Şimdi Ara

2 kişilik yurt mu 4 kişilik yurt mu? [ODTÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avantajları dezavantajları neler acaba?
    bir de odtüde hangi yurtları önerirsiniz?
    şu an aklımda 2.yurt var.

http://yurtlar.metu.edu.tr/oda-olanaklari-ve-fiyatlari
    http://yurtlar.metu.edu.tr/sanal-tur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terrence -- 11 Temmuz 2015; 18:08:20 >

• up
  • MADDİ OLARAK FARK VARDI 300 400 LİRA SANIRIM, ONUN HARİCİNDE 2 KİŞİLİKLER İYİDİR.

ŞİMDİDEN ARAŞTIRMAKTA FAYDA VAR ARKADAŞLAR

KARŞILIKSIZ BURS VEREN KURUM VE KURULUŞLAR
  • ekfgfb E kullanıcısına yanıt
    2 kişiliklerde uyumsuz biri gelirse kötü olmaz mı? sonuçta sanırım bütün yurtlar doluyor.
    odtülü müsünüz? 300-400 lira fazla, 200 lerde benim seçeceklerim en fazla.
  • Dostum merak etme oda arkadaşına fasulye ve gaz yapan yiyecekleri sakla iyi olur.Ben bi ayıyla yaşıyorum
  • up
  • bende bu yıl gidicem hocam ben 19. yurdu beğendim baktınmı bilmiyorum ama odaları güzel geldi bana
  • Hocam derecen kac sadece siralaman cok iyi ise kalacagin yurdu secebiliyorsun diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xturex

bende bu yıl gidicem hocam ben 19. yurdu beğendim baktınmı bilmiyorum ama odaları güzel geldi bana

ben sanırım 2 kişilik istersem 2. yurt, 4kişilik istersem isa demiray olacak.
    ve sanırım içimden 4 kişilik geçiyor

şekil olarak güzel gözüktü gözüme ve ücreti daha uygun gibi geldi bana fiyat/kalite açısından
     2 kişilik yurt mu 4 kişilik yurt mu? [ODTÜ]

• Ne kadar cok o kadar eglenceli hem okey oynarsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: azincourthalil

Hocam derecen kac sadece siralaman cok iyi ise kalacagin yurdu secebiliyorsun diye biliyorum.

1800lerdeyim, sanırım ilk 4 bindekiler kendi seçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Av. Harvey Specter

Ne kadar cok o kadar eglenceli hem okey oynarsiniz

ben de öyle düşünüyorum, muhabbet falan daha iyi olur bi de herkes farklı bölümlerden ve farklı tiplerden olursa daha çok sosyalleşme imkanım olur.
    2 kişilikte yanıma soğuk bi adam gelirse kötü olur ya
  • tek kişilik
  • Ben konukevi2 de kalmayı planlıyorum özel mi oluyor bu yurt?

• Ya tek kisilik kalin yada 3-4 kisilik iki kisilik cok sacma

• Abazaya (8. yurt) gitmede nereye gidersen git diyim ben sana. Bide fakültene yakın bir avantajdır. Maksimum 5 dakika daha yürürüm deme bi süre sonra yorucu gelmeye başlayabilir.

Son olarak :

Bence 4 kişilik , çünkü batak 4 kişiyle oynanan bir oyundur. Şaka maka ilk senende 4 kişilik yurt seç eğer Ankara'da yaşamıyorsan (biraz çevre yaparsın yurtta tanıştığın arkadaşların ihtiyacın olduğunda en çok yardım eden kişiler oluyor genelde). Ama hazırlık okumayacaksan hazırlık okuyanlar fosur fosur uyuyanlar koymaz bana diyorsan git. Çünkü şansına hazırlık okuyan eleman gelir senle odaya sen sabahın köründe derse gidersen adam öğlene kadar uyur sonra kalkar bi iki derse girer , sporunu yapar veya adam bulursa biraları alır gömer Devrimde olmadı Kızılaya gider. Bu işler böyle.
  • 2. Yurt dolmuş duraklarına ve Sunshine'a (gelince öğrenirsiniz tam olarak) ve çarşıya daha yakın ancak yataklar ve çalışma masaları aynı odada. Demiraylarda ise çalışma odası ve yatak odası ayrı ancak dediğim yerlere epey (yürüyerek 15 dk) uzak. 19. Yurt (2014-15 döneminde ilk öğrencilerini aldı) biraz tuzlu ama okuldaki en iyi yurt olabilir şu an. (EBİ yurtlarını bilmiyorum açıkçası, onların dışında en iyisi 19. yurt.)
    Bu arada, EBİ'ler hariç ODTÜ'de 400 liralık yurt yok, 300 liralık ise sadece bir yurt var, diğerleri 200 TL ve altında. Şehir dışından gelen tüm öğrencilere ise yurt çıkıyor, yurtların kampüs içinde olması da ayrı bir artı, bilmeyenler için belirtmek isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.