Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baba Adı MUHARREM
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 2'nci Zh. Tug. K.lığı
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

bu zmna kadar verilen detaylı bilgilerden dolayı teşekkür ederim ama bnm gözüme de çarpmamış olabilir topçu birliğinle ilgili fazla detay alamadım dier birliklere göre biraz daha az geçilmiş orası hakkında bilgisi olanlardan bilgi alabilirmiyim? şimdiden teşekkürler 335. dönem arkadaşlarıma hayırlı teskereler
  • bu arada Hakan ve Mahmut Özkan sanırım en az 28 gün birlikdeyiz :)
  • Adı ve Soyadı FATİH KORAY ARSLAN
    Sınıfı BAKIM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

herkese hayırlı tezkereler.
  • Adı ve Soyadı MUSTAFA KANDEMİR
    Sınıfı TANK
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

Herkese şimdiden hayırlı teskereler. Bu tugay hakkında bildiklerini paylaşanlara da teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okemik

gerçi şuan için internette ki sonuç tankçı görünsede nizamiyeden girişte sınıfın değişebilir. bende oraya giderken tankçı görünüyordum. nizamiyeden girerken lojistik dediler. acemide 5. gün falandı tekrar bi dağıtım yaptılar. çoğunluğun yeri yine değişti. yani tankçı olmayabilirsin bilgin olsun. kafana takılan varsa sorabilirsin.

hocam banada 335. dönem bakımcı olarak çıktı...nasıldır düzen biraz bilgi verebilirmisin??hayırlı tezkereler...
  • Bilal'cim Hoş Geldin... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fia

Adı ve Soyadı HAKAN UYAR
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL
    _____

Mahmut Özkan. Kardeşim Sanırım Yatakane arkadaşıyız...

Öyle Hakan Kardeşim Güzel Günlerimiz Geçicek Hayırlısıyla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal115

bu arada Hakan ve Mahmut Özkan sanırım en az 28 gün birlikdeyiz :)

Hakan Bilal Mahmut Oldu
    Güzel Günlerimiz Olacak Güzel ...
  • İnşaallah Kardeşim...
  • ben salih yarın bende geliyom insallah...sınıfım topçu
  • arkadaşlar sağolun verdiğiniz bilgiler için
    benim sınıfımda ikmal yazıyor bunun hakkında bilgi verebilecek biri varmı
    görüşmek üzere
  • size kısaca zırhlı tugay hakkında bılgı verıyım
    2. zırhlı tugay -askerler arasında 2. zehirli tugay olarakta bilinir. uçsu bucaksız mercedes ve fxmanlarla git git bitiremediğimiz yolları vardır.nizamiye girişi ile topçu taburu arası 2 km tank taburu ise 2.5 km dir. çarşı dönüşü o yol yürümeleri aklımdan çıkmıyor birde yokuştur yolları.merkez kantin avr dır yanında fotograf studyosu vardır ve yakınında revır vardır. tugay komutanın bınasıda orlardadır ayrıca maltepe cezaevı olarakta bılinen mehmet alı ağacanın kaçtığı cezaevide ordadır. ben 1 ay tank taburunda kaldım cezaevınden gecelerı cok kötü sesler gelıyordu zaten gıdersenız orda yatmıs arkdasları goruceksınız hepsı anlatır. psıkopatı hapcısı cok olan bır yerdır. ama benım tanıdıgım herkez seker gıbıydı.hapcıda olsa keşte olsa hepsi lşeker gibiydi.İnsanlara nasıl davranırsanız öyle cevap görürsünüz neyse.benım zamanımda calınma gıbı seyler olmadı zaten eskı askerlerde bolbol hersey var.tugay cok buyuk topcu olursanız ama vay halınıze=)) o toplar temızle temızle bıtmıyor.tanckcılar daha rahat ve lojistik destekte rahat tugayda mekanıze piyade dısında her yerde kaldım 500 331 kd gıttık 33ler 70 kısı geldı bızı ayırmadılar dırek lojıstık destek sahra bolugunde kaldık 1 hafta yattıgım yatakta kan vardı. ne gunlerdı ama güzel gunlerdı.tugay rahattır kadıkoyden mavı dolmuslarla ugurmumcuya bının tugay kapısında ınersınız.tugay onundende kadıkoy dolmusus gecer.ama denetleme zamanında tugaydaysanız vay halınıze bız 3 denetleme gorduk ustune bırde top atısına gıttık edırneye. sorunuz avrsa sorun cevaplıyım tugay nasıl bır yer

• Banada 2'nci Zh. Tug. K.lığı çıktı arkadaşlar. Hadi hayırlısı ama benim kafama takılan soru oradan dağıtım oluyor mu? oluyorsa genelde nereler oluyor bilgisi olan varsa bi bilgilendirsin size zahmet. iyi geceler herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: flame_guard

Banada 2'nci Zh. Tug. K.lığı çıktı arkadaşlar. Hadi hayırlısı ama benim kafama takılan soru oradan dağıtım oluyor mu? oluyorsa genelde nereler oluyor bilgisi olan varsa bi bilgilendirsin size zahmet. iyi geceler herkese...

aynen tek kafama takılan bu 335 lerde 333 lerden cevap yazabilecek varsa sevinirim.
  • hocam benmde 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Kartal - Maltepe - İstanbul,sınıf: bakım, branş: bkm er
  • Adı ve Soyadı TAMER ORAL
    Sınıfı TANK
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı Tnk. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL
    Katılış Tarihi 12.12.2010

-------------------
    Özellikle askerliğini burda tankçı olarak yapmış arkadaşlar aydınlatıcı bilgi ve mümkünse birtakım ipuçları verebilirlerse sevinirim. Herkese hayırlı olsun şimdiden, görüşmek üzere..
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TANK
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı Tnk. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

sınıfımda tank yazıyor, biz şimdi kesin tankçımıyız orada değişebiliyor mu, dağıtım var mı devrecilik falan oluyor mu
    kısaca nasıldır
  • Sınıfı BAKIM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı Bkm. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

ii geceler arkadaşlar
  • beyler benımde 2.zh. tugay komutanlıgı kartal ıstanbul kısa donem tankcıyım
    antalyadan gıdıyorum..pazar sabah ucagına aldım bıletımı bakalım hayırlısıyla.. baska antalya dan gıden var mı?
  • Ben de piyade taburunda 331 idim. İnzibat değilseniz dağıtım olmaz. Beklentilerinizi düşük tutarak gidin. Kapuskayı, haşlama tavuk ve hindiyi şimdiden sevmeye başlasanız iyi olur. Tuzsuz yemeklere ve çatal bıçak bulamama ihtimaline kendinizi hazırlayın. Bol çorap alın, günlük değiştirin, yıkamaya üşenirseniz kullan at yapın. Kantinde sürekli uzun süreler kuyrukta beklemek ve hiç bir şey alamadan kantinin kapanması durumlarına hazırlıklı olun. En önemlisi de hiç bir şeyi kafaya takmayın sürekli çıkacağınız günü düşünün. Saat beşten önce teslim olmayın bir ay dışarı çıkamayacaksınız, özgürlüğü son dakikaya kadar değerlendirin.
    Hayırlı tahliyeler yani teskereler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.