Şimdi Ara

2 şampuan alana 20 TL hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seçili şampuan ürünlerinden 2 adet alana 20 TL hediye çeki veriliyor! a101.com.tr de geçerli bu sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radtv213 -- 28 Kasım 2019; 10:29:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hay sana ehliyet veren :))

• 2 adet 450 ml Head Shoulders şampuan 43.80 tl aynı ürün trendyol tarzı sitelerde 28 30 tl arası ücretsiz kargo ile satılıyor 13 15 tl zaten pahalıya veriyor şuan piyasa ya göre bana çok da sıcak gelmedi açıkcası

• az önce a101 şubede head&shoulders 900ml xxl şampuan 28,90'dı, %30 indirim ile 20,23 liraya aldım.
  • Kampanya linki var mı online mi alınmalı

• Kampanya linki var mı online mi alınmalı

• Verdiği hediye çeki in alt limiti olabilir 100 TL ve üzeri gibi. Çek hakkında detaylı bilgi vermemiş böyle durumlarda çekin üzerine yatıyor a101. Benim 50 TL lik 250 TL alt limitli çeki dahi vermiyordu da ekran görüntüsünü Allahtan almıştım. ekran görüntüsü yüzünden verdiler. Birçok kişilerden ekran görüntüsü istemişler tabi haliyle çoğu kimsede yok çeki yuklmediler.

Sonuç olarak alt limit var mi

• 20likcivi kullanıcısına yanıt
    Şampuanlarda 2 al 20 TL hediye çeki kazan
    Koşullar: Kampanya 28.11.2019-01.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir Kazanılan hediye çekleri hemen kullanılabilecektir. 15.01.2020 tarihine kadar vereceğiniz bir sonraki 150 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
    https://www.a101.com.tr/kampanyalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.