Şimdi Ara

2 SANİYEDE 100 TOPLANIN HEPSİ BİRBİRİNDEN KOMİK (YENİLER EKLENİYOR) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
18.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: EneRGy.

B*k Çeşitleri :)

hayalet b*k: s*ctiginizi zannedip de tuvalete baktiginizda goremediginiz b*k.

temiz b*k: s*cip tuvalette gordugunuz ama k*ciniza bulaşmayan b*k.

vicik b*k: ozellikle eger bati dunyasinin taharet musluguna sahip olmayan tuvaletlerinden birindeyseniz 50 kere sildikten sonra hala k*cinizda kalan b*k ceşidi. eger k*cinizi yikama imkanina sahip degilseniz, k*cinizla donunuz arasina tuvalet kagidi koymaniza neden olan b*k.

ikinci dalga: tam s*cip ayaga kalkmişken daha kakaniz oldugunu anlamaniza neden olan b*k

diet b*k: o kadar cok s*carsiniz ki 3-4 kilo kaybedersiniz. işte o b*k.

anaconda: o kadar uzundur ki, tuvalet fircasiyla parcalara ayirmadan sifonu cekmeye korkarsiniz. (cunku sifondan gelen su anacondaya carpip her tarafa sicrayabilir)

tersine havai fişek gosterisi: cok kisa bir zamanda icinizdeki b*k parcaciklarini bol gazla birlikte fişkirttiginiz durum. genelde tuvaletin her tarafinin kirlenmesine ve “bu muyudu?” demenize sebep olur.

misir b*ku: eh… misira benzeyen b*k.

ah keşke s*cabilseydim b*ku: bu b*k k*cinizdan cikmamakta israr eder ve uzun sure oturmaniza ve bir kac kere osurmuş olmaniza ragmen icinizde kalir. kabizlikla yakindan alakasi olsa da kabiz olmadiginiz durumlarda da bu b*ktan uretebilirsiniz.

demir b*k: cikarken o kadar cok acitir ki, cikan şeyin demirden ve enlemesine cikiyor oldugunu duşunursunuz.

islak popo b*ku: bu b*k k*cinizdan o kadar hizli cikarki, tuvaletteki suyu poponuzun her tarafini az cok islatacak şekilde sicratir. bu s*cişin ardindan duş almak dinimizce tavsiye edilmektedir.

sivi b*k: adi ustunde k*cinizdan cikan kahverengi siviyla tuvaletin her tarafini berbat etmenize neden olan b*k. o kadar sividir ki, bunu işemenin mumkun oldugunu duşunursunuz.

bol sarimsakli işkembe b*ku: o kadar kotu kokar ki, evin tamamini havalandirmak icap eder. bu b*kun muhtemel nedeni icerken yediginiz onlarca sarimsakli mezenin ustune ictiginiz bol sarimsakli işkembe corbasidir.

sosyete b*ku: koca cussesine ragmen kokmadigi duşunulen b*k.

kucuk şirin pipildekler: ozellikle kamuya acik tuvaletlerde s*ctiginizda, defalarca sifon cekmenize neden olan b*k. iki uc kere sifonu cekmiş olmaniza ragmen, hala bazi kucuk top gibi parcaciklarin suda yuzdugunu gorursunuz.

isyankar b*k: bu osurmaya calişirken kacirdiginiz b*ka verilen isimdir. genelde evinizde degilken başiniza gelir ve donunuza bulaştigi icin butun gun sizi rahatsiz eder.

komando b*k: k*cinizi temizlerken, poponuzun kenarina asili kalarak duşmemeyi başarmiş olan oldukca buyuk b*k parcasina verilen isim.

buzul b*ku: yarisi suyun icinde yarisi da suyun dişinda duran b*k.

gulle b*k: cok kuvvetli bir osurukla birlikte k*cinizdan firlayan buyuk b*k parcasina verilen isim. genelde klozetin kirilip kirilmadigini kontrol etmenize neden olur.

