Şimdi Ara

2 lira için dolmuş şoförleri insanları kandırıyor. YGS içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 1 hafta önceden okulu gidip görmeyenler suçlu ancak bu dolmuş şoförleri 2 lira için insanların hayatıyla oynuyor

Bugün girdiğim okul Esenyurtta siteler okulu diye bir yer, Avcılardan Esenyurt dolmuşlarına bindim adama dedim gidiyor mu ?
    Evet abi gider, seni indirdiğim yerden 5 dakika yürüyorsun hemen o okula varacaksın dedi

Sonra benim gideceğim okul için 3-4 kişi daha bindi sonra yaklaşık 10 kişi daha bindi farklı okullar söylediler
    GİDER ABİ HEPİNİZİ BIRAKICAM DEDİ
    Hepimizi aynı yerde indirdi, sen sağa gideceksin sen sola gideceksin 5-10 dakikaya yürüyün oradasınız falan diyor

Sonra indik, ben soruyorum Siteler okulu nerede diye esnafa bilmiyorlar, 5-6 esnafa sordum kimse bilmiyor 5-10 dakika mesafelik yeri
    Sonra orada kırmızı taksiler var sabit ücretli çevirdim sordum ve diğer bekleyenlerinde okullarını sordum
    Taksici bi küfür etti dolmuşcuya

Meğersem indirdiği yerden 45 dakika yürümek lazımmış okullara varmak için diğer okullarda keza öyle
    Taksici diğer bekleyenler içinde duraktan taksi yönlendirdi
    Taksiyle vardık

2 lira için insanların hayatıyla oynamaya değer mi ?

Ben öylesine girdim Üniversite okuyorum ancak ilk kez girenler veya 2.kez girenler ne olacaktı yetişemeselerdi ?
    Bu dolmuşlardan ve sürenlerden nefret ediyorum

• Boylesini hizmet sektorune sokmicaksin. Bunlari alip is hayatlari boyunca kimseyle muhattap olamayacagi islere vericeksin ki anlasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45 dk ne demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolmuşlar bir insanlık ayıbıdır
  • Sarı dolmuşlar haricinde pek tercih etmiyorum.İett candır.

• Haysiyetsiz serefsiz insanlar

• Hocam bu anlattığınız gerçek mi ?
    Gerçekten böyle insanlar var mı ?

• Çoğunun gözünü para bürümüş, 5 kuruşun bile lafını yaparlar.
  • çok yazık hemde çok
  • O dolmuş şöförünü temiz bir dövmek lazım
  • Sendede suç var
    Ilgili adam önceden bakar okuluna!
    edit: Neden eksiliyorsunuz ki? Okuluna önceden bakman gerekir, hani bir laf vardır yumurta kapıya sıkışınca diye
    Hah işte aynı olay bu,hemen bayılıyorsunuz elaleme suç atmaya
    o adam işine bakar bu kadar basit
    Kanka beni eksiliyorlar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallen Angel by A.C -- 15 Mart 2015; 17:12:54 >
  • İnsanımız artık birbirini s....ye yer arıyor. Bu kadar da olmaz ki kardeşim. Ama her fırsatta müslümanlar namaz kılar oruç tutarlar
    Ne olursa olsun yine de sınava girilecek yer 1 hafta önceden gidilip görülmeli güzergahı akılda tutulmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rift

Sendede suç var

oha ya suçu hemen adama yıkmışsın
    defol git burdan
  • Alayı karaktersiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yolcu kapmak için yaptıklarını herkes biliyor zaten.Bence bu dolmuşların kaldırılması yada düzenlenmesi ve daha fazla iett gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 15 Mart 2015; 16:31:00 >
  • Minibüsleri kaldırma vaadi veren partiye oy verebilirim net.
  • dolmuşçuların ne halt oldukları belli . Burada kişilerin biraz daha mantıklı olması gerek. malum türkiye burası . insanlar birbirini nasıl tokatlarım diye yer arıyor . sen neysede o ilk defa giren çocukların aklı neredeymiş . sözde üniversite sınavına girecekler . demek istediğim sınav günü yol tarifinden medet umuyorlarsa bunlara ileride pekte sorumluluk verilemez . bu cümlelerimden de dolmuşçuyu desteklediğim manası çıkarılmasın .
  • taksici yine günü kurtarmış
  • Böyle kritik bir meselede adres sorarken babamın tarif ettiği adrese bile güvenmem.1 2 gün önceden kesinlikle gidip yolu öğrenmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rift

Sendede suç var
    edit: Neden eksiliyorsunuz ki? Okuluna önceden bakman gerekir, hani bir laf vardır yumurta kapıya sıkışınca diye
    Hah işte aynı olay bu,hemen bayılıyorsunuz elaleme suç atmaya
    o adam işine bakar bu kadar basit

İşine bakmak ne zamandan beri insanları kandırmak oldu? Dediğin lafa bak, dürüst esnaflık anlayışın bu mu senin? Şimdi sürücünün şerefsizlik yaptığı net. Şerefsizi savunanda da bir sıkıntı vardır derim. Üstüne alın ya da alınma. Genelleme yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 15 Mart 2015; 16:56:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.