Şimdi Ara

2. Monitör Masaüstünü Göster Ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. monitörde Masaüstünü göstere tıkladığımda iki ekranda da masaüstüne geçiyor. Ben 2. monitörde değişiklik yapmasın istiyorum. Bunu windows 10'da ayarlayabilir miyim?

• yaparsın tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: webb45

yaparsın tabii

nasıl?
  • başlat düğmesine basılı tut ondan sonra p bas ordan da genişlet de bakalım olcak mı mesala bnm 1. ekranda masa üstü var 2. ekranda çalışma ekranım var
  • Konuyu hortlatmış gibi olacak ama... Arkadaşın derdini ben de yaşıyorum. Cevaplayan da soruyu anlamamış sanırım...

2 ekran kullanıyorum, sağdakinde (2. ekran) TV açık, soldaki düzenli kullandığım ekran. Masaüstüne tıkladığımda sağdaki ekran sabit kalacak, soldaki an ekran masaüstünü gösterecek şekilde ayarlanabilir mi? Teşekkürler...
  • Google'da en üst sırada çıkan konu olduğu için bulduğum çözümü yazayım.
    Senelerdir, sürekli sinirimi bozan bir durumdu.
    http://dualmonitortool.sourceforge.net/index.html adresinden, programın son sürümünü indiriyoruz ve kurulumunu yaptıktan sonra; 'Other Windows' sekmesinden, (açılışta aktif olan) monitörler için, kısayol tuşu belirliyoruz. Sorunun çözümü bu kadar.

2. Monitör Masaüstünü Göster Ayarı

Onun haricinde pencereleri simge durumunda küçültmek, tam ekran yapmak ve/ya küçük hale getirmek için kısayol tuşları belirlenebiliyor. Ben uzun bir süre, sadece "Show Desktop" / "Masaüstünü Göster" özelliğini kullanacağım.

Alt + 1'e tekrar bastığınızda; Win + D'de olduğu gibi, aşağı indirdiğiniz ekranlar geri gelmiyor fakat; bu çok kullanılan bir fonksiyon değil. Bence bu yokluk sonrasında, en az 3 yıl götürür.

• Guest-7C21F93AF G kullanıcısına yanıt

Size teşekkür edebilmek için unuttuğum hesabımın kullanıcı adı ve şifresini bulup giriş yaptım.

• MaRCoPoLo07 M kullanıcısına yanıt

ben de bu yorumu beğenebilmek için aynısını yaptım 2. Monitör Masaüstünü Göster Ayarı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.