Şimdi Ara

2'li monitör kullanabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hali hazırda dizüstü bilgisayarımı harici bir monitöre bağlayarak, çift ekran olarak kullanmaktayım. (bilgisayarımın kendi ekranı ve harici monitör.). Elimde üçüncü bir monitör daha var, onu da üçüncü olarak sisteme eklemek istiyorum. Öncelikle iki monitör de VGA girişli ancak diz üstü bilgisayarımda HDMI girişi var, yani iki monitörümden de çıkan VGA kablosunu ayrı ayrı VGA to HDMI kablosu ile önce HDMI'a çeviriyorum sonra da bu iki HDMI'ı tek bir kabloya düşürmek için HDMI Çoklayıcı kullanıyorum. Ancak çoklayıcıya ne zaman ikinci HDMI girişini taksam (ki kabloya henüz 2. monitör dahi bağlı değil.) 1. Monitörde ekran gidiyor, dizüstü bilgisayarın ekranında kalıyorum. Bu aldığım çoklayıcıdan mı kaynaklı, yoksa bilgisayarım mı buna izin vermiyor (lakin hali hazırda iki ekran kullanıyorum, bilgisayar ekranını devre dışı bıraktığımda dahi, 2.HDMI'ı takınca bilgisayarın ekranına geri dönüyor.)? Bu şekilde kullanmak için ne yapmalıyım. Kullandığım ürünleri ve bilgisayarımın özelliklerini aşağıya bırakıyorum. Şimdiden çok teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.altay -- 22 Mart 2022; 19:23:45 >

• laptopta hem vga hemde hdmi çıkışı varsa bu bağlantıları kullanarak gerçekleştirebilirisin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.