Şimdi Ara

2 Ocak'ta ZARA, Massimo Dutti, Bershka, Pull and Bear de indirim günleri başlıyor... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
22
Favori
29.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Echoés

quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Adanadaki mağaza da yoğundu ama çok değil 10kişilik sıra bekledim bir gömlek aldım çıktım zaradan. Diğer mazalarda pek birşey bulamadım en kalabalık olan zara idi. 70 ten 50 ye düşmüştü kalmaz diye aldım.
    Bu iade edip tekrar alma olayı nedir ya

slm hemşo :) aynen ben de XL ne varsa sepete atıp sonra kabinde ayıklıyorum :

Hayırlı olsun güle güle giyin.

eyvallah hemşo.. Seninkiler de hayırlı olsun

• Pull and bear 2014 kasimda mont almistim montda urun hatasi vardi beyaz pamukcuk toplaniyordu magaza muduru ilgilendi sagolsun iki sene boyunca fisiniz ile gelip degistirebilirsiniz dedi bugunde yeni sezon montlardan degistirip farkini odedim marka budur musteri memnuniyeti budur bu reklam icin de bana bir tshirt felan verilse fena olmaz :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceviz ağacı

dün bu mağazaları gezdim pek gozume hoş gelen ürün bulamadım vialand zara da bazı iyi ceketler var ama fiyatlar çok ucuz sayılmaz normal ederi zaten bu

Aynen hocam bende bugun gezdim hepsini,dediğinize katılıyorum.Ne sağlam bir indirim var ne de güzel denilebilecek şeyler ama insanlar pazartesi sabahı kuyruk oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Pull and bear 2014 kasimda mont almistim montda urun hatasi vardi beyaz pamukcuk toplaniyordu magaza muduru ilgilendi sagolsun iki sene boyunca fisiniz ile gelip degistirebilirsiniz dedi bugunde yeni sezon montlardan degistirip farkini odedim marka budur musteri memnuniyeti budur bu reklam icin de bana bir tshirt felan verilse fena olmaz :))

2 sene mi? Yani kullandın ve yeni sezonla mı değiştirdin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

quote:

Pull and bear 2014 kasimda mont almistim montda urun hatasi vardi beyaz pamukcuk toplaniyordu magaza muduru ilgilendi sagolsun iki sene boyunca fisiniz ile gelip degistirebilirsiniz dedi bugunde yeni sezon montlardan degistirip farkini odedim marka budur musteri memnuniyeti budur bu reklam icin de bana bir tshirt felan verilse fena olmaz :))

2014 kasımda aldım 1 sene oldu zaten 3-4 gün giymiştim ve mont dediğim gibi beyaz pamuklu olmuştu giymeyin dediler zaten ben de o zamandan beri poşetleyip bazanın altına koymuştum araya bir temmuz indirimi girdi o indirimde mont yoktu şimdi ilk kışlık indirimde değişim yaptılar evet yeni sezon indirime girenlerden aldığım mont daha pahalı idi aradaki farkı ödedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

quote:

2014 kasımda aldım 1 sene oldu zaten 3-4 gün giymiştim ve mont dediğim gibi beyaz pamuklu olmuştu giymeyin dediler zaten ben de o zamandan beri poşetleyip bazanın altına koymuştum araya bir temmuz indirimi girdi o indirimde mont yoktu şimdi ilk kışlık indirimde değişim yaptılar evet yeni sezon indirime girenlerden aldığım mont daha pahalı idi aradaki farkı ödedim.

Hm anladım. Giymeyin dediler sende o sırada değiştirmeyip 1 sene bekledin yani, peki o zaman neden değiştirmedin abi, sadece meraktan soruyorum çünkü giyebilirdin 1 sene ve değiştirebilirdin, böyle bi hakkımız varsa kullanalım yani :D

• Yok o sira beden yoktu baska da guzel mont yoktu,dedigim gibi sezon bittigi icin de 1 sene mont gelmedi adam akilli zaten o kadar bekledim dedim gelince de indirimi bekleyeyim dedi sicak firsatci ruhuma ayip olmasin dedim

• Ufak bir yanlışı düzeltmek isterim ve bir kaç bilgide vermekte fayda var.

