Şimdi Ara

2 sene sonra talep edilen ücret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2015 yılında kliksadan bir alışverişim oldu. Ücretini kartsız işlem kullanarak hesaplarına havale ettim. Aradan 2 sene geçtikten sonra teknosa ücretin taraflarına ulaşmadığını ve benim tekrar ödeme yapmam gerektiğini belitti. Bende ödeme yapmayacağımı icra yolu ile alabilirseniz alın diye tepki verdim. Elimde fatura ve kartsız işlem yaptığım dekontun fotokopisi var. Bundan önce şöyle bir olay oldu almış olduğum telefonu garantiye gönderdim garanti telefonu kayıp ettiğini belirtti. Bende THK başvurmak için teknosadan fatura talebinde bulundum sonra bu sorunlar ortaya çıktı. Ama beklenmedik bir şey oldu garanti telefonu onarmadan geri gönderdi bende ücret iadesi için başvurdum. Şöyle bir durumdan şüpheleniyorum benim faturayı kayıp etmiş olmam düşünülerek malum Kliksada kapandı ücretin taraflarına yatmadığını benim de fatura elimde olmadığı için kanıtlama yapamacağımı düşünüp böyle bir şey yapma ihtimalleri fazla gibi. Her neyse elimde fatura ve dekont fotokopisi var Teknosa dava açtığında kazanma ihtimali var mı ? Beni düşürdükleri durumla ilgili benim onlara karşı dava açma hakkın var mı ? Tazminat vb.
    Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.

• dava değil muhtemelen heyete başvuru yapacaklardır. orada da hiç bir şey çıkmaz elinizdeki evrakları sunarsanız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.