şakaci b*k: k*cinizdan cikar gibi olur, fakat cikti sanip gevşediginizde geri girer. yarisi gozukur, sonra tekrar iceri girer. bunu cikarmak pek zordur. en iyi yontem yarisini cikarmayi başarinca cikan ksimini tuvalet kagidi ile silmektir.

keci b*ku: kucuk kucuk parcalar halinde cikan ama s*ç s*ç bitmeyen b*k. bir nokta da sikintidan s*cmayi birakirsiniz, cunku hic bitmeyecek gibidir.

simge b*ku: k*cinizdan yavaş yavaş cikar ve yayila yayila serilir. kalkip baktiginizda kesin bir harfe ya da simgeye benzetirsiniz.

yanici b*k: k*cinizi o kadar cok yakar ki, kibrit caksaniz yanacagina
    emin olursunuz.

cifte yogunlukta b*k: s*çtıklarinizin bir kismi su da yuzerken, bir kismi suya batmiştir. aralarda bazi “buzul b*k”larina da rastlanir.

tikac: s*ctiginizda tuvaleti tikayan, sifonu cekince de suyun taşmasina neden olan nadir b*k ceşidi. uzun sureli kabizliktan sonra iyi bir s*ciş bu etkiyi gosterebilir.

ruyalarinizin b*ku: uzun sureli kabizliktan sonra hayal edeceginiz b*k ceşidi.

beton: ruyalarinizin b*kunun hayata gectigi b*k. bazen tikac şeklinde de gorulebilir.

kayip b*k: s*ctiktan sonra dogrudan tuvalet deliginden gecip gozlerden kaybolan b*k.

gokkuşagi b*ku: ceşit ceşit renkte meyve sebze vs.yi yedikten sonra iyi sinderemeden s*carsaniz oluşacak olan b*k..

sarkit: s*carken k*cinizdan ayrilmayan, bir sure asili kalan b*k. biraz sallanarak duşurmeye calişabilirsiniz.

utangac b*k: tam s*cacakken, tuvalet kapisinin onunde birileri oldugunu hissettiginizde iceri kacan b*k.

uyuşturucu b*k: cok uzun surede ciktigindan ayaklarinizin uyuşmasina neden olan b*k.

beklenmedik misafir: tam işerken k*cinizdan kacan b*k.

gokgurultusu: bu b*k k*cinizdan cikarken o kadar cok ses cikarir ki hem inanamayip gulumsersiniz, hem de ev ahalisine rezil oldugunuz icin kontrol etmeye calişirsiniz fakat kontrol etmeye caliştikca daha cok ses cikarabildiginizi anlayip daha cok gulumsersiniz.

Hocam konunun içine mıçmışın

• devamını bekliyruz hocam
  • quote:

İnternette erkek arayan bir kadın ve Cevap veren genç

Elizaa; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke:Yurtdışı

Bu yasa geldim ama hâlâ dogru durust bir beraberligim olmadi.

Kendimi zorlamama ragmen sevgilim bazi kriterlere uymuyorsa iliskiye devam edemiyorum.

1. Esmer, benden uzun ve gozleri guzel olmali.

2. Yurt disinda yasamasi ama Turkiye'de buyumus olmasi gerekiyor. Turkçesi, Ingilizcesi, Almancasi duzgun olmali.

3. Universite mezunu olmasi sart.(Ustelik her universitede olmaz!)

4. Dine hic onem vermemeli.

5. Elektrikli esyalardan, marangozluktan anlamali. Hani olur da bir kitaplik alirsam kurabilmeli.

6. Kitap, gazete okumali, siir sevmeli,guzel sarki soyleyebilmeli.

7. Solcu olmali. Ya da en fazla orta sag ama kesinlikle milliyetçi olmamali.

8. Hosgorulu olmali. Ancak pasif,ezik karakterli de olmamali.

9. Cok sosyal olmali ki butun arkadaslarimla anlasabilsin.

10. Ic camasirlari temiz olmali.

11. Utusunu kendi yapabilmeli.

12. Bulasik için istemeden yardim etmeli.

13. Gitar calmali.

14. Scampili makarna ve manti yapabilmeli.

15. Yatakta super olmali. Degisik seylere ilgi duymali.

16. Haftada en az bir gun spora gitmeli.

17. Tuvaleti kokutmamali.

veeeeeeeeee Cevaba bakin

unlukcy; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; İl: İstanbul

Elizaa ve onun gibi düşünenler için öğrencilik yıllarımdan kalan güzel bir atasözü var:

"Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı ol yoksa ata kalırsın."

laf bu kadar mi guzel sokulur

• Elizaa ve onun gibi düşünenler için öğrencilik yıllarımdan kalan güzel bir atasözü var:

"Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı ol yoksa ata kalırsın."
    yıktın beni
  • quote:

CNN Turk un ilk yayina basladigi zamanlar studyoda haber sunan zatin yayinin bittigini ama sesin kesilmedigini bos gecip rejiyle olan muhabbeti:

- ankaraya mi baglaniyoruz simdi?

