Şimdi Ara

2 Kilo Şölen Octavia Bayram Çikolatası 10 Lira!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
4.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatta hata yok arkadaşlar, annem az önce almış gelmiş 2 kiloluk paketler halinde satılıyor ve kilosu 5 lira.

Market: Elvankent Gimsa Ankara - Google mapste
    Tüm gimsaların ortak kampayasıymış. Sadece elvankent gimsa değil diğer gimsalardanda temin edebilirsiniz

Son kullanma tarihi : 02/09/2015 kutunun arkasında yazıyor

2 Kilo Şölen Octavia Bayram Çikolatası 10 Lira! 2 Kilo Şölen Octavia Bayram Çikolatası 10 Lira!

edit: resimler düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmet548 -- 4 Haziran 2015; 13:58:02 >

• ECE çeşitlerininde kilosu 10 tl gimsa da son kullanma tarihinede baya var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiymiş, çok uzak bana ama..

• Son kullanma tarihi 1.06.2015 yazıyor
  • son kullanma tarihi bugün bitiyor
  • konyada indirimli satan bir market yokmu yahu ?
  • Toma Hawk kullanıcısına yanıt
    O terazi barkodu meyve sebze vs. açık kuruyemişler peynir zeytin ürünleri falan onları tartarken tarım ve köyişlerinin belirttiği son kullanım süresi olan etiket yapıştırılıyor. İçindeki şölen çikolatayla alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toma Hawk

son kullanma tarihi bugün bitiyor

• hızlıca tüketip şeker komasına girmek için daha iyi sıcak bir fırsat bulamazsınız tam komalık
  • Kutunun üzerinde başka bir son kullanma tarihi var mı onu kontrol edeceğim birazdan. Eğer bugün bitiyorsa skt çok saçma olmuş bu iş

• yeni barkod yapıştırmışlar ciddi yapmadınız sanırım yorumu
  • Gimsa marketlerinin ucuz fiyatlarından İstanbullular olarak bizde yararlanmak istiyoruz!!!
    İnternetten satışa başlasalar çok iyi olur.
  • batıkent durağındaki mi

• Ignite kullanıcısına yanıt
    Marketçi olmayan bilemez
  • A ben de istiyorum Bazen tadı kötüleşse de Şölen Octavia sevdiğim ürünlerden...

Kargolanırsa da pahalı olur galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nutella yerin bunu alsam olurmu gençler kilo almaya çalışıyorum da etkili olurmu dersiniz.
  • Son kullanma tarihi 02/09/2015 arkadaşlar kutu üzerinde var

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Kargoya veriliyor mu bilemiyorum fakat geçen sene 10.99-12.99 arasındaydı kilogram fiyatları bu tip mısır patlaklı çikolataların, kent te yapmıştı galiba benzer bi marka. Bu sene daha da artabilir fiyatı gerçekten iyiymiş. Fakat geçen senenin üretimidir muhtemelen yağı falan dışına akmış olabilir çikolatanın, satın alan arkadaş detaylı inceleme yapsa daha iyi olur.

Benim geçen seneki favori bayram çikolatam torku antepfıstıklı idi şu ülker'in çikolatinlerine benzer.. Bu sene de muhtemelen kendimize ülker ece octavia vs. misafire şölenin jelibon türeviyle karışık zeki müren göbeklisinden alırız
  • hikmet548 H kullanıcısına yanıt
    Daha çok varmış bence bize de al gidip sonra bize kargola
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir akma, deforme olma veya tadında bozukluk yok. Paketleme sağlam yağı akmamış. Kullanım ömürleri 1 yıl üzerinde yazan tarihe göre(üretim tarihi 2014 ün 9. Ayı gözüküyor) yani evet geçen senenin ürünü. Bu senede aynısı üretileceği için pek bir önemi yok bayatlamamış ürünler, tadı güzel. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. 10 lira ile bayram şekerini halledersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmet548 -- 1 Haziran 2015; 17:20:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.