Şimdi Ara

2. seferde aşırı hızdan kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ilk seferde duba parkından kalmıştım ondan sonra sadece L park kalıyordu.
    bu sefer yerlerini değiştirmişler ilk olarak L park sonrasında duba parkı yapmışlar ikisini de geçtim fakat güzergah yolunda döneceğimiz bir yer vardı oraya vites 3 ile hızlı girince baktım yolda boş hafif bekleyip devam ettim adam bunu kafasına yazmış yokuş kalkışı yapacağımız bölgeye geldiğimizde hocam yer değişin dedi ve neden kaldığımı anlattı hızlı girmişim döneceğim yere ve biraz beklemem lazımmış.

• sen de ki şans.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla birini dovuyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu sınavlarda milleti bırakmak için mi uğraşıyorlar? yakın zamanda neredeyse tek seferde geçen yok,milleti bırakıp yeniden sınav ücreti almak için mi böyle yapıyorlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Hirsiz bunlar

• volki32ra V kullanıcısına yanıt
    “Sendeki”

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Öğrencilerinin en az %55'i, direksiyon ön sınavında başarılı olup*, gerçek sınavda başarısız olan kurs ceza alır, bir dönem kayıt alamaz. Bu oran her sınav için ayrı hesaplanır. Öyle herkesi bırakayım gelsin paralar yok, yemezler.

*Ön sınavda başarılı olamayanlar gerçek sınava alınmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 4 Temmuz 2018; 9:48:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.