İndirimlerin her markada %50-%40-%30-%20 vb şekilde gitmektedir.Yani her markanın mağazasında farklı tekstil gruplarında indirim oranı farklıdır.Bershkada seçili Mont'ta %50'yse Pull and Bear'da seçili Pantolon'da %50'dir gibisinden bir politika izlenmektedir.Her haftanın 'Perşembe' günleri firmanın seçtiği ve her markasında farklılık gösteren ürün gruplarında belli oranlarda indirimler gerçekleşmektedir.(Örn: Çarşamba 50 TL'ye aldığınız kazak Perşembe sabahı 39.95 gibi bir etiketle karşılaşabilirsiniz) Bu dediğim gibi firmanın satışlar ve izlediği politikayla alakalı bir durum her markasında farklı şekilde sürdürüyor bu durumu.(Örn: Bir hafta T-Shirt düşüyor önümüzdeki hafta Pantolon vs vs diye gidiyor satışlarla paralel olarak)

Tek tavsiyem 15-20 TL için beğendiğiniz bedeni size uyan şeyleri düşünmeden alın sonrası hüsran olabiliyor.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama sanıyorum insanlar indirimlerin farkına vardı. 3. indirime sadece düz beyaz tshirtler kalırsa şükür diyelim.

• 2 . indirim cumartesimi başlar acaba ???izdiham olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverMoree

Akasya da ve maltepe parkta yağmaladılar resmen.

Hadi ya

bu hafta sonu uğramayı düşünüyordum
  • Zara pazar yerine dönmüş :) dün maltepepark şubesine uğradım koton defacto daha derli topluydu emin olun :) ürünlerin bedenleri pek kalmamış ama dış giyimleri çok kaliteli durmuyordu. Gömlerkleri alınabili gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Bilmiyorum ama sanıyorum insanlar indirimlerin farkına vardı. 3. indirime sadece düz beyaz tshirtler kalırsa şükür diyelim.

Evet aynen

Ama biten urunlerın yerıne depodan yıne koyarlar bence ? Hemen boyle bıtmıs olması ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Evet aynen

Ama biten urunlerın yerıne depodan yıne koyarlar bence ? Hemen boyle bıtmıs olması ?

Bence böyle bir indirime girdilerse tüm ürünlerde depo vardır.

Bu alta attığım fotoğrafı Akasya Pull and Bear'da çektim. Yani sakin olun herkese yetecek ürünümüz var diyorlar.

https://store.donanimhaber.com/2e/97/8d/2e978d29c355df32c299c3b6ff01ba26.jpg

• Son yaz indiriminde de bu indirimde de almaya değer bir şey bulamadım. İkisinde de ilk günden ordaydım. Belki 4 senedir bu indirimleri takip ediyorum ama son sene iyice kötü olmuş koleksiyonlar. Bu indirimde sadece bir mont beğendim o da indirime girmemiş. Elbette satın alınacak bir şeyler bulunabilir ama bir çoğunun benzerini zaten başka markalarda satıyor. Şöyle iki sene önceki denim ceketlere bakıyorumda şimdikiler çok garip geliyor. Örnek çoğaltılabilir

Küçük bir dipnot ekleyeyim. Mağaza stokları hep yenilenir, özellikle çok satış yapan mağazalara ürün transferi daha çok olur. Ayrıca hiç ummadığınız mağazadan istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Çok yaşadım. İnsan bir başka mutlu oluyor Ümidinizi kesmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mutlaka kı bulunur bulunmalı da zaten yoksa satacak sey kalmaz

Ama dun ısrarla sordum duttı de elemana depoda da mı yoktur kesın alacagım !? falan dıye ama yok kalmadı dedı

Bakalım tekrar bakacagım

• dutti nin internet sitesindeki fiyatlar mağazadaki indirimli fiyatlatrmıdır? bilgisi olan varmı?
  • bu hafta hangı gun ındırım yapacaklar acaba?
  • Bu kadar cok kadin indirim haberini nerden aldilar dh nin yarisi kadinmi lan yoksa :)

• Konuyla alakasız, Pull & Bear nasıl okuyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.