- ...tir et ankarayi!? Banu yu bulun bana

*Mehmet Ali Erbil in Çarkifelek adli programda arabayi istiyorum diyen kadina arabayi kimin için istiyorsunuz diye sormasi, kadinin oglum için istiyorum deyince yaka mikrofonu açik olan Mali nin oglunun ..... koyayim demesi... Tabii ardindan tv lerde kanal kanal gezip özürler dilemis bayagi bir kivirmaya falan çalismis ama epey bir tazminati da aslanlar gibi ödemistir.

*Show TV de yayinlanan cocuklararasi bir bilgi yarismasinda cevabi yanlis cikan cocugun hass..... demesi.

*Mutluhan Suner in Barcelona-Galatasaray sampiyonlar ligi maci sonrasinda bir ropörtaj oncesi Aniiil!... ...iyim mi yapicaginiz isin içine ben? diye bagirmasi.
    *Bilmeyen yoktur yine de hatirlatalim.... Olay tolga garipoglu nun sundugu Hugoda geçiyo. neyse 12-13 yaslarinda bi çocuk tuslara basiyo din din dinnn..

“islemiyo tolga abi hakkim gitti tuslara basiyom islemiyo tolga abi.)))”
    “Olsun daha 2 can hakkimiz var” o güler yüzüyle, neyse oynaniyo dinn.dinnn.
    “tolga abi islemiyo.”
    o da “iyi basman gerekiyo geç kaliyosun galiba neyse son hakkini iyi kullan”

neyse oyuna geçiliyo dinnnnnnnnnn..)))

“Tolga abi yine olmadi. Bastim bastim islemedi.”“Olsun” diyo Tolga. “Bir daha ararsin Hugoyu üzmeyelim dimi” gibi bi sözcükler ardindan çocuktan söle bi yanit geliyo
    hugonun ..... koyyim...!!!
    “Aaa çok ayip olmuyomu bak tolga abin kiziyo sana” diyo el isareti yaparak.
    Çocuktan gelen yanit su: Tolga abinin de ..... koyyim...

Tabiki reklam falan giriyo. Kanal 6 bu yüzden 2-3 gün kapaniyo..

*bi de Erman hocadan bir alinti... steviç yedek kulubesinde bacak bacak üstüne atmis oturuyor.

Erman hoca - bu nasil futbolcu ya... sanki sadrazamin sol ....

sansal: - hop hoca hop....

güle güle öldüm

• Yukarı
  • gerçekten süper yaa yarıldım burda
  • Yaklaşık 2 saattir okuyorum gerçekten muthiş devamını bekliyoruz hocam.....
  • süper :)))
  • devam yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Düğünden Önce Ve sonRa

Düğünden önce

ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM!
    KADIN: GIDEYIM MI?
    ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME
    KADIN: BENI SEVIYORMUSUN?
    ERKEK: ELBETTE
    KADIN: BENI HIC ALDATDIN MI?
    ERKEK: HAYIR, BOYLE BI SEY NASIL AKLINA GELEBILIR?
    KADIN: BENI OPUCEKMISIN?
    ERKEK: EVET
    KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ?
    ERKEK: HIC BIR ZAMAN
    KADIN: SANA INANABILIRMIYIM?

Düğünden sonrası için aşağıdan yukarıya doğru okuyun

zuhahaha

• Mizah hazineleri burda ya x))
  • Yakında yenileri geliyor
  • quote:

Yakında yenileri geliyor

Merakla bekliyoruz.
  • quote:

Düğünden Önce Ve sonRa

Düğünden önce

ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM!
    KADIN: GIDEYIM MI?
    ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME
    KADIN: BENI SEVIYORMUSUN?
    ERKEK: ELBETTE
    KADIN: BENI HIC ALDATDIN MI?
    ERKEK: HAYIR, BOYLE BI SEY NASIL AKLINA GELEBILIR?
    KADIN: BENI OPUCEKMISIN?
    ERKEK: EVET
    KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ?
    ERKEK: HIC BIR ZAMAN
    KADIN: SANA INANABILIRMIYIM?

