Şimdi Ara

2'NCİ KOLORDU - GELİBOLU ÇANAKKALE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
136.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: university

quote:

Orijinalden alıntı: XII

Gittik geldik.Sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

esas birlik :2 NCİ KOR.HV.SVN.TB. 2 NCİ 35 MM.LİK OER.HV.SVN.BT. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE . tavsiyelerinizi alalım hocam

Kısa dönemler için kısaca kolay geçiyor asklerlik.Tek sorun muhafız bölüğü olur isen kalan 5 ayın nöbet ile geçecektir.Onun dışında diğer bölüklerde yazıcı rdm santral revir vs gibi alanlara dağılır rahat edersiniz.Kısa dönemlere az da olsa sıracılık muhabbeti işliyor.Onu atlattığında rahatça telefon kullanabilirsin.Yemekhaneyi özel işletme almıştı biz giderken.Yemekler güzel.en azından bulaşığı pişirmesi size kalmıyor.biz azda olsa çektik :) onun dışında gazinoda ligtv ve ps3'ler mevcut.(Pes sayesine az ekmek yememiştim.) bunun dışında sorunuz var ise yardımcı olurum....

• quote:

quote:

quote:

esas birlik :2 NCİ KOR.HV.SVN.TB. 2 NCİ 35 MM.LİK OER.HV.SVN.BT. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE . tavsiyelerinizi alalım hocam

Kısa dönemler için kısaca kolay geçiyor asklerlik.Tek sorun muhafız bölüğü olur isen kalan 5 ayın nöbet ile geçecektir.Onun dışında diğer bölüklerde yazıcı rdm santral revir vs gibi alanlara dağılır rahat edersiniz.Kısa dönemlere az da olsa sıracılık muhabbeti işliyor.Onu atlattığında rahatça telefon kullanabilirsin.Yemekhaneyi özel işletme almıştı biz giderken.Yemekler güzel.en azından bulaşığı pişirmesi size kalmıyor.biz azda olsa çektik :) onun dışında gazinoda ligtv ve ps3'ler mevcut.(Pes sayesine az ekmek yememiştim.) bunun dışında sorunuz var ise yardımcı olurum....

teşekkürler.kısa dönem olarak gidiyorum hocam. sınıf, hava savunma diye geçiyor. sadece bu alanda mı eğitim göruyoruz. yoksa dediğiniz gibi dağıtıyorlar mı ihtiyaca göre. Bu 35mm lik oerlikonlar bayagı emek isteyen birşeye benziyor :)
    tecrubeler için sağolun..

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler.kısa dönem olarak gidiyorum hocam. sınıf, hava savunma diye geçiyor. sadece bu alanda mı eğitim göruyoruz. yoksa dediğiniz gibi dağıtıyorlar mı ihtiyaca göre. Bu 35mm lik oerlikonlar bayagı emek isteyen birşeye benziyor :)
    tecrubeler için sağolun..

Valla hocam havacıları bizim zamanımızda dağıttılar ama şuan durum ne bilemeyeceğim.Her ne olursa olsun kısa dönemlere tatil gibi gelir Çanakkale

• selamün aleyküm arkadaşlar. benim esas birlik 2 NCİ KOR.İS.A. BKM.BL. / ÇANAKKALE MERKEZ / ÇANAKKALE olarak görülüyor. burası da mı geliboluda acaba? burada askerlik yapanlar bilgi verirse sevinirim. bide ben bakımcıyım. burada bakımcılar ne iş yaparlar? şimdiden teşekkürler. gelenlere geçmiş olsun gidenlere hayırlı tezkereler inşallah..
  • Arkadaşlar merhaba esas birliğim 2 NCİ KOR.KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIĞI / ÇANAKKALE GELİBOLU. Kısa dönem piyade. Burada askerliğini yapanlardan bilgi alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • charmap kullanıcısına yanıt
    Dostum benimde aynı yer.Ben 2. gruba kaldım senin ne zaman?
  • Kaya13 kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı hocam 2. grup.
    Senin acemilik neresi bu arada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charmap -- 1 Ağustos 2017; 14:52:10 >
  • Maltepe/İstanbul. Senin?
  • Kaya13 kullanıcısına yanıt
    Benim de maltepe hocam.

• Hocam numaramı mesaj olarak gönderdim size ulaşabilirsiniz bana.

• Benimde acemi maltepe usta gelibolu ulasirsaniz sevinirim

• Hocam numarani yazar misin pm den

• Benim de istihkam alayı kasımda gidecek var mı ?
    İstihkam alayına gidenler varsa tavsiyeleriniz nelerdir?
  • 2.Kor.İs.A.Kh ve Kh.hiz.bl / Çanakkale / gelibolu
    2.Kor.İs.A. Köprücü Tb. 1. Yüzücü Şerit Köp. Bl / Çanakkale/ gelibolu
    varsa aynı olanlar pm atabilirsiniz
  • acemi: 2 NCİ KOR.İS.A. KH. VE KH.HİZ.BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE
    usta: 2 NCİ KOR.İS.A.İS.SVŞ.TB. HÜCUM ENGEL BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE

Sınıf olarakta bakım belirtilmiş. Buralarda askerliğini yapan arkadaşlar bizleri bilgilendirirse sevinirim..
  • Acemi: 2.NCİ KOR. İS. A. KH. VE KH. HİZ. BL. / GELİBOLU ÇANAKKALE
    Usta: 2.NCİ KOR. İS. A. KÖPRÜCÜ TB. 2.NCİ YÜZÜCÜ ŞERİT KÖP. BL. / GELİBOLU ÇANAKKALE

Sınıf: İSTİHKAM

Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • Acemi birliği- 2 NCİ KOR.İS.A. KH. VE KH.HİZ.BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE

Esas birliği-2 NCİ KOR.İS.A.İS.SVŞ.TB. HÜCUM ENGEL BL. / ÇANAKKALE GELİBOLU / ÇANAKKALE

Sınıf: İstihkam

aynı olan bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşır mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: georghehagi

2.Kor.İs.A.Kh ve Kh.hiz.bl / Çanakkale / gelibolu
    2.Kor.İs.A. Köprücü Tb. 1. Yüzücü Şerit Köp. Bl / Çanakkale/ gelibolu
    varsa aynı olanlar pm atabilirsiniz

hocam pm yolladım bakar mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik 18.mekanize p.tug gelibolu

Ustalik 2.kol mebs. Bl. Sinif ikmal. Gelibolu benim yerim arkadaşlar

• Usta: 2.NCİ KOR. İS. A. KÖPRÜCÜ TB. NEHİR GEÇİŞ DESTEK. BL. / GELİBOLU ÇANAKKALE

Sınıf: İSTİHKAM

Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okangozuacik -- 26 Ocak 2018; 3:16:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.