı anda açıp ko da cz yaptıgımı bilirim sistemle alakası yok 2.4 işlemciyle çok rahat yaparsın 2 SrO double cilent ı ama böyle birşey varmı yokmu bilmiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: *siteci*

bende 6 tane birden açma var :)

kardes biliyosan burayada gonderde bızde yararlanalım
  • öle bişi var kardeşim ben kullanıyorum ancak makina çok kasıyo sadece 2 değil makinanın gücü yeterse istediğin kadar açabilirsin... ben 3 tane açabiliyorum ama makina deliriyoo...saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: celerm

quote:

Orjinalden alıntı: werci

Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar ? İki char arasında alış veriş için illa 2 bilgisayaramı ihtiyacım var ?

Zoomhack + Multiclient...Fazla söze gerek yok.
    Ayrıca 1 pc de 2 işletim sistemi en son seçenek bence.Her bilgisayarın harcı değildir 2 işletim sistemi çalıştırmak...
    Ama illa 2 işletim sistemi diyorsanız VMWare tavsiye ederim.

Evet fazla söze gerek yok... zoomhack+multiclient+ "SOFTMOD" Softmodu şiddetle tavisye ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: Greyback

evet canım 2 tane pc ye ihtiyacın var 1 pc de açmanın şu anda bildiğim kadarıyla yolu yok

çok sağol kardeş ya..vallaha bu bilgiye çok ihtiyacım vardı.nası akıl edemedim ben bunu ah taş kafam ah!..ne kadar teşekkür etsem az kalır sana.sana bi hediye mediye gönderecem ben ya adresini yaz bilader
  • herkesin kendisene ait bankası olur ve aynı pc de 2 tane char açılmas ii günler
  • Sro loader kullanılabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bumerangxl kullanıcısına yanıt
    Yapma yaww

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

bişey diilmiş yaf altı üstü 7500 ytl falan
    2006 da 5000Dolar 7500TL imis
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.