Şimdi Ara

2 Silkroad'ı Aynı Anda Çalıştırmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar ? İki char arasında alış veriş için illa 2 bilgisayaramı ihtiyacım var ?

• evet canım 2 tane pc ye ihtiyacın var 1 pc de açmanın şu anda bildiğim kadarıyla yolu yok
  • İki karakter ayni acc ise bankaları ortak oluyor.Biriyle bankaya bırakıp ötekisiyle girip bankandan alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zyntha

İki karakter ayni acc ise bankaları ortak oluyor.Biriyle bankaya bırakıp ötekisiyle girip bankandan alabilirsin.

Öyle bir şey yok. Yanlış biliyorsun. Her karakterin kendine ait storage alanı var. Kendi hesabın altındaki farklı karakterler arasında item alışverişi yapamazsın. Aynı serverda farklı bir hesap açıp onunla bağlanarak item alışverişi yapabilirsin.

Aynı zamanda bir bilgisayarda 2 client açılıyor. Açanlar var kendim gördüm. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama biraz araştırırsan bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkhon -- 10 Mayıs 2006; 10:12:30 >
  • Microsoft Virtual PC bu program sayesinde aynı anda 2 işletim sistemi çalıştırabiliyosun
    ben stall açmak için denedim oyunu felan yükledim ama ekran kartını görmedi kendi sanal ekran
    kartını gördü oda oyunu çalıştırmaya yetmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeeN_SnipeR -- 10 Mayıs 2006; 12:19:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackDragoN

quote:

İki karakter ayni acc ise bankaları ortak oluyor.Biriyle bankaya bırakıp ötekisiyle girip bankandan alabilirsin.

Öyle bir şey yok. Yanlış biliyorsun. Her karakterin kendine ait storage alanı var. Kendi hesabın altındaki farklı karakterler arasında item alışverişi yapamazsın. Aynı serverda farklı bir hesap açıp onunla bağlanarak item alışverişi yapabilirsin.

Aynı zamanda bir bilgisayarda 2 client açılıyor. Açanlar var kendim gördüm. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama biraz araştırırsan bulabilirsin.

BlackDragoN bilmeden bu kadar sallanir walla..ii sallamişsin

ayni hesap altindaki banka hesaplari tektir arkdasim.1 banka 3 char

• harbi güzel sallamışın
  • quote:

quote:

kardeş ii sallamışsın ha :D 1 store 3 char olur böle oyunların hepsinde aynıdır. bide aynı acc den 2 charı aynı anda oynuyamazsın...

• önce 1 tane client aç ve oyuna gir ama oturum açta 2 tane kullanıcı girişi olmalı örn asd bilgisayar misafir girişi gibi ilk clientten oyuna girince win + L yap oturum aç yerine dönücektir ve misafir girişinden gir yani farklı oturumdan ve gene aynı şekilde oyuna gir farklı acc ile ve win+L yolu ile iki oyunda istediğini yap ama ram ve işlemcinin iyi olması gerek tabiki oyunda lag da olucak çünkü 2 farklı veri yolu yaratmış olcaksın bu yol tamamen denenmiştir yapamassan kendinde bi sorun ara :)
  • tek bilgisayarda ancak şöyle olabilr. yaklaşık 4 gb ram gerekli . min 2 gb olabilir. 2 farklı işletim sistemi kuracaksın.aynı anda calıştıran yazılımlar var . işleminde saglam olacak 4 çekirdekli olursa daha iyi oynanır.
    ve ekran kartın cift cıkışlı olursa ve iyi bişey olması makbul . yada yüksek cözünürlüklü büyük bi ekran olabilir 2 ayrı mon. yerine . yani iş yine aynı noktaya varacak . aynı akrakter ve hesapta oynayamazsın. öyle bi bilgisayar normal calıştıracak 2 pc den pahalı olur. piyasayı araştırısan belki türkiyede bulamazsın ama .
    işlemci cift cekirdek opteron olabilir .
    ekran kartına cok büyük bişey gerekmez . 6600 gt de salıştırır sanırım kısıpta
    ram kesninlikle 2 gb den büyük olmalı rahatlık için
    harddisk hızlı olursa iyi olur sata 2 raid yaparsan daha iyidir.
    sanırım 2 ayrı klavye ve mause takma olasılıgın var usb den
    monitör olarak 82 " lik 2 ye bölüne bilen ekranlar var . pek bilgim yok ama onda daha yii olabilr.

illaki clıştırmak istiyorsan yüksek yerlerde tanıdıkların olmalı.

haa bide unutmadan . adsl yerine . uydu interneti kullanırsan daha hızlı bişey 4 mb /saniye sanırım yapmışken bunuda al . adsl hatlarında oluşan lagtan kurtulabilir sin sanrıım.

yaklaşık hepsi 5000 $ + kdv olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi_büdü -- 10 Mayıs 2006; 16:53:16 >

• bişey diilmiş yaf altı üstü 7500 ytl falan
  • O kadar büyütme birader yaa hiç öyle sisteme gerek yok rahat rahat çalıştırabilirsin atıp tutuyosun yaaaa
  • quote:

quote:

diyecek bişey bulamıyorum sadece gülmek geliyo

• hehehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: werci

Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar ? İki char arasında alış veriş için illa 2 bilgisayaramı ihtiyacım var ?

ya usta naptın sen ...

ben 1 sro yu tek bilgisayarda zor çalıştırıyom sen tek bilgisayarda 2 sro diyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: werci

Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar ? İki char arasında alış veriş için illa 2 bilgisayaramı ihtiyacım var ?

Zoomhack + Multiclient...Fazla söze gerek yok.
    Ayrıca 1 pc de 2 işletim sistemi en son seçenek bence.Her bilgisayarın harcı değildir 2 işletim sistemi çalıştırmak...
    Ama illa 2 işletim sistemi diyorsanız VMWare tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Greyback

evet canım 2 tane pc ye ihtiyacın var 1 pc de açmanın şu anda bildiğim kadarıyla yolu yok

• MU ONLİNE SANDIN GAKLİBA SEN BUNU^^
  • MU ONLINE i okadar kücümsemeyin 7 yıldır o oyunu oynadım ve hala bircok rpg oyunun üstünde unutmayalımki bizamanlar Rpg Leader MU ONLINE idi ayrıca 2007 de season 2 cıkıyor 3d ninde ustunde grafikler olacagı söyleniyor
  • Ben tam olarak ne dediğinizi anlamadım. Biraz karışık yazmışsınız ama şöyle bişey var:

Aynı serverda aynı acc üzerinden açılan çarların storagelerı ortak. Mesela asd adında bi çarın var. Bide fgh diye bi çarın var ve ikisi de athens'te şimdi önce asd ile kastın ve diyelim 40 oldun. Daha sonra fgh ile girip kasaya gittiğinizde asd'nin itemlerini vs. görebilirsiniz ve isterseniz ordan alabilirsiniz. Eğer yukardaki arkadaş onu diyosa doğru ama sanki o başka bişi diyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.