Düğünden sonrası için aşağıdan yukarıya doğru okuyun

manyak bişi ya
  • quote:

Yakında yenileri geliyor

hocam yeğenimizin resimlerinide görmek isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

quote:

B*k Çeşitleri :)

hayalet b*k: s*ctiginizi zannedip de tuvalete baktiginizda goremediginiz b*k.

temiz b*k: s*cip tuvalette gordugunuz ama k*ciniza bulaşmayan b*k.

vicik b*k: ozellikle eger bati dunyasinin taharet musluguna sahip olmayan tuvaletlerinden birindeyseniz 50 kere sildikten sonra hala k*cinizda kalan b*k ceşidi. eger k*cinizi yikama imkanina sahip degilseniz, k*cinizla donunuz arasina tuvalet kagidi koymaniza neden olan b*k.

ikinci dalga: tam s*cip ayaga kalkmişken daha kakaniz oldugunu anlamaniza neden olan b*k

diet b*k: o kadar cok s*carsiniz ki 3-4 kilo kaybedersiniz. işte o b*k.

anaconda: o kadar uzundur ki, tuvalet fircasiyla parcalara ayirmadan sifonu cekmeye korkarsiniz. (cunku sifondan gelen su anacondaya carpip her tarafa sicrayabilir)

tersine havai fişek gosterisi: cok kisa bir zamanda icinizdeki b*k parcaciklarini bol gazla birlikte fişkirttiginiz durum. genelde tuvaletin her tarafinin kirlenmesine ve �bu muyudu?� demenize sebep olur.

misir b*ku: eh� misira benzeyen b*k.

ah keşke s*cabilseydim b*ku: bu b*k k*cinizdan cikmamakta israr eder ve uzun sure oturmaniza ve bir kac kere osurmuş olmaniza ragmen icinizde kalir. kabizlikla yakindan alakasi olsa da kabiz olmadiginiz durumlarda da bu b*ktan uretebilirsiniz.

demir b*k: cikarken o kadar cok acitir ki, cikan şeyin demirden ve enlemesine cikiyor oldugunu duşunursunuz.

islak popo b*ku: bu b*k k*cinizdan o kadar hizli cikarki, tuvaletteki suyu poponuzun her tarafini az cok islatacak şekilde sicratir. bu s*cişin ardindan duş almak dinimizce tavsiye edilmektedir.

sivi b*k: adi ustunde k*cinizdan cikan kahverengi siviyla tuvaletin her tarafini berbat etmenize neden olan b*k. o kadar sividir ki, bunu işemenin mumkun oldugunu duşunursunuz.

bol sarimsakli işkembe b*ku: o kadar kotu kokar ki, evin tamamini havalandirmak icap eder. bu b*kun muhtemel nedeni icerken yediginiz onlarca sarimsakli mezenin ustune ictiginiz bol sarimsakli işkembe corbasidir.

sosyete b*ku: koca cussesine ragmen kokmadigi duşunulen b*k.

kucuk şirin pipildekler: ozellikle kamuya acik tuvaletlerde s*ctiginizda, defalarca sifon cekmenize neden olan b*k. iki uc kere sifonu cekmiş olmaniza ragmen, hala bazi kucuk top gibi parcaciklarin suda yuzdugunu gorursunuz.

isyankar b*k: bu osurmaya calişirken kacirdiginiz b*ka verilen isimdir. genelde evinizde degilken başiniza gelir ve donunuza bulaştigi icin butun gun sizi rahatsiz eder.

komando b*k: k*cinizi temizlerken, poponuzun kenarina asili kalarak duşmemeyi başarmiş olan oldukca buyuk b*k parcasina verilen isim.

buzul b*ku: yarisi suyun icinde yarisi da suyun dişinda duran b*k.

gulle b*k: cok kuvvetli bir osurukla birlikte k*cinizdan firlayan buyuk b*k parcasina verilen isim. genelde klozetin kirilip kirilmadigini kontrol etmenize neden olur.

