Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mekanize Piyade Taburuna düşenlere geçmiş olsun diyorum, Allah kurtarsın.
    Atarsa 36 ha başka yok, zorunuza gitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Mekanize Piyade Taburuna düşenlere geçmiş olsun diyorum, Allah kurtarsın.
    Atarsa 36 ha başka yok, zorunuza gitmesin.

hahah dur destur korkutma adamları ılk gunden
  • sınıf tank yazıyo kardeşim. bi akıl bilgi verin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

sınıf tank yazıyo kardeşim. bi akıl bilgi verin bakalım

tank bırlıgı rahattır ama manzarası maltepe askerı cezaevıdır gecelerı ıçtima sesleri yukselır

normalde rahattır en rahat yerlerden bırıdır
    sorun varsa sor yanıtlıyım
  • sağolasın kardeşim, yanımızda çok bişey getirmeye gerek var mı bu arada? neler veriyolar eksiğimizi ona göre getirelim yüklenmeyelim boş yere çantayı..

bide ben denizliden gelicem e5 in kenarındaymış sanırım birliğin yeri, yolda inip mi gelmek daha kolay yoksa kadıköyden dolmuşla falan mı? bi yoluda tarif edersen süper olur. yolda inersem sabahın köründe teslim olmak zorunda kalıcam merkezi bi yerden dolmuş tarifi versen çok güzel olur.
  • quote:

sağolasın kardeşim, yanımızda çok bişey getirmeye gerek var mı bu arada? neler veriyolar eksiğimizi ona göre getirelim yüklenmeyelim boş yere çantayı..

bide ben denizliden gelicem e5 in kenarındaymış sanırım birliğin yeri, yolda inip mi gelmek daha kolay yoksa kadıköyden dolmuşla falan mı? bi yoluda tarif edersen süper olur. yolda inersem sabahın köründe teslim olmak zorunda kalıcam merkezi bi yerden dolmuş tarifi versen çok güzel olur.

kadıköyden mavi dolmuşların ordan uğur mumcu mavi dolmuşuna bin ben zırhlı tugayda inicem de onlar indidiriler seni
    birde yanına fazla bır sey alma terlık tras takımı dıs macunu havlu falan al ayak ıcın tabanlık al don atlet al corap al telefon kartı al yanına bolbol ıstersen sort getır yazın sıcak olur onla yatarsın

• tamamdır hocam çok sağol. senin sınıf neydi bu arada? bizle ilgilenecek tankçı dedelerimiz nasıllar iyi bakarlar mı bize
  • quote:

tamamdır hocam çok sağol. senin sınıf neydi bu arada? bizle ilgilenecek tankçı dedelerimiz nasıllar iyi bakarlar mı bize

ben topçuyum ama tankçılar rahattı bayagı 331 cavuslarını sıze yardımcı olacaktır
  • gerçi şuan için internette ki sonuç tankçı görünsede nizamiyeden girişte sınıfın değişebilir. bende oraya giderken tankçı görünüyordum. nizamiyeden girerken lojistik dediler. acemide 5. gün falandı tekrar bi dağıtım yaptılar. çoğunluğun yeri yine değişti. yani tankçı olmayabilirsin bilgin olsun. kafana takılan varsa sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okemik

gerçi şuan için internette ki sonuç tankçı görünsede nizamiyeden girişte sınıfın değişebilir. bende oraya giderken tankçı görünüyordum. nizamiyeden girerken lojistik dediler. acemide 5. gün falandı tekrar bi dağıtım yaptılar. çoğunluğun yeri yine değişti. yani tankçı olmayabilirsin bilgin olsun. kafana takılan varsa sorabilirsin.

sen nereye düştün lojistikte bende kaldım 5gün sonra topçuyum diye topa attılar sen 331 mısın
    hangı bolumdesın bırde bız lojıstıkte cok kalabalık oldugumuz ıcın kaldık
  • selamlar, ben de 2. zırhlı tugaya tankçı olarak katılıcam. kısa dönemlere dağıtım var mı yoksa ustalığa da burada mı devam edeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe8222

sen nereye düştün lojistikte bende kaldım 5gün sonra topçuyum diye topa attılar sen 331 mısın

Ben lojistikte sıhhiyedeyim kardeş. evet 331 im

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okemik -- 10 Nisan 2010; 23:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkali

selamlar, ben de 2. zırhlı tugaya tankçı olarak katılıcam. kısa dönemlere dağıtım var mı yoksa ustalığa da burada mı devam edeceğiz?

kısa dönemlere dağıtım olmuyor genelde. biz 331 ler olarak baya kalabalıktık o yüzden bi kısmını inzibat olarak boğaz doğusuna bi kısmıda dikimevi ne gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okemik

quote:

Orijinalden alıntı: efe8222

Ben lojistikte sıhhiyedeyim kardeş. evet 331 im

senın ismin ne kesin tanıyorum ben seni

• Arkadaşlar önceki yorumlarımı okuyun lutfen burası hakında en genıs bılgıyı sundum

sizi saran herseyın adresı
  • Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık yarım saat evvel öğrendim askerliğimin çıktığı yeri. 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Kartal Maltepe İSTANBUL diyor. Burayla ilgili bir çok bilgi edindim anlatanlarınız sayesinde. Öncelikle çok teşekkür ederim bunun için. Fakat sınıfa Muhabere demişler. Nedir bu Muhabere ne iş yapar? Bu konuda bir bilgiye rastlayamadım :S Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Saygılar dilerim.
  • .C
    Adı ve Soyadı MAHMUT ÖZKAN
    Baba Adı HASAN
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 2'nci Zh. Tug. K.lığı
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL

Bütün kardeşlerime Allah Yardımcısı Olsun Herkese Hayırlı Teskereler Dilerim
  • Adı ve Soyadı ERKAN KÜREKÇİ

Sınıfı ULAŞTIRMA

Statüsü Kısa Dönem Er

Branşı -

Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL
  • Adı ve Soyadı HAKAN UYAR
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    KARTAL MALTEPE İSTANBUL
    _____

Mahmut Özkan. Kardeşim Sanırım Yatakane arkadaşıyız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fia -- 10 Ağustos 2010; 3:22:38 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.