Şimdi Ara

2. Kontrolleri tanıtma ve Diablo 3 ile ilgili sorum var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Diablo 3'ü bildiğiniz üzere 2. kol ile 2 kişi aynı anda oynayabiliyor. Fakat oyunu kapatıp açtımızda 2. kontroldeki karakter siliniyor ve baştan başlatıyor bunu kalıcı yapma yöntemi varmı? Bu diğer oyunlardada geçerli 2. kontrolün ayarlarını kontrolü açıp kapayınca kayıtlı kalmıyor. Fifa da örneğin tekrar tuş kombinasyonu yapmak zorunda kalıyorum bunu xboxın ayarlarında bir çözümü var mı ?

• Merhaba,

Emin değilim ama 2. kolda konuk olarak oturum açtığınız için olabilir.
  • evde oyun oynayan herkes için xboxda bir profil olması oyunların kayıt tutması için bir gereklilik... bu sayede fifa da tuşları kayıtlı tutar...
  • Ayarlardan 2. Kola tanimla kisminda konuk secebiliyorum ayrica hesap ekleyebiliyorum hesap eklesem ikinci kol icin oyunda skinti yasarmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuznasuhi

Ayarlardan 2. Kola tanimla kisminda konuk secebiliyorum ayrica hesap ekleyebiliyorum hesap eklesem ikinci kol icin oyunda skinti yasarmiyim

zaten o hesap ekleme kısmı xbox'a hesap ekleme ile aynı :) hatta yeni güncelleme ile gelen şöyle bir özellik de var, evdeki her gamepad'e bir üyelik atıyorsun, böylece o gamepadle konsolu açtığında o profil otomatik açılıyor :)

özetle: o 2. hesabı eklemen her açıdan güzel bişi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.