şakaci b*k: k*cinizdan cikar gibi olur, fakat cikti sanip gevşediginizde geri girer. yarisi gozukur, sonra tekrar iceri girer. bunu cikarmak pek zordur. en iyi yontem yarisini cikarmayi başarinca cikan ksimini tuvalet kagidi ile silmektir.

keci b*ku: kucuk kucuk parcalar halinde cikan ama s*ç s*ç bitmeyen b*k. bir nokta da sikintidan s*cmayi birakirsiniz, cunku hic bitmeyecek gibidir.

simge b*ku: k*cinizdan yavaş yavaş cikar ve yayila yayila serilir. kalkip baktiginizda kesin bir harfe ya da simgeye benzetirsiniz.

yanici b*k: k*cinizi o kadar cok yakar ki, kibrit caksaniz yanacagina
    emin olursunuz.

cifte yogunlukta b*k: s*çtıklarinizin bir kismi su da yuzerken, bir kismi suya batmiştir. aralarda bazi �buzul b*k�larina da rastlanir.

tikac: s*ctiginizda tuvaleti tikayan, sifonu cekince de suyun taşmasina neden olan nadir b*k ceşidi. uzun sureli kabizliktan sonra iyi bir s*ciş bu etkiyi gosterebilir.

ruyalarinizin b*ku: uzun sureli kabizliktan sonra hayal edeceginiz b*k ceşidi.

beton: ruyalarinizin b*kunun hayata gectigi b*k. bazen tikac şeklinde de gorulebilir.

kayip b*k: s*ctiktan sonra dogrudan tuvalet deliginden gecip gozlerden kaybolan b*k.

gokkuşagi b*ku: ceşit ceşit renkte meyve sebze vs.yi yedikten sonra iyi sinderemeden s*carsaniz oluşacak olan b*k..

sarkit: s*carken k*cinizdan ayrilmayan, bir sure asili kalan b*k. biraz sallanarak duşurmeye calişabilirsiniz.

utangac b*k: tam s*cacakken, tuvalet kapisinin onunde birileri oldugunu hissettiginizde iceri kacan b*k.

uyuşturucu b*k: cok uzun surede ciktigindan ayaklarinizin uyuşmasina neden olan b*k.

beklenmedik misafir: tam işerken k*cinizdan kacan b*k.

gokgurultusu: bu b*k k*cinizdan cikarken o kadar cok ses cikarir ki hem inanamayip gulumsersiniz, hem de ev ahalisine rezil oldugunuz icin kontrol etmeye calişirsiniz fakat kontrol etmeye caliştikca daha cok ses cikarabildiginizi anlayip daha cok gulumsersiniz.

Hocam konunun içine mıçmışın

Hocam *ıçmaya teşfikten şikayet edecem seni, okuya okuya geldi a.k

• quote:

Yakalanırsan Bizi Tanımıyorsun Diyalogları

-Bu görev senin 007, yakalnırsan bizi tanımıyorsun
    +ilahi murat amca güven bana
    -harbiden tanımıyormuşsun lan mahmut ben
    +ben gidiyim o zaman

-Bu görev çok gizli kalmalı rıfat yakalanırsan bizi tanımıyorsun ibibikus sultanuzum
    +artık seni tanıyamıyorum necati abi
    -aferin işte böyle sana güvenebileceğimi biliyordum afrika dere kurbağası kafalı tosunum
    +ben ciddiydim ama noluyo ulan
    -herkes biraz ciddi değil midir kertenkele kafalı pis zenci
    +abi ben gidiyorum
    -gittiğin yağmurla gel

-Yakalanırsan bizi tanımıyorsun tamam mı lan
    +hay sizinle yakalamaç oynayanın
    -öyle deme öyle deme kaçacağımız koordinatları veriyorum
    +allah belanızı versin ben aşşağıda ki çocuklarla saklambaç oynıcam
    -önün arkan sağın solun sobe mi hee sobe mi çabuk söyle

-yakalanırsan bizi tanımıyorsun tamam mı
    +siz kimsiniz ki
    -ben murat yirmi yaşındayım bekarım
    +bu da yeni tanışma taktiği mi bu erkekler hep böyle
    -sen sormadın mı kimsiniz diye hem asıl sonra erkeklere laf de
    +ayy defol be
    -yalarım

-yakalanırsan bizi tanımıyorsun tamam mı
    +sizi ne tanıcam lan seviyemde değilsiniz zaten allahın artistleri
    -tamam mı dedim
    +he tamam tamam sığır yaa
    -inşallah yakalanırsın lan

süper

• çok enerji dolusun bakıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.