Şimdi Ara

2 Megapiksel karşılaştırması(K750,N90,N70,6280,V902) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
16.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aliss

n70 hepsinden iyi çekmiş burda

bu kadar kör olmak zorundamısın .en iğrençi n70 çekmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: atakansah

quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

quote:

Orjinalden alıntı: psikopat_demobil

alakası bile yok k750i detay olarak ta hepsinden üstün.n90ın fotoları detaysız ve karanlık çekim yapıyor.iskandinav dergisinin testinde n90da küçük detaylar belli olmadığı,k750i'de de en küçük detayların bile belli olduğu yazılmış ve gösterilmiş.2mp de hem renk hem netlik detay olarak k750i en üstünü.6280 de kötü değil ama bazı alanlarda çok kötü.n70 zaten iğrenç bişi ne renklerin gerçekle alakası var ne detaylar belli bişi yok.yine görüldüğü gibi k750i en iyileri.k750i,pc de fotoları detaysız görülür ama ekranda ve özellikle baskı alındığında en neti k750i oluyor.ben bunun testini yaptım bi arkadaşımda n90 var ötekinde de k750i var ben aynı anda aynı karenin fotosunu çektim,ayarlar,çözünürlükler aynı,her ikisine de oto focus yapıldı ama k750i de en küçük ayrıntılar belliyken n90 hem renkler soluk,hem karanlık ve resimler çok detaylı değildi.k750i number one

Bu k750i şapkadan tavşandan da çıkartıyor mu?

YOK ÇIKAN TAVŞANLARI ÖLDÜRÜYOR
    n yani dediklerim yanlışmı yanlış olması mümkün değil,kucağımda aylar öncesinden kalan iskandinav dergisi var ona bakıp bakıp yazıyom,koskoca dergiye mi inanam,n90a çok detaylı diyenemi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atakansah

quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

quote:

alakası bile yok k750i detay olarak ta hepsinden üstün.n90ın fotoları detaysız ve karanlık çekim yapıyor.iskandinav dergisinin testinde n90da küçük detaylar belli olmadığı,k750i'de de en küçük detayların bile belli olduğu yazılmış ve gösterilmiş.2mp de hem renk hem netlik detay olarak k750i en üstünü.6280 de kötü değil ama bazı alanlarda çok kötü.n70 zaten iğrenç bişi ne renklerin gerçekle alakası var ne detaylar belli bişi yok.yine görüldüğü gibi k750i en iyileri.k750i,pc de fotoları detaysız görülür ama ekranda ve özellikle baskı alındığında en neti k750i oluyor.ben bunun testini yaptım bi arkadaşımda n90 var ötekinde de k750i var ben aynı anda aynı karenin fotosunu çektim,ayarlar,çözünürlükler aynı,her ikisine de oto focus yapıldı ama k750i de en küçük ayrıntılar belliyken n90 hem renkler soluk,hem karanlık ve resimler çok detaylı değildi.k750i number one

Bu k750i şapkadan tavşandan da çıkartıyor mu?

YOK ÇIKAN TAVŞANLARI ÖLDÜRÜYOR
    n yani dediklerim yanlışmı yanlış olması mümkün değil,kucağımda aylar öncesinden kalan iskandinav dergisi var ona bakıp bakıp yazıyom,koskoca dergiye mi inanam,n90a çok detaylı diyenemi

Sen kucağındaki aylar öncesinden kalma İskandinav dergilerinle, N90 ı olanlar da bırak N90 larıyla mutlu olsunlar
  • 600 ytl ye Sony nin ince W serilerinden alıp cebinizde her zaman taşıayabilirsiniz....
    çektigi fotoda şu anda piyasada olan bütün telefonlardan karşılaştıralamaycak derecede iyi olacaktır...
  • ama kim ne derse desin k750i en iyi fotoğrafı çekiyor 2 mpde
  • tabeki k750i ulan nokiqa 2 megapiksel icinde bu k750 gececek telefon cikramadi yani
  • Herkes Sussun K750i Tek geçerim...!!!
  • k750 ve n90 içlerinde en iyisi (bu resimlere göre).ama 6280 bu kadar kötü foto çekmiyor.bunu da belirtmek isterim.
  • kesinlike k750i.sonra N90
  • işte bu da nokia 3250'nin 2 megapiksel möthüş kamerasından çekilmiş hiçde möthüş olmayan bir fotosu...

yorum SiziN....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .M3RT. -- 19 Eylül 2006; 15:23:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagopa001

işte bu da nokia 3250'nin 2 megapiksel möthüş kamerasından çekilmiş hiçde möthüş olmayan bir fotosu...

yorum SiziN....

3250 en kötü 2 mp.
    k750i ile yarışabilmesi için daha 40 fırın yazılım yemesi lazım
    yalan mı
  • 3250 her ne kadar 2 megapiksel kameraya sahip olsa da fotoğraf kalitesi kendi sınıfındaki telefonlara göre geri kalıyor. Özellikle gece fotoğrafları vasat kalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okumusfatih

k750 ve n90 içlerinde en iyisi (bu resimlere göre).ama 6280 bu kadar kötü foto çekmiyor.bunu da belirtmek isterim.

6280 ekranda ve pc de net gösteriyor ama baskı alındığında çok kötü
  • quote:

quote:

k750 ve n90 içlerinde en iyisi (bu resimlere göre).ama 6280 bu kadar kötü foto çekmiyor.bunu da belirtmek isterim.

desene her telefonda bi çapanoğlu varr
  • quote:

quote:

quote:

aynen.k750de ekranda normal,PC'de net,baskı alındığında mükemmel bi netlik var
    eeeee 2 mp kamerayı,ekranda saklayın diye koymamışlar.baskı kalitesidir önemli olan
    ama baskı makinesinin baskı kalitesi de önemli
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eeeee 2 mp kamerayı,ekranda saklayın diye koymamışlar.baskı kalitesidir önemli olan

o zaman baskı makinalarında da çapanoğlu var.söyle düzgün elektronik eşya üretecek bi firma gelmedi henüz yeryüsüne
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman baskı makinalarında da çapanoğlu var.söyle düzgün elektronik eşya üretecek bi firma gelmedi henüz yeryüsüne

aahhh kardeş naparsın zalim dünya
    işte buna içilir
  • k750 yi tek geçerim 1 yıldır kullanan biri olarak söylüyorum.buradaki resimler pek gerçekçi değil gibime geldi. n90 n70 falan fasafiso...
  • quote:

k750 yi tek geçerim 1 yıldır kullanan biri olarak söylüyorum.buradaki resimler pek gerçekçi değil gibime geldi. n90 n70 falan fasafiso...

Haklısın SE K750i bir mucize
  • yaklasık 2 aydır n70 kullanıorum we zoom lanan resimde(sandalye) n 70 in mp dusuk cekilmis yani o tel de 11x yaklasınca 2mp bozulmuor ama 12 .de 0.8 e dusuo milleti kandırmayalım ltfen
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.