Şimdi Ara

2 LİTRE TERMOS 29.90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİM 24 MART AKTUELDE 2 LİTRE TERMOS 29.90
    2 LİTRE TERMOS 29.90TL

• İki üç saatte buz gibi koyuyor bunlar. Mıgrostan içi cam olanlardan almıştım 10 saat sonra içindeki çay-su içilecek şekilde sıcaklığını koruyor. Yalnız piyasada camlar pek bulunmuyor ya da cok pahalı dıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2litre olması önemli değil

Kullanilan madde iyi degilse ise yaramaz , sürahi olur ancak.

Döküm tava iyiymiş yerinde görüp alinabilir.

• Değişmediyse benim bildiğim Bim dandik mal satmaz

• Döküm tava hakkında bilgisi olanlar , ne dersiniz?

• Bende lava marka döküm tava var. Yuvarlak olanı 60 tl civarına almıştım. Kırmızı et pişirmek için süper. Ama tavuk çok sıçrıyor. Kırmızı eti neredeyse mangaldaki gibi yapıyor. Antrikot ve köfte için şiddetle tavsiye ederim.

• siyah8080 kullanıcısına yanıt
    https://m.lavashops.com/lava-metal-sapli-dokum-demir-izgara-tava-26x26-cm-siyah14084/

http://www.hepsiburada.com/lava-izgara-tava-26x26-cm-metal-sapli-turuncu-p-MTLVPGT2626K0O

Katalog resmi bulanik bu tavaysa sıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 13 Mart 2017; 20:21:32 >

• termos bedava yollarım isteyen varsa ice tea :)
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Usta bedava termos varsa alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

https://m.lavashops.com/lava-metal-sapli-dokum-demir-izgara-tava-26x26-cm-siyah14084/

http://www.hepsiburada.com/lava-izgara-tava-26x26-cm-metal-sapli-turuncu-p-MTLVPGT2626K0O

Katalog resmi bulanik bu tavaysa sıcak.

daha önce bime gelen aynı üründür diye tahmin ediyorum . muhtemelen lavashop ta satılanla aynı yada az değişiğidir .

2 LİTRE TERMOS 29.90TL

• Lipton ile satılan termoslar da uyguna geliyor. Demlik poşet 500 çay ve termosla beraber 80 TL falandı yanlış hatırlamıyorsam.

Döküm tavayı geçen sene Şok'un şube açılışında almıştım 29 TL'ydi sanırım, kullanmayı bilirseniz çok güzel bi tava. Köfte bile ekstra lezzetli pişiyor.

Kırmızı et dışında pek düşünmeyin zira tavukta dışı mühürlüyor, içi pek pişmiyor. İnce olursa tavuk şansınız var. Balığı denemedim ama yapışır diye endişelendim, temizlemekten korktum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Lipton ile satılan termoslar da uyguna geliyor. Demlik poşet 500 çay ve termosla beraber 80 TL falandı yanlış hatırlamıyorsam.

Döküm tavayı geçen sene Şok'un şube açılışında almıştım 29 TL'ydi sanırım, kullanmayı bilirseniz çok güzel bi tava. Köfte bile ekstra lezzetli pişiyor.

Kırmızı et dışında pek düşünmeyin zira tavukta dışı mühürlüyor, içi pek pişmiyor. İnce olursa tavuk şansınız var. Balığı denemedim ama yapışır diye endişelendim, temizlemekten korktum.

Aynen köftesinin tadı normal tavaya göre bariz daha iyi oluyor. Kırmızı eti zaten on numara pişiriyor. Tavuk için kısık ateşte uzun süre pişirmek gerekiyorr. Alev çok olursa dediğiniz gibi tavuğun içi pişmeyebiliyor. Ama kararında pişirirseniz tavuğun da içi sulu ve çok lezzetli oluyor.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Alışkanlık bu tavada önceden ısıtıp sonra eti koyduğumuz için mühürlüyor demiştim ama altını açıp kısıkta soğukken tavuğu atarsak belki içi de pişebilir.

Köfteye mangal tadı verdiği net ama. Ek olarakta piknik tüpünüzü alıp balkonda yaparsanız daha keyifli oluyor.
  • arkadaşlar şimdi termos için ne yapıyoruz? alıyor muyuz?
  • Termos alacaksaniz 15 tl fazla verip internetten penguen markayi alin. (bimden almadim ama penguen dururken riske girmem)

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Değişmediyse benim bildiğim Bim dandik mal satmaz

kalite anlayisiniz baya yerlerde demek
  • bu termos 2 saat sonra buz gibi yapmıstı cayı uzak durunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar şimdi termos için ne yapıyoruz? alıyor muyuz?

sonuç olarak almıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Alışkanlık bu tavada önceden ısıtıp sonra eti koyduğumuz için mühürlüyor demiştim ama altını açıp kısıkta soğukken tavuğu atarsak belki içi de pişebilir.

Köfteye mangal tadı verdiği net ama. Ek olarakta piknik tüpünüzü alıp balkonda yaparsanız daha keyifli oluyor.

Tavayla balkonda mangal keyfi de ilginçmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.