Şimdi Ara

2 kredim mevcut erteleme imkanı oluyormu yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hali hazırda kullanmakta olduğum 2 farklı kredim mevcut yaklaşık olarak 1.5 yıldır düzenli ödedim hep gününde ama şu aralar çok sıkıştık ve işler çok kötü gidiyor bunu sorma amacım bilgili arkadaşların tecrübesi veya yardımını istiyorum.Kredilerimi belirli bir süre erteleme imkanım varmı yani böyle bir şey mümkün olabilirmi ödeyemeceyek durumdayım çünkü bilgili arkadaşların yardımcı fikirlerini bekliyorum

• erteleme olmaz ancak yeniden yapılandırılabilir ama gecikmeniz olmadığından o da olmaz gibi. 90 gün içinde herhangi bir ödeme olmazsa takibe devredilir. Tavsiyem bir taksit geriden gelerek durumunuzu düzeltin yani 2 ayda 1 taksit ödeyin. bu şekilde kkb puanınız düşer ama strese girmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

erteleme olmaz ancak yeniden yapılandırılabilir ama gecikmeniz olmadığından o da olmaz gibi. 90 gün içinde herhangi bir ödeme olmazsa takibe devredilir. Tavsiyem bir taksit geriden gelerek durumunuzu düzeltin yani 2 ayda 1 taksit ödeyin. bu şekilde kkb puanınız düşer ama strese girmezsiniz.

kardeşim teşekkür ederim öncelikle yardımcı olduğun için anladığım kadarıyla anlıyor gibisin bu işlerden sana sorum şu takibe girerse ne olur tam olarak birde 2 ayda 1 taksit öde demişsin faiz binmezmi bu şekilde?
  • ardacelik90 kullanıcısına yanıt
    faiz elbette binecektir 100 lirada 1 2 lira gibi bir miktar artar muhtemelen. takibe girerse icralık olursunuz ve karalisteye eklenirsiniz ayrıca borca avukatlık giderleri vs. gibi bir sürü borç ekleyerek normal borcun 2 misline çıkarırlar. Tavsiyem önce bir konuşun bankanızla, mevcut kredilerinizi yeniden yapılandırırlar mı bir sorun, muhtemelen kabul edilecektir. Çok kişi var 2 ayda 1 taksit ödeyerek borçları öteleyen. Umarım en kısa sürede düzeltirsiniz.

• quote:

faiz elbette binecektir 100 lirada 1 2 lira gibi bir miktar artar muhtemelen. takibe girerse icralık olursunuz ve karalisteye eklenirsiniz ayrıca borca avukatlık giderleri vs. gibi bir sürü borç ekleyerek normal borcun 2 misline çıkarırlar. Tavsiyem önce bir konuşun bankanızla, mevcut kredilerinizi yeniden yapılandırırlar mı bir sorun, muhtemelen kabul edilecektir. Çok kişi var 2 ayda 1 taksit ödeyerek borçları öteleyen. Umarım en kısa sürede düzeltirsiniz.

anladım kardeşim çok sağol yardımcı olduğun için bakalım konuşalım o zaman...peki birde şöyle bir duyum aldım bazı bankalar var kredileri tek bir çatı altında topluyor yani borcu borç ile kapatma metodu bu konuda bilgin varmı...
  • ardacelik90 kullanıcısına yanıt
    Yapan bankalar var fakat detaylarını bilmiyorum, akbank, finansbank gibi bankalar yapıyordu en son bildiğim kadarıyla, bir görüşün onlarla.

• quote:

Yapan bankalar var fakat detaylarını bilmiyorum, akbank, finansbank gibi bankalar yapıyordu en son bildiğim kadarıyla, bir görüşün onlarla.

eyvallah kardeşim fikirlerin için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.