Şimdi Ara

2 Kulaklık arasında kaldım. Tavsiye lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sadece oyun amaçlı kullanacağım, ses kasmak istiyorum konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bu iki kulaklık arasında nedenleri ile seçim yapmalarını rica ediyorum. Oynayacağım oyun Pubg mobil ağırlıklı.

1 - Razer Kraken Tournament Edition THX
    2 - SteelSeries Arctis 5 Siyah (2019 Edition)

İlginize teşekkürler, sağlıkla kalın inşallah.

• Pubg mobil için bu kulaklıklar fazla bile.
    Ben özellikle müzik dinlerken sesin berraklığına takıyorum.Ama şartlar da belli bütçe dostu bir şey de olmalı diye düşünüyor insan. sony mdr ex650ap aldım. Pubg mobil ile aşırı iyi derecede ses kasabiliyorum. Mini haritaya bakmadan 3-4 bina uzaklıkta ki adamı duyabiliyorum çoğu zaman.

Edit: Frekans aralığı (5-28.000 hz). Bu benim satın almamda ki en büyük etkendi. Bas tiz hepsi çok iyi. cihaza göre farklı performans gösterebiliyor, zaten alacağın kulaklıklarda öyle o yüzden viper fx kullanıyorum ben.

Edit 2:
    almayı düşündüğün Steelseries kulaklığın Frekans Aralığı: 20 – 22000 Hz
    98 db de kulaklık sürücü hasssasiyeti

Muhtemelen sony mdr ye göre daha boğuk bir ses gelecek.

Razerin frekans aralığı 12-28000 mhz. ve sürücü hassasiyeti 109 ayrıca Steelseries 40mm sürücülere sahipken razer 50mm de. Bu da daha fazla ses yelpazesi ve yüksek ses gücü var demektir. Ben şahsen razer markasını sevmem ucuz plastik ürünler gibi geliyor (eski bir deneyimden ötürü.) ama iki ürün arasında razer önde duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 6 Mayıs 2020; 0:25:39 >

• kangroo kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.