Şimdi Ara

2 LİTRE TERMOS 29.90TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zeroDreams

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Alışkanlık bu tavada önceden ısıtıp sonra eti koyduğumuz için mühürlüyor demiştim ama altını açıp kısıkta soğukken tavuğu atarsak belki içi de pişebilir.

Köfteye mangal tadı verdiği net ama. Ek olarakta piknik tüpünüzü alıp balkonda yaparsanız daha keyifli oluyor.

Tavayla balkonda mangal keyfi de ilginçmiş

ilginç bir durum yok, döküm tava mangal tadı verir uzun zamandır kullanıyorum. mutfakta duman ve yağ olduğu için balkonda daha keyifli tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar şimdi termos için ne yapıyoruz? alıyor muyuz?

sonuç olarak almıyoruz :)

tamamdır eyvallah hocam, bana Stanley markasını önerdi arkadaşım, indirim ile 13 mü 15 mi dolara aldım diyor çok kaliteli, bende ona bakıcam :)
  • Türk markası yok mu kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Alışkanlık bu tavada önceden ısıtıp sonra eti koyduğumuz için mühürlüyor demiştim ama altını açıp kısıkta soğukken tavuğu atarsak belki içi de pişebilir.

Köfteye mangal tadı verdiği net ama. Ek olarakta piknik tüpünüzü alıp balkonda yaparsanız daha keyifli oluyor.

Mantı yerine makarnaya sarımsaklı yoğurt ve biberli, salçalı tereyağ yakıp dökmek gibi düşünebiliriz. Tatmin ediciliği mukayese etmek gerekirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

quote:

quote:

ilginç bir durum yok, döküm tava mangal tadı verir uzun zamandır kullanıyorum. mutfakta duman ve yağ olduğu için balkonda daha keyifli tabiki.

Bimdeki tavayımı kullanıyosunuz bana pekte ucuz gelmedi 37,5 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tava kaç cm? Fotoğrafta tam anlaşılmıyor çok küçük değildir umarım..

• termosa boşuna para vermeyin çöp.
    dökümeler alınabilir...ha bir de Fakir dik durabilen süpürge gibi süpürge alınabilir.piayasadaki en gururlu süpürge...
  • usta termos neden çöp önceden aldın mı ürünü? çokmu kalitesiz? ona göre alıcamda
  • epica06 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene bimden mi almistinız? Ben de almayı düşünüyorum ama 1- 2 saatt içinde ılıman oluyorsa kötüymüş. Böyle bir 2 lt termos ihtiyacım var. Nerden alacağım baska cok pahalı olmayan kaliteli bir termos önerisi olan var mı?

Stanley markası öneriliyor amazondan sanırım Tr fiyatları uçuk çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 16 Mart 2017; 13:29:28 >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Aynı kalitede ürün olamaz bime özel üretim yapılmıştır aradaki fiyat farkı